Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer i Microsoft... razem?

32 postów w tym temacie

Kabel nie dziwi :). Razer zawsze produkował akcesoria bardziej dla pro, niż szarych graczy. A wiadomo że mimo wszystko kontrolery mają krótszy czas reakcji działając po kablu, niż przez powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 11:50, Revan91 napisał:

Krzyżak już widzę, że będzie o niebo lepszy, ale przewód go jak dla mnie dyskwalifikuje


Chyba sobie żartujesz, widziałeś kiedyś myszkę Razera bezprzewodową? Albo np. czy widziałeś na jakimś dobrym turnieju FPP jakiegoś gracza z czymś bezprzewodowym (klawiatura/mysz/słuchawki)? Wszystko rozbija się o czas reakcji a ten na kablu jest niewątpliwie najkrótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 11:29, palpatine napisał:

Dla mnie niekwestionowanym liderem akcesoriów PC jest Logitech, który robi także akcesoria
dla PS3.


Logitech i Razer wgniatają w fotel, obie firmy robią bardzo dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 11:58, daemonaray napisał:

> Krzyżak już widzę, że będzie o niebo lepszy, ale przewód go jak dla mnie dyskwalifikuje


Chyba sobie żartujesz, widziałeś kiedyś myszkę Razera bezprzewodową? Albo np. czy widziałeś
na jakimś dobrym turnieju FPP jakiegoś gracza z czymś bezprzewodowym (klawiatura/mysz/słuchawki)?
Wszystko rozbija się o czas reakcji a ten na kablu jest niewątpliwie najkrótszy.



Tak widziałem bezprzewodową mysz Razer, nawet mam taką. To Razer Mamba.
Poczytaj testy tej myszy a zobaczysz że wcale nie ma opóźnień jak inne myszki bez kabla, sam nawet to sprawdzałem.
A to że Pro-gracze nie używają bezprzewodowego sprzętu nie oznacza że wszystko co bez kable jest be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 12:26, Arczir2d2 napisał:

Tak widziałem bezprzewodową mysz Razer, nawet mam taką. To Razer Mamba.


Masz rację mój błąd, jednak nie zmienia to faktu że to też jest Razer (czyli w dalszym ciągu dobra mysz). Może akurat ten typ został skierowany do tego sektora, który nie lubi kabli. Logitech też ma sporo bezprzewodowych modeli.

Dnia 08.01.2010 o 12:26, Arczir2d2 napisał:

Poczytaj testy tej myszy a zobaczysz że wcale nie ma opóźnień jak inne myszki bez kabla,
sam nawet to sprawdzałem.


Być może zostały wprowadzone jakieś technologie o których nie wiem, nie zaprzeczam. Nie mniej sam napisałeś że reszta sprzętu bezprzewodowego ma opóźnienia.

Dnia 08.01.2010 o 12:26, Arczir2d2 napisał:

A to że Pro-gracze nie używają bezprzewodowego sprzętu nie oznacza że wszystko co bez
kable jest be...


Wszystko może nie, ale większość zdecydowanie tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Razera :)
Kabelek... zależy kto jak ma konsolę ustawioną, ale znając Razera zrobi analogi z mega-hiper czułością i by tyle danych przesłać potrzeba by 2.4ghz i antenki jak do wifi na padzie montować. A tak to zrobią długi zabudowany "sznurem" kabel z pozłacaną końcówką by zmniejszyć zakłócenia i będzie cycuś :)

Nagłówek mnie nieco zmylił bo z przerażeniem wchodziłem w artykuł, myśląc że MS chce wykupić Razera -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 11:58, daemonaray napisał:

> Krzyżak już widzę, że będzie o niebo lepszy, ale przewód go jak dla mnie dyskwalifikuje


Chyba sobie żartujesz, widziałeś kiedyś myszkę Razera bezprzewodową? Albo np. czy widziałeś
na jakimś dobrym turnieju FPP jakiegoś gracza z czymś bezprzewodowym (klawiatura/mysz/słuchawki)?
Wszystko rozbija się o czas reakcji a ten na kablu jest niewątpliwie najkrótszy.


Ekhm a czy jak w domu gram, to jestem na jakimś turnieju? Nie, więc bez czepiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 13:19, Revan91 napisał:

Ekhm a czy jak w domu gram, to jestem na jakimś turnieju? Nie, więc bez czepiania się.


Czepiasz się kabla, więc go bronie - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 13:21, daemonaray napisał:

> Ekhm a czy jak w domu gram, to jestem na jakimś turnieju? Nie, więc bez czepiania
się.

Czepiasz się kabla, więc go bronie - proste.


Argumentem, który nijak odpowiada osobie która gra w domu, a już szczególnie graczowi konsolowemu, który zazwyczaj leży na kanapie i gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja dla posiadaczy Xboxa ;] Sam posiadam sprzęt głównie Razera (myszkę, słuchawki i klawiaturę) + Logitecha (mysz do laptopa, głośniki i starą klawiaturę) i jak na razie się nie zawiodłem.

Swoją drogą pad do Xboxa w czerni wygląda jeszcze gorzej niż ten standardowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście twierdzę, że jak toto nie będzie bezprzewodowe, to bym nie kupił. Po prostu jak już mam być swobodny, to już bez kabli. Pal licho opóźnienia, na padzie to jest prawie nienamacalne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować