Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander 2 - wymagania sprzętowe

18 postów w tym temacie

zaniżone... może ze wzgledu ze już na starcie planuja gre rzucic na x360? może tez stad tylko dx9 w zalecanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też coś tutaj śmierdzi. To wygląda za nisko jak na nasze czasy. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce, no ale... Tak dobrze zoptymalizowane toto ma być? Jak tak to brawo, a jak nie to stawiam im minusik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wymagania rzeczywiście dość niskie. Jak tak spoglądam na pudełko pierwszej części, to wiele się nie zmieniły. Co ciekawe pierwsza część zajmowała 8GB na dysku, nowa odsłona ma być dwa razy mniejsza?
Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości z tą optymalizacją, pamiętam że gdy kupowałem pierwszą część miałem trochę słabszy komputer, który jednak spokojnie spełniał zalecane wymagania, a gra cięła się niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zaniżone. Te zalecaną są chyba dla pojedynków 2vs2 przy średnim zużyciu limitu populacji. I na średnioniskich detalach. Ciekawe czy będą również przydatne cztery rdzenie?

Erm, czy oni naprawdę chcą ją wydać na konsoli? No pasaran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C2D E6850@3GHz + 2x (SLI) EVGA GF8800GTS SC 640MB + 2GB RAM, i pierwsza część SC wcale nie śmigała jakoś swobodnie. Albo siedzieli i optymalizowali (jasssne), ale ściema straszliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo ostatnio dość mocno katowałem pierwszą część na znacznie słabszym sprzęcie jeśli chodzi o procesor i grafikę, a jednak gra w trybie singleplayer śmigała w 1280×1024 z wszystkimi detalami na high i AA x4 jak pershing. Jedynie przy odpaleniu jednej z map 20x20km z trzema AI zaczęło mulić po jakichś 40 minutach gdy już sporo jednostek nagromadziło się podczas gry (limit ustawiony do 1000).

Co do SC 2 poczekam aż się pojawi na rynku i dopiero po zobaczeniu filmików z gry zadecyduję czy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować