Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze zwiastuny gier

37 postów w tym temacie

Jak dla mnie Half-Life 2 i dodatki. Dlaczego? Powód jest prosty: bo zamiast pokazywać zlepek najefekotwniejszych scenek z gry, pokazano w nich samą grę w pełnej (i pełnoekranowej) okazałości. Może nie były to tradycyjne trailery (bardziej jak "gameplay video"), ale moim zdaniem tak właśnie powinny wyglądać prezentacje gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 14:53, Azvar napisał:

Jak dla mnie Half-Life 2 i dodatki. Dlaczego? Powód jest prosty: bo zamiast pokazywać
zlepek najefekotwniejszych scenek z gry, pokazano w nich samą grę w pełnej (i pełnoekranowej)
okazałości. Może nie były to tradycyjne trailery (bardziej jak "gameplay video"), ale
moim zdaniem tak właśnie powinny wyglądać prezentacje gier.


Tylko że HL2 i dodatki to nie gry z tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem i nigdy nie byłem fanem Halo, ale trzeba przyznać że mają jedne z najlepszych trailerów.
Również trailer Last Guardian prezentuje się nadzwyczaj magicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Left4Dead2 - Powód Prosty nei czekałem zbytnio na tą grę, Jedynka starczyła mi zupełnie a ten traielr zmienił to w 100%
2.Halo 3 ODST - Rozmach
3. Star Wars: The Old Republic - Najlepszy Trailer E3 I ogólnie przypadł mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Cinematic Mass Effect 2
2.Cinematic Mass Effect 2
3.Cinematic Mass Effect 2
Ogólnie pierwsza setka się tak prezentuje.
Wszystkie inne trailery w porównaniu do tego są takie... nieprofesjonalne i w sumie żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead 2 WYMIATA!!!!! Ale grafika i to co zobaczylem w Star Wars tez bylo zajebiaszcze z wszystkich tu zajebiaszczych!!! Ale Left 4 Dead 2 normalnie miejscami to sie nawet balem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować