Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2010 roku - PC

90 postów w tym temacie

A co z SCII? Jak dla mnie najbardziej oczekiwany tytuł już od wielu lat!
Ale ciekaw jestem jak wyjdzie Mafia 2. Kawałek na który również nie mogę się doczekać. Typowy "must have"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same RPGi... Widać, że pisała tą listę jedna osoba o jasno sprecyzowanych zainteresowaniach...

Według mnie takie listy najlepiej jak przygotowuje cała redakcja - wtedy każdy wybiera jeden tytuł zgodnie ze swoimi upodobaniami.

A tak, jak ju wspomniałem, mamy listę gier RPG 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 17:41, Tomekku napisał:

A co z SCII? Jak dla mnie najbardziej oczekiwany tytuł już od wielu lat!

Może Myszasty tak samo jak ja nie czeka już na ten tytuł w danym roku? Bo jak wiadomo owa gra ukaże się (jak i Diablo 3) gdy będzie gotowa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok 2010 dla pc zapowiada się szałowo. Oprócz tych gier, o których wspomniał Myszasty, należy także wymienić Project Offset, Crysis 2, Drakensang: The River of Time, Arcania: A Gothic Tale, Starcraft 2, DoW 2 Chaos Rising, CnC4, Metro 2033, BF: Bad Company 2, Elemental: War of Magic, WoW Cataclysm, Red Orchestra 2, Jumpgate Evolution, Singularity... po prostu rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh...cholera, mogli to jakoś rozłożyć...kasa mi się kończy xD
a tak serio, to czekam na Blura, NFS World Online, NFS Od Criterion Games, Split/Second, tak trochę na BF: Bad Company 2 bo dawno w dobrego FPSa nie grałem(nie liczę Left 4 Dead/2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pecety to czekam na StarCraft II, Deus Ex 3, Thief 4, Cyclopean, Age of Decadence, Napoleon: Total War, Disciples III i nowe Drakensang. Lista gier na konsole jest jeszcze większa. Za dużo ciekawych gier ukazuje się w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z gatunków lubianych przez Myszastego i w dodatku mające spore szanse się ukazać, które nie znalazły się w powyższym zestawieniu:
- Starcraft II - na Diablo nie ma co liczyć, Starcraft nawet przy tempie Blizzarda naprawdę będzie najpóźniej na gwiazdkę, jazda obowiązkowa;
- Age of Decadence - fenomenalne niezależne RPG, chyba pierwsza gra od Tormenta która zasługuje na te szlachetne literki (najważniejsze nie są questy czy klepanie kolejnych wrogów, ale podejmowane wybory i ich konsekwencje, no i średnio 8 sposobów rozwiązania każdego zadania :P);
- Elemental: War of Magic - jestem staroświecki i nie widząc szans na kolejną część Dominiona zadowolę się tą przystawką;
- Dungeon Crawl Stone Soup 6.0 - nowa wersja najlepszego roguelike''a :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie najbardziej nakręcam na nowego BFa, MoHa, dodatek do AoC i The Secret World - nowe MMO Funcomu. W to co Myszasty wymienia nawet bym zagrał, ale nie licząc Wiedźmina 2 nie są to dla mnie must have''y.

Priorytety, priorytetami, a i tak się kupi to co wyjdzie i będzie fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisticGohan_MODED
Fallout 4? A kiedy takiego zapowiedzieli? Ja bym nie przeoczył takiej informacji.

Moje kalendarium 2010 obfituje w bardzo dużo pozycji ale te najważniejsze to:

*Rage - Post-apokaliptyczny klimat rodem z Mad Maxa?
Tworzona przez legendarne id Soft? Hell yeah!

*Mafia 2 - Każdy kto grał w Jedynkę wie dlaczego.

*Deus Ex 3 - Bo kocham Cyber Punk i klimaty Neuromancera czy Łowcy Androidów.

*Metro 2033 - Zona mnie okropnie zawiodła a moskiewskie Metro urzekło.

*I Am Alive - W końcu świeży powiew w branży. Survival w zniszczonym kataklizmem Chicago? Nice one!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST STARCRAFT II?! Aż się wierzyć nie chce, żadnej wzmianki o najbardziej przez mnie wyczekiwanym tytule zaraz po Wiesiu 2. Z listy kupię właśnie SCII, Wiedźmin 2, AC2, Rage''a i Brinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować