Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crackdown 2 - zapowiedź

8 postów w tym temacie

"Znikną dla przykładu całkowicie tak zwane Support Points." - błąd, strona 3. O ile pamiętam, to te punkty nazywały się "Supply Points". ;)

"Do pewnego stopnia ba być również nieliniowo /.../ " - literówka, strona 4.

Gra zapowiada się świetnie. Liczę na jakieś ciekawe misje poboczne, bo wyścigi samochodowe i skakanie po dachach na czas z części pierwszej były IMO cholernie nudne. Brak jakiejś ciekawiej historii w Crackdown kompletnie mi nie przeszkadzał, więc i jeśli w części drugiej jej zabraknie, genialny gameplay zrekompensuje mi wszelkie niedostatki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł z lepkim granatami MAG przypomina motyw z linką z gry Just Cause 2, oby był równie prosty w obsłudze co ta linka.
No i mam nadzieję że pomysł z brakiem Supply Points wypali.
I nie wiem co przeszkadzała ludziom monotonia, znaczy lepiej jakby po kilku godzinach gra zmieniła się w symulator szydełkowania albo puszczanie latawców zimą?

Póki co czekam na grę niecierpliwie, jak i na Just Cause 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 17:11, SpecShadow napisał:

I nie wiem co przeszkadzała ludziom monotonia, znaczy lepiej jakby po kilku godzinach
gra zmieniła się w symulator szydełkowania albo puszczanie latawców zimą?

Dziś rano listonosz przyniósł mi mój egzemplarz Crackdowna. Jakby nie patrzeć ciągle robi się to samo, ale niezbyt mi to przeszkadza, bo można się wyszaleć. Dopiero co zacząłem grę więc nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Może jutro ;]
Zapowiada się ciekawy sylwester z Crackdownem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 17:22, Fucio napisał:

> I nie wiem co przeszkadzała ludziom monotonia, znaczy lepiej jakby po kilku godzinach

> gra zmieniła się w symulator szydełkowania albo puszczanie latawców zimą?
Dziś rano listonosz przyniósł mi mój egzemplarz Crackdowna. Jakby nie patrzeć ciągle
robi się to samo, ale niezbyt mi to przeszkadza, bo można się wyszaleć. Dopiero co zacząłem
grę więc nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Może jutro ;]
Zapowiada się ciekawy sylwester z Crackdownem...

Zabawa się zaczyna jak twój agencik ma wszystko rozwinięte na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crackdown nie był idealny ale grało się w niego świetnie i do tego sam pomysł był bardzo dobry. Myślę że dwójka odniesie wielki sukces bo szykuje się naprawdę wciągająca rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 20:09, kiczka116 napisał:

gra jak wydać może być ciekawa.:)


P.S a to jest również na PC????



Pisze na końcu że exclusive na xboxa czyli tylko na niego tak samo jak pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować