Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2010 roku - PC

90 postów w tym temacie

Jak dla mnie rok 2010 zapowiada się na doskonały dla każdego miłośnika cRPGów. Alpha Protocol, Wiedźmin 2, Deus Ex 3, Arcania, Mass Effect 2, nowy Fallout, nie wspomniany powyżej nowy Drakensang to tytuły, które zapowiadają prawdziwą ofensywe mojego ulubionego gatunku gier. Poza tym warto czekać na nową odsłonę Aliens vs Predator, Brinka, Rage''a i rzecz jasna największa (jak dla mnie) niespodziewana zapowiedź roku 2009 - nowy MechWarrior. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubicie Battlefield? Szkoda :( ,imo warto czekać na BC II...

Moja lista na 2010 rok.
Assassin Creed II
MoH (Może...)
BC II
Alpha Protocol (Zobaczymy...)

Dalej jeszcze nie wiem,pożyjemy,zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko na :
Assassin''s Creed 2
Wiedźmin 2
Arcania A Gothic Tale(ale nie jestem do końca przekonany)
i Guild Wars 2 , co prawda to jest mmorpg i nie ma go na liście tym bardziej że może wyjść za kilka lat(premiera była na 2009/10 ale została przesunięta znowu!!!)ale i tak najbardziej go oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam tylko na Thi4f, assasin''s creed mi się znudziło, bo jest dość monotonne, chociaż i tak mi się podoba. Ale wolę z pierwszej osoby. Wiedźmin jest nawet spoko, ale średnio podoba mi się klimat. Nie przepadam za "gangsterskimi" grami, więc nie interesuje mnie za bardzo mafia 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2, BioShock 2, Assasin''s Creed 2 to dla mnie gry, którym nie mam zamiaru odpuścić i zabrać je do domu ;]. Hm, Disciples 3 ... chodzą słuchy, że w marcu ma się coś i w naszym "kaczogrodzie" pojawić ...

Co do reszty tytułów to nie specjalnie mnie obeszły tak szczerze. Ale gusta są różne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet biorąc pod uwagę te multum innych tytułów, które z braku miejsca / uwagi / miłości Myszastego na tej liście swego miejsca nie znalazły... łamiące to już jest. Przeglądając te listy, odnoszę wrażenie jakbym przeglądał dzienniczek jakieś spadochroniarskiej klasy: 2, 2, 3, 3, 2, 4, 2, 3, etc. etc. etc... W najlepszym razie dodatki i add-ony.

Przerażający wręcz staje się strach developerów przed wprowadzaniem nowych marek, prezentowaniem nowych światów. Czy pośród tych dziesiątek milionów dolarów, setek ludzi zaprzągniętych do produkcji, już w ogóle wyczerpały się wszelki "pomysły", wypaliły się wszystek "ogień"? Bo nie chce mi się wierzyć, żeby to tylko mamona i przytępawe zaślepienie nabywców odpowiadały za doprowadzenie rynku do aż takiego kuriozum. Po prostu nie chcę...

I jak to zauważył już hans_olo (tak podbiję to na drugą stronę), pozostaje wyglądać jakich offowych perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 21:57, Dexter_McAaron napisał:

I jak to zauważył już hans_olo (tak podbiję to na drugą stronę), pozostaje wyglądać jakich offowych perełek.

Tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54569&pid=33
masz dwie ;-)

Jest jeszcze np. Cyclopean (Turowa gra cRPG nawiązująca do twórczości pisarza H.P. Lovecrafta), Carrier Command: Gaea Mission, z przygodówek: Alter Ego, Alternativa, Deponia, Lost Horizon, The City of Metronome, Unknown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja znam te tytuły! Ostatnio właśnie wyrażałem SoundWave''wowi mą wielką wdzięczność za podrzucenie linka do listy co ciekawiej zapowiadających się tytułów na ów A.D. 2010. Choćby na Cyclopeana, któregoś wymienił jako pierwszego, jestem tak horny że zaraz będę musiał wziąść prysznic.

Sformułowanie "wyglądam" miało oznaczać to, iż na półkach sĘmpików ich raczej nie znajdę; trzeba będzie za nimi myszkować po zakamarkach internetu i na zapomnianych podstronach cyfrowych dystrybutorów. No i to, że niestety gro tych tytułów zapewne jednak nie wyjdzie (przynajmniej w tym roku), bo - jak to z wieloma ciekawymi dziełkami już było - szczytne zamiary twórców nie zawsze przeliczają się na siły... Przykład choćby tak wyczekiwanej (akurat nie przeze mnie, jakoś akurat ten tytuł mnie nie zaciekawił tak jak wieluwielu innych) Age of Decadence, która robi się... chyba już z cztery lata będą? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, tylko skąd ja na to wszystko funduszy tyle wycisnę?
A moja prywatna lista podjar roku 2010 to:
1.Mafia 2 egzekwo z Wiedźmin 2.
2.Assasin''s Creed 2.
3.Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Świnki ładnie utuczone , młoteczek w dłoń i do dzieła . A oto moja Święta Trójca :
1.Mass Effect 2
2.Wiedżmin 2
3.A na co dzień Tyskie 4
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować