Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkrótce oficjalne ogłoszenie Wiedźmina 2

32 postów w tym temacie

Gdy tylko ruszy pre-order nic innego nie będzie się liczyło (mam na myśli oczywiście tegoroczne premiery na PC), absolutny must have. Tym razem nie przepuszczę kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, strumień informacji może jeszcze nie płynie, ale szum już słychać ;) Sam fakt, że pojawia się news, w którym zapowiada się zapowiedź gry jest znamienny :P Zresztą nie wierzę też w "przypadkowe" przecieki, zwłaszcza że umiejętny przeciek potrafi skutecznie przykuć uwagę ludzi.
Ale nie mówię że to źle. Co jak co, ale promować swoją grę (przynajmniej na rodzimym rynku) to CDP potrafi. Jak tylko nie przesadzą to będzie ok.
Z wypowiedzi Majaka wynika, że premiera raczej nie prędko, ale nie spodziewałem się, że będzie inaczej (nie wiem skąd pewność u wielu osób, że to będzie w tym roku?). Trzeba będzie poczekać, ale jeśli tylko nowy Wiedźmin chociaż dorówna pierwszej części to niech pracują nad nim do skutku. Zresztą w tym roku i tak mam już kilka upatrzonych gier z Mass Effect 2 i Starcraft 2 na czele i boję się, że nie wyrobię się finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, na to RPG najbardziej czekam, ponieważ jedynka była rewelacyjna. Dzięki Wiedźminowi zacząłem się głównie interesować eRPeGami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zajefajnie ... ale z Powrotem Białego Wilka to ta poprzeczka niebotycznie wysoko musiała być ... Jestem typowym konsolowcem i ubolewam nad brakiem tej gierki w mojej kolekcji ... ;/ A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 00:30, Nagaroth napisał:

Byle tylko wreszcie zaczęto je podawać ;)


Bądź cierpliwy a będzie to wynagrodzone ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin2 to najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra, juz nie moge sie doczekac kiedy ta produkcja ujrzy swiatlo dzienne. Martwi mnie tylko to czy osoby grajace na PC nie dostaja lekko wykastrowanego i uproszczonego produktu przez to ze gra ukazuje sie rowniez na konsole, gdzie gracze w wiekszosci sa nastawieni na szybka rozrywke. Miejmy nadzieje ze moje obawy sa bezpodstawne, trzymam kciuki za CDP RED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować