Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Dzień Kobiet, dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że ... mamy fajnych Gramowiczów!

202 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2006 o 15:18, lampak napisał:

Co do wiersza:
Ja tam nie uważam, że dziwczyny nie powinny grać w gry - po prostu nighdy nie spaotkałem takiej,
która nie uznałaby tego za stratę czasu / głupie naciskanie jednego czy dwóch przycisków /
gapienie się w wiązkę światła z monitorów. Moja siostra na przykład jedynie gada na GG, czasami
zagra w jakąś mini-gierkę (np. Jardains, czy jakoś tak, wariacja arcanoida z krasnalami), najwyżej
w Simy zagra.


Ja ostatnio poznałem dziewczyne (pozdrowienia dla niej), która gra w różne gry (np. Call of Duty, HoMM, i takie różne) i to nie tylko na PC ale też na XBox. Zaskoczyło mnie to troche, bo jakoś tak przyjeło się, ze dziewczyny z regóły nie grają. No ale jak to mówią "Wyjątek potwierdza regółe".
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji Waszego święta drogie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobietka o ktora teraz walcze katana jest milosniczką Heroesów, wiec beware! :D

dla kazdej dziewczyny morza kwiatów, nie wiem co by bez nich bylo, jakbym pzrebywal wsrod samych chlopow top bym zglupial do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca dziękuje jednej Kasi za HOMM i B&W i Worms, drugiej Kasi za ... no właśnie - ona jest "kurnikowa" czyli onlajnowa a mimo to... dziekuje jej za to, że wpuszcza mnie na kompa w przerwach od Kurnika i daje pograc w GW... I dziękuje jej za to, że w "międzyczasie" gotuje mi pyszne obiadki.
Mam nadzieje, że nie będzie mojego syna przepędzać sprzed Xboxa, bo młody wyraźnie do pada ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 marzec...no tak. Ponoc kobiety maja przemowic ludzkim glosem ;). A tak powaznie, milego dnia dziewuchy! Ale jutro to znow wy zmywacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja korzystając z tej niebagatela super okazji pozdrowenia naszcyh Polskich Girls pozdrawiam je wszystkie i życzę sukcesów w życiu i czego tam kolwiek byście chaiały :) Pamiętajcie: "Łi low Ju" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyhe się dała namówić - no właśnie. W sumie to sam się dziwie jak ja to zrobiłem ;). Może była niewyspana albo coś - ważne, że się udało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, i ja się przyłączę do życzeń powyższych... :)

Choć tak po prawdzie to mam jedno życzenie, adresowane nie tylko do kobiet, a może przede wszystkim do mężczyzn (w tym do siebie) - sprawmy, żebyśmy byli dla Was tak mili jak dziś... w każdy dzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o pewnej wrednej babie - TYHE
Wrednej ?!... Babie ?! No ja myslalem, ze to byla, jest i bedzie poczciwie nam panujaca TYHE - krolowa cienia, mroku i ... eeee... znaczy sie... ... yyyy... <ciezkie zamyslenie ;)>

>>> Czy masz swój autorytet do naśladowania?
>> Tyhe: Całościowo? Raczej nie. Ludzie mają ewidentne zalety, ale wady też każdy ma.
No to sie kurde obrazilem ;P. A sie czlowiek tak stara, grzeczny jest, uczynny ;)

>>> Czy jest jakieś inne zajęcie, którego z chęcią byś się podjęła?
>> Tyhe: Nie sądzę.
Projektowanie swojej nowej wizytowki na gram.pl ^^. Oby tylko szybko sie pojawily ;)

>>> Jak zaczęła się twoja przygoda z [...]
>> Tyhe: Pierwszą gra, jaką kupiliśmy była Najdłuższa Podróż
To sa Was co najmniej dwie 0_o?

>>> Czy widzisz jakieś znaczące różnice pomiędzy forum cdp.info, a gram.pl?
>> Tyhe: Tak. Brak wizytówek,
Bez dwoch zdan :)

>> Inny regulamin.
Pewnie dlatego, ze wczesniej byl FAQ ;)

>> No i ludzie się przetasowali.
Na szczescie nie wszyscy ;P


Dziekuje za uwage i zycze milego dnia :). No i wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :). Niestety za daleko jest by ktokolwiek mogl ode mnie dostac cukierka. Dziwczyny z grupy College''owej dostaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:32, Piotrek K. napisał:

>>> Jak zaczęła się twoja przygoda z [...]
>> Tyhe: Pierwszą gra, jaką kupiliśmy była Najdłuższa Podróż
To sa Was co najmniej dwie 0_o?


rodzic fundowal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:07, Soleila napisał:

12. Po co zadajecie i co oznaczają te pytania w stylu, o czym myślę albo czy wolę tą czy tą
kieckę, dlaczego tak oznacza nie, a nie oznacza tak?


Mogę wiedzieć dlaczego "wzięłaś" MÓJ cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przeczytać trzy razy ostatnie pytanie i odpowiedź by zrozumieć o co chodzi:))
Gramowiczkom życzę wszystkiego najlepsze go z okazji dnia kobiet, i cierpliwości dla tych nieczułych samcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:39, Vaxinar napisał:

Mogę wiedzieć dlaczego "wzięłaś" MÓJ cytat.


B. chętnie Ci to wyjaśnie za Sol ;). Odpowiedziałeś na mój post w "Dziewczynach"! Był napisany humorystycznie, więc i dziewczyny mogły humorystycznie odpowiedzieć.

Chyba wspominałem, że będziesz miał niespodziankę ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:53, Keroth napisał:

B. chętnie Ci to wyjaśnie za Sol ;). Odpowiedziałeś na mój post w "Dziewczynach"! Był napisany
humorystycznie, więc i dziewczyny mogły humorystycznie odpowiedzieć.

Ale mój nie był humorystyczny ani trochę.

Dnia 08.03.2006 o 17:53, Keroth napisał:

Chyba wspominałem, że będziesz miał niespodziankę ;>?

Nie wiem czy wspomiałeś czy nie jednak po prostu chciałem wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować