Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spec Ops: The Line będzie najbardziej...

15 postów w tym temacie

Nie jestem zbytnio zorientowany na temat tej gry. Mam pytanie, mianowicie, na jakie platformy możemy się spodziewać tego tytułu? Brzmi nieźle, byłoby miło pograć na blaszaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy te "wybory" będą zaprogramowane na jedyną słuszną możliwość, czy też rzeczywiście będziemy mieli wybór? Jeśli to drugie, to wreszcie coś dla mnie - komputerowe wcielenie Jacka Bauera ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 22:47, Dr_Czekolada2 napisał:

aliien - To nie FPP tylko TPP.

No tak, mój błąd. Nie wiem czemu, ale ta gra kojarzy mi się jako kolejny produkt ze stajni City Interactive. Tak czy siak zapowiada się obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, znamy już 2K games i ich gry z "wyborami moralnymi" - te wybory w Bioshocku były po prostu żałosne ;]
Zresztą skoro toto ma wyjść też na konsole to wiadomo...żeby durni konsolowcy "zdążali" za rozgrywką gra będzie niemiłosiernie wolna i nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciwstawiać się rozkazom to będziemy dopiero w Dubaju, bo w gruncie rzeczy zostajemy tam wysłani na misje ratunkową z tego co mi wiadomo... gra zapowiada się świetnie, gdzie najbardziej interesują mnie przemieszczające się piaski które mają zmieniać mape, taktyke nasze poczynania, aczkolwiek wątpie czy to wypali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ev1l_on3 > no jakoś muszą, nie w realu to chociaż wirtualnie :P.
Wybory moralne będą na pewno rozbudowane, ja w to wierzę! Zabić Panią Arab z Mp5, M4, Rakietnicy czy zarżnąć nożem?

ChupacabraDK > Właśnie przechodzę Bioshock''a (thx2steamchristmasspecialdeals) i te wybory rzeczywiście są żałośnie irytujące. Chwalenie się czymś takim jest żartem samym w sobie. Coś jak 7 zakończeń w pierwszym Stalkerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować