Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty MMO jednak powstaje?

16 postów w tym temacie

- Ej patrz jaki drop z tego terrorysty! Mam M4 14-17 obrażeń na sekundę +2 obrażeń od mrozu! I jeszcze rękawiczka taktyczna +3 do celowania z broni snajperskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taki klon Wowa, w rzeczywistości :) Kupujesz u Ruska nowe epici, chodzisz ze swoim teamem na instancje(facjaty głównemu bossowi użyczył sam Ossama)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam czterdziestu marines kłócących się o Rękawiczki Osamy.
I ciekaw jestem ewentualnych meele klas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja w takim razie chce Płonące AK-47 Żołnierza..
20-50 obrażeń
+10-15 obrażeń od ognia
+5% szansa na trafienie krytyczne
+fajny wygląd bo broń się pali a ty nie giniesz od tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie darmowe (czyt, za pudło z płytą dać mogę) to zagrać zagram, jednak ja tego sobie nie wyobrażam. Rozumiem APB, ale CoD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, termin MMO nie oznacza od razu otwartego świata i rzeczy rodem z WoWa. Myślę, że dobrym przykładem do porównania jakby taki CoD mógł wyglądać jest MAG na PS3. Open beta trwa do jutra, więc jeszcze możecie obczaić. Mi się gra dość przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garret2
Przecież nikt nie mówi tutaj serio, człowieku. MMO kojarzy się z grami typu Lineage i WoW, więc ludzie próbują wyobrazić sobie jak idiotyczny mógłby być CoD w takim klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CoD mmo będzie kolejnym klonem Counter Strike, bo wątpliwe aby było w stylu tradycyjnych mmo(rpg) jak WoW czy EQ, zupełnie nie opłacalne byłoby to przedsięwzięcie pod względem produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować