Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa dostawa ciuchów dla avatarów

22 postów w tym temacie

Żałosne -_-... za 400 MSP będę mógł sobie kupić dodatek do Dragon Age... a tu za 480 MSP mam zboczoną miniaturkę statku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być "nie doszło", skoro jest "sporo" :)
A statek rzeczywiście przypomina coś na kształt... kościanego członka... drakoczłona? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej miniaturce statku to się przejechali nieźle, większości na myśl tylko jedno skojarzenie przychodzi jak się na to patrzy. :D Ciekawe, czy to celowo czy przypadkiem im wyszło... pomijając fakt że płacenie za takie pierdoły jak ciuszki czy falliczne obiekty statkopodobne jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porażka za to jak ktoś kupi coś z pozostałych dwóch gier, koszulki z logiem takie same wszystkie tylko właśnie logo inne za 240 pkt, właśnie na live sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie każe Wam tego kupować. Dobrze że jest taka możliwość choć cena powinna być faktycznie niższa. Same avatary są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama możliwość ciekawa i na bank znajdzie sobie amatorów, którzy zapłacą tyle, ile twórcy sobie życzą. A reszta... na pewno nie umrze, skoro tego nie chcą :D. W końcu prawo nigdy nie stanie się obowiązkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubranka jeszcze ujdą, sam mam zieloną koszulkę z MW2, bo bardzo mi się spodobała ta gra, ale itemki są mocno średnie, bo widać je po kilku sekundach, a wątpię, zęby ktoś siedział nad friends list i czekał czy coś się wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Bonter, ja nie wnikam jak wyglądają "znajome" członków gramowego newsroomu lub czego tam uczyli na obrazkach w szkole, ale jak mi się wydaje ...wait a sec <sprawdza> ...nay, nie wydaje mi się żeby tam były takie żeberka i stalowe pręciki.

Ale...khem khem...co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować