Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze zwiastuny gier

37 postów w tym temacie

Zdecydowanie trailer CoDa powinien zarobić minioskara.
Dobrze podłożony kawałek, w trailerze sama czysta akcja.
Czego chcieć więcej?
Post Scriptum:
Wiem, zaraz mnie zjecie za to co napisałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne i kilka perełek ale wszystko to bije najnowszy trailer Mass Effect 2. Co prawda renderowany ale trailer jest genialny. Nie wiem czemu go zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszy filmik to ten ze Star Wars:The Old Republic, bije konkurencje pod względem akcji i pokazania fabuły jak będzie w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trailer modern warfare 2 całkiem spoko ale ktoś zapomniał wspomnieć, że promuje on inną grę... bo grając w mw2 chciało mi się spać i jakoś nie widziałem tej całej akcji z trailera... gra nudna, wtórna, beznadziejna i utrzymuje ją tylko komercja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer do TOR-a jest dobry, ale pod wzgledem technicznym (w końcu Blur dostał od ILM materiały do niego). Natomiast fabuła jest powtórką z SW. Zakon znajduje się na skraju updaku, Sithowie wywołują wojnę, a główny Sith na trailerze za bardzo przypomina Malaka i Vadera bez maski. Nie wspominając już o tym, że swiątynia i całe jej otoczenie wygląda tak samo jak w Nowej Trylogii, a to przecież ponad 3,5 tysiąca lat różnicy jest :d. I dlatego uważam, że trailer do ME2 jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-.- troche gram.pl dało w d...
najnowszy trailer Mass Effect (full cinematic trailer) wgniata w Ziemię do samego jej jądra...
no i podobał mi się jeszcze jeden z trailerów WiC: Soviet Assaul ale sama gra była żałosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwsza trójka.
1. GTA The ballad of Gay Tony
2. Modern Warfare 2
3. Star Wars The Old Republic.

Tylko z z tego że trailery fajne jak potem sama gra zazwyczaj się bardzo różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tytuł newsa i od razu pomyślałem o dodatku do GTA :D
Na liście zdecydowanie brakuje pierwszego trailera do Guild Wars 2. No i ten filmowy trailer (ze smokiem) do Dragon Age też by się nadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa tytuły... Moim zdaniem najlepsze.

No i Star Wars. Ach, jak przyjemnie było usłyszeć muzykę z samego początku zwiastunu.

Hoho, nowy METROID!!!!
No no, Wii ma na przyszły rok baaardzo dobry zbiór tytułów, aż się już doczekać nie mogę!

Brakuje tu m.in. GW2, Laytona 4, Bayonetty i wielu innych tyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować