Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

40 milionów DS w Europie

12 postów w tym temacie

Nintendo jest dobre, ba nawet bardzo dobre ale może trafić tylko do ludzi którzy doceniają tak naprawdę co to jest gra, dla jednych liczy się Grafika bo co to za gra bez Wypasionej grafiki, reszta nieważna, a Nintendo wypuszcza gry które czasem mają paskudną grafikę (jak na 21 wiek) ale fabuła jest tak genialna że szczęka leci w dół.
Nintendo zawsze będzie wymiatać !!
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo jest dobre, ba nawet bardzo dobre ale może trafić tylko do ludzi którzy doceniają tak naprawdę co to jest gra, dla jednych liczy się Grafika bo co to za gra bez Wypasionej grafiki, reszta nieważna, a Nintendo wypuszcza gry które czasem mają paskudną grafikę (jak na 21 wiek) ale fabuła jest tak genialna że szczęka leci w dół.
Nintendo zawsze będzie wymiatać !!
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DSa to sama bym sobie z chęcią sprawiła, wyniki dość mnie nie dziwią, bo Nintendo wie, co robi i robi to dobrze :). A na DSie wylądowała jedna z moich ukochanych gierek. No cóż... może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 marca 2005 roku ... pamiętam jak kupowałem tego dnia DS''a :) Dostarczył mi mnóstwo genialnej rozrywki i nadal sprawuje się świetnie. Jestem tak samo szczęśliwym posiadaczem Wii :P

Ale następnym razem może wpakują trochę lepsze części do tych swoich maszynek, dobra grafika to zawsze plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować