Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer i Microsoft... razem?

32 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2010 o 13:37, Revan91 napisał:

Argumentem, który nijak odpowiada osobie która gra w domu, a już szczególnie graczowi
konsolowemu, który zazwyczaj leży na kanapie i gra.


Jeżeli ma być jakiś pr0 pad to niech będzie od początku do końca. Poza tym stereotyp gracza konsolowego się zmienia, coraz więcej turniejów rozgrywa się również na konsolach. Natomiast jeżeli leżysz na kanapie grasz i masz wszystko gdzieś, to taki pad w ogóle Ci nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby MS i Razor stworzył dla X360 bezprzewodowego, lekkiego pada. Nie ma nic gorszego, niż być przywiązanym do konsoli. Brakuje troszkę tej swobody bycia gdziekolwiek, przy czym konsola stoi zawsze w jednym miejscu.

Czarny pad z zieloną obwódką wygląda na prawdę ładnie i elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 11:58, daemonaray napisał:

> Krzyżak już widzę, że będzie o niebo lepszy, ale przewód go jak dla mnie dyskwalifikuje


Chyba sobie żartujesz, widziałeś kiedyś myszkę Razera bezprzewodową? Albo np. czy widziałeś
na jakimś dobrym turnieju FPP jakiegoś gracza z czymś bezprzewodowym (klawiatura/mysz/słuchawki)?
Wszystko rozbija się o czas reakcji a ten na kablu jest niewątpliwie najkrótszy.


Widziałem... Razer Mamba, najlepsza bezprzewodowa myszka dla graczy na Świecie, chłopczyku.
Obudowa oparta o Deathadder''a - najlepszą przewodową mysz dla graczy na Świecie.
Pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:38, ChupacabraDK napisał:

Widziałem... Razer Mamba, najlepsza bezprzewodowa myszka dla graczy na Świecie, chłopczyku.
Obudowa oparta o Deathadder''a - najlepszą przewodową mysz dla graczy na Świecie.
Pozamiatane.


sledze wasza dyskusje i nie moge pojac co ma obudowa do czasu reakcji ? moze i bez kabla jest tak samo wygodna czy ladna - ale czy radiowe sa tak samo szybkie, pytam oczywscie o czas reakcji ? (sam nie wiem i dlatego pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:41, EmperorKaligula napisał:

> Widziałem... Razer Mamba, najlepsza bezprzewodowa myszka dla graczy na Świecie,
chłopczyku.
> Obudowa oparta o Deathadder''a - najlepszą przewodową mysz dla graczy na Świecie.

> Pozamiatane.

sledze wasza dyskusje i nie moge pojac co ma obudowa do czasu reakcji ? moze i bez kabla
jest tak samo wygodna czy ladna - ale czy radiowe sa tak samo szybkie, pytam oczywscie
o czas reakcji ? (sam nie wiem i dlatego pytam)


Co ma obudowa do czasu reakcji? Nic, to tylko twój chory pomysł. Bardzo idiotyczny nawet. Pisałem, że jest oparta zewnętrznie na konstrukcji Deathadder''a a słowa "opóźnienie" nawet nie użyłem więc...?
Umiejętność logicznego myślenia to dzisiaj wyczyn widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:50, ChupacabraDK napisał:

Co ma obudowa do czasu reakcji? Nic, to tylko twój chory pomysł. Bardzo idiotyczny nawet.
Pisałem, że jest oparta zewnętrznie na konstrukcji Deathadder''a a słowa "opóźnienie"
nawet nie użyłem więc...?
Umiejętność logicznego myślenia to dzisiaj wyczyn widzę.

Porównałeś ją do przewodowych myszy w kontekście rozmowy na temat sprawności myszy, a nie ich wyglądu. Pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:50, ChupacabraDK napisał:

Co ma obudowa do czasu reakcji? Nic, to tylko twój chory pomysł. Bardzo idiotyczny nawet.
Pisałem, że jest oparta zewnętrznie na konstrukcji Deathadder''a a słowa "opóźnienie"
nawet nie użyłem więc...?
Umiejętność logicznego myślenia to dzisiaj wyczyn widzę.


przeczytaj sobie posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54549&pid=26 o to chodzi. radze czasem pomyslec przed wyslaniem wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nihil novi, Razer dla MS już 1 model myszki sprzedawany pod markę tego drugiego zrobił ale jeśli do tego dojdą pady i inne akcesoria do X360 może być ciekawie. Póki co watpie czy coś Chillstreama szybko przebije ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mie pady od xboxa są najlepsze. O wiele lepsze niż te np. z ps3. Sam fakt wyboru nowych modeli cieszy. Chciałbym wypróbować jego możliwości i może zastanowię się nad jakimiś słuchawkami do xboxa. Zamiast kina domowego kupiłbym jakieś świetne słuchawki. Na split screen byłyby głośniki od tv ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij czytać wszystkie posty nim cokolwiek napiszesz. Nie wiem od kiedy Detchadder jest taki najlepszy, a już wiem od momentu kiedy masz ją w podpisie! Jest dużo lepszych myszy od niej m.in. np. Lachesis. Zresztą whatever, po co w ogóle komentujesz news dotyczący jak to określiłeś "syfiastych konsol", niespełnione marzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 17:30, Pile napisał:

Dla mie pady od xboxa są najlepsze. O wiele lepsze niż te np. z ps3. Sam fakt wyboru
nowych modeli cieszy. Chciałbym wypróbować jego możliwości i może zastanowię się nad
jakimiś słuchawkami do xboxa. Zamiast kina domowego kupiłbym jakieś świetne słuchawki.
Na split screen byłyby głośniki od tv ;]


Zacznij od kina domowego ;). Jakiś Logitech 5.1, a potem słuchawki Sennheiser. W takiej kolejności. Żadne słuchawki nie zastąpią 5 kolumn ze wzmacniaczem, jakie by dobre nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz dwukrotnie zwracano tobie uwage, zebys szanowal innych uzytkownikow. Przejrzalem sporo postow twojego autorstwa, w wiekszosci szydzisz z uzytkownikow. Zatem sie zegnamy - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować