Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Usługi społecznościowe zaakceptowane przez Xboksiarzy

20 postów w tym temacie

Ściągnąłem te trzy rzeczy, last.fm czyli to co chciałem używać ma blokadę..., tweeter raz wysłałem testowego tweeta, ale i tak z tego nie korzystam do kosza,facebook odpaliłem, ale nie chcę nawet na tym konta zakładać do kosza.

Podejrzewam, ze podobnie zrobiło około 60% z tej puli graczy.

News to typowy chwyt marketingowy ze strony M$ większość ściągnęła i zobaczyła, bo było darmowe w cenie golda, m ogliby dać wyniki regularnie korzystających, ale te pewnie są bardzo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno wykorzystałbym last.fm
Gdybym miał np. twittera to korzystanie z niego na konsoli byłoby czystą przyjemnością, nie dziwię się sukcesowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ,,Xboksiarzy'''' - to mogli juz napisac ,,populacje ludzi posiadajacych Xboxa , chociaz tak wiekszosc ludzi (dzieci) zrozumie o co biega ;p
Polactwo - hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 22:56, marcinsud napisał:

> Powiedziałbym nawet, że większość ma ;)
W końcu to taka nasza-klasa zachodu.


Odwrotnie. n-k to bardzo ubogi polski facebook. W ogóle tego typu portale mnie nie ciągną, mimo że na obu mam konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym sprawdziła się teoria, iż konsole kupują tylko emocjonalni niedorozwoje, którzy nie mogą mieć zbyt skomplikowanych gier bo ich nie ukończą. I jeszcze te pOkEMoNoWe facebooki i inne amerykańskie fuzje waszejklasy-fotki.pl... żenada ahhaaaaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 07:38, ChupacabraDK napisał:

Niniejszym sprawdziła się teoria, iż konsole kupują tylko emocjonalni niedorozwoje, którzy
nie mogą mieć zbyt skomplikowanych gier bo ich nie ukończą. I jeszcze te pOkEMoNoWe facebooki
i inne amerykańskie fuzje waszejklasy-fotki.pl... żenada ahhaaaaha.


Zastanawiam się jakim emocjonalnym niedorozwojem trzeba być żeby pisać takie podbudowujące własne ego komenty. Te dane dotyczące skomplikowania gier, skąd je masz skoro nie grałeś na konsoli? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 07:57, ChupacabraDK napisał:

Skąd wiesz, że nie zdarzyło mi się kilka razy popełnić błędu i grać na takich syfnych
sprzętach jak x360 albo ps1/2/3?


Błędem w tej przygodzie jesteś Ty a nie konsole ;O

Dnia 08.01.2010 o 07:57, ChupacabraDK napisał:

[jajco wiesz emotional retard''zie] ;]


Emotional retard''zie - own3d ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 08:06, ChupacabraDK napisał:

Typical emotional retard jak widać, eot, p&P n00bie hahahaa ;]


Dobra skończ idź pograć w BFa, bo dostaniesz bana jak na CDRinfo - trolli tu mamy dość a ja nie będę zaniżał poziomu serwisu przez uświadamianie Ciebie jaki jesteś pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 07:38, ChupacabraDK napisał:

Niniejszym sprawdziła się teoria, iż konsole kupują tylko emocjonalni niedorozwoje, którzy
nie mogą mieć zbyt skomplikowanych gier bo ich nie ukończą. I jeszcze te pOkEMoNoWe facebooki
i inne amerykańskie fuzje waszejklasy-fotki.pl... żenada ahhaaaaha.

Poprosze o bana dla tego kretyna wyzywajacego wszystkich od dluszego czasu. Wiem, ze bylo ostrzezenie, ale jak widac nie wystarczylo nadal wyzywa innych. Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z komputera w pracy bez j polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Poprosze o bana dla tego kretyna wyzywajacego wszystkich od dluszego czasu.

Spróbuj zgłosić to bezpośrednio moderatorom - może jak skarg będzie więcej to ruszą swoje 4 litery. Ja, jak na razie dwa razy zgłaszałem, z podaniem linków do "postów" tego typka. Ze smutkiem jednak przyznaje, że ze strony moderatorów żadnego odzewu - nie wiem, może im pasuje podział graczy na "równych i równiejszych", albo zwyczajnie to olewają - cóż "nie moje małpy, nie mój cyrk", skoro chcą tu mieć szambo i użytkowników typu ChupacabraDK to będą mieli. Pytanie tylko - po co wówczas jakikolwiek regulamin, skoro traktują go tak wybiórczo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2010 o 01:51, Vojtas napisał:

Odwrotnie. n-k to bardzo ubogi polski facebook. W ogóle tego typu portale mnie nie ciągną,
mimo że na obu mam konta.


Ja na żadnym nie mam i mieć nie zamierzam, wiec kolejność dla mnie nie ma znaczenia w tym przypadku, funkcjonalności obu serwisów tez nie znam z własnych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie używam tylko Last.fm. Co prawda mam kilka zastrzeżeń, ale i tak nie jest źle. Myślałem że gorzej im to wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 07:38, ChupacabraDK napisał:

Niniejszym sprawdziła się teoria, iż konsole kupują tylko emocjonalni niedorozwoje


Zdaje sie, ze juz Hellmut zwracal ci uwage na to jak nalezy sie zachowywac. Skoro prosby nie skutukuja to tym razem bedzie degrad -1 za spam i obrazanie innych uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować