Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkrótce oficjalne ogłoszenie Wiedźmina 2

32 postów w tym temacie

Tja, od filmowych "przecieków". :) Przygotujcie się się na cykl "Pół roku z Wiedźminem". W kolejnych odcinkach będą streszczane kolejne rozdziały Sagi, a potem napisana analiza literacka i kryminologiczna. Have a fun! :))

Cóż, to będzie dla CDP rok prawdy. Tu już nie ma miejsca na pomyłkę. Oby tylko mieli jakiegoś sensownego dystrybutora, który nie spieprzy dystrybucji na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle dobrze zoptymalizowana była , nie to co pierwsza część . No i większy świat i więcej gry. Tyle wymagam . O klimat nie ma co się martwić bo będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:52, Vojtas napisał:

Tja, od filmowych "przecieków". :) Przygotujcie się się na cykl "Pół roku z Wiedźminem".


:)
mnie się z wiedźminowego szału najbardziej podobała kartka świąteczna, którą dostałem od CDP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można już panikować?
...
...
Znowu nieziemski spam będzie.

Wolałbym połowę tego "spamu" zwanego reklamą "wywalić" na Zachód bo tam promocja leżała a u Nas? Czlowiek bał się otworzyć lodówki żeby mu rowera nie ukradli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest cudowna wiadomość dla fana białowłosego. Z wielką niecierpliwością czekam na kolejne informacje (i pewnie nie tylko ja) o tym wspaniale zapowiadającym się tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:59, Daelor napisał:

:)
mnie się z wiedźminowego szału najbardziej podobała kartka świąteczna, którą dostałem
od CDP ;]


Mnie również się podobała, ale obawiam się, że kartka będzie jedynie pretekstem dla reklamy podprogowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tylko na to czekałem wkonicu Polacy pokażą jaką oni potrafią zrobić gre na którą tak czekałem.:) pewnie jutro w telewizji bedą o tym gadać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że bardzo mnie ta wiadomość cieszy :) Pierwszy Wiedźmin był gra bardzo dobrą, nie wybitną, niemniej jednak grało się znakomicie, a polska wersja była cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jedynkę ukończyłem 2x i przyznam, że gra mi się bardzo podobała. Na dwójkę również czekam z niecierpliwością. Mam tylko nadzieję, że nie będzie gorsza od poprzedniczki ale to się okaże dopiero po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować