Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2 z ulepszoną oprawą wizualną

38 postów w tym temacie

Ja w tym wypadku osobiście bardziej polecam Cinematic Mod''a, który naprawde daje mocnego kopa grafice i wycsika ostatnie soki z silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym GTA 4?! Toż to jedna z najgorzej wyglądających gier (przynajmniej jak na swoje czasy), a do tego z fatalną optymalizacją. Co do moda to jakoś nie widać wielkiej różnicy, poza tym że screeny są bardzo rozmyte. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bezsensownie kopiować newsy z GameZilli może lepiej troszkę bardziej zainteresować się tematem? O wiele lepiej prezentuje się choćby Cinematic Mod, który jest ciągle dopieszczany i wygląda prześlicznie... Jak widać lepiej iść na łatwiznę...

Niestety widzę, że ostatnio na gramie coraz częściej mamy do czynienia z czymś takim. Wystarczy wspomnieć o "modzie poprawiającym grafikę w GTA IV". Pomińmy już wątpliwe wrażenia wizualne, bo to sprawa gustu, ale jest cała masa modów, która zasługuje na opisanie o wiele bardziej niż takie pierdoły... Właśnie zaczyna się głosowanie na mod roku na Mod DB. Może byście się tym troszkę zainteresowali? Z drugiej strony dziwne, bo na Kotaku - waszym ulubionym źródle informacji - odpowiedni news już się pojawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen to po jaką cholerę wrzucać takie coś? Na dzień dzisiejszy poziom gram.pl doszedł do dna, wykopał wszystkich którzy tam byli i ogłosił się nowym królem. Ja usuwam z zakładek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę przyznać kolegom rację, są ciekawsze mody do H-L2 warte opisania, zarówno te polepszające grafikę jak i urozmaicający zabawę, czy dodające alternatywne historie.
Ten z newsa nie prezentuje się źle ale mimo wszystko są póki co lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wstawiać do artykułu screen, z którego nic nie wynika i nic na nim nie widać? Na dodatek słownictwo też mogłoby być bogatsze, bo zanim doczytałem do końca, kilka razy przewinęło się stwierdzenie, że HL2 "trąci myszką". A co do głosowania na mod roku, to mój znajomy z pewnego forum robi moda do HL2 o nazwie TEAR, tutaj można na niego zagłosować: http://www.moddb.com/mods/tear
Można także obejrzeć trailer i screeny, a mod zapowiada się naprawdę ciekawie. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z takimi modami, a przynajmniej z CM jest taki, że żeby go odpalić trzeba ściągnąć więcej niż sam HL2 waży, wrażenia oczywiście świetne ale bez dobrego łącza to dość nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od grania w HL2 (nie wiedzieć czemu) bolała mnie głowa ; o Może to przez ta grafikę, dla mnie jest słaba, ale ściągnie się tego moda, i może będzie się dało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze twórcy muszą majstrować przy Alyx, szkoda że to krok wstecz w stosunku do oryginału. Już tutaj ma mniej wdzięku, a sądząc po screenach i filmach z CM jest w ogóle tragedia (żeby nie nazwać rzeczy po imieniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a FakeFactory Cinematic Mod?
waży aż 9GB, wymaga solidnego sprzętu ("- Requires 32bit/64bit Windows OS on a gaming rig with 4gb of ram, dual core CPU, high end 512MB graphics card and DirectX 9.") i podobno popycha silnik source do granic

http://www.gameupdates.org/details.php?id=3420
http://www.youtube.com/watch?v=McFnLdjuvoU&fmt=22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oh, nawet 10ta wersja tego moda jest.
Przynajmniej jest powód, żeby przejść HL2 jeszcze raz :D
tylko jeszcze nie wiem czy z HL2 Update czy Cinematic mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LESZ3u ->> To, że news pojawił się w innym serwisie nie oznacza, że nie będzie go na gramie. Poza tym to właśnie wy najczęsciej czytacie newsy o modach, nowych screenach, itd. stąd nasz wniosek (newsroomu) o czym pisać, by Was zainteresować - jak będzie wiecej wejść do newsów o zapowiedziach nowych gier, to takie wiadomości będą przeważały na gramie. Moim źródłem newsów są RSS-y ponad dwudziestu serwisów o grach i akurat nie ma tam Kotaku. ;-)

Marco_Polo ->> Owszem, są. Ale my piszemy o tych, które pojawiły się ostatnio, a nie owszystkich - od tego są fanowskie serwisy poświęcone grze.

mrxenomorph ->> trąci myszką pojawia się dwukrotnie - w leadzie, który jest streszczeniem newsa i w we właściwej części wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować