Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

WFRP - Warhammer Fantasy Role Play

144 postów w tym temacie

Albo niech poczyta książki z Warhammera, Gotreka i Feliksa etc. Ostatnio czytałem trylogię Konrada, całkiem niezłe dużo odniesień do historii, dużo jest o świecie Warhammera w tych książkach, można połączyć więc przyjemne z pożytecznym, o ile ktoś lubi czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno podręcznik do II edycji Warhammera i przeczytałem tam że jest on podzielony na dwie części,jedną dla graczy a drugą dla MG.Sam nie wiem czy chcę grać czy być mistrzem gry,a tam pisze że gracze pod żadnym pozorem nie powinni czytać części dla MG,więc teraz nie wiem,jeśli zignoruje tę przestrogę i mimo wszystko przeczytam informacje dla MG moja kariera jako gracza będzie już stracona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku, Twoja kariera gracza nie będzie stracona. W części poświęconej dla MG (zresztą we wszystkich znanych mi systemach) znajdują się informacje w jaki sposób np. budować nastrój na sesji, ewentualne cenniki i sprawy które dotyczą funkcjonowania uniwersum w którym gracie. Ty, jako gracz koncentrujesz się na jednym bohaterze, natomiast MG ma do ogarnięcia cały pozostały świat i właśnie wskazówki jak to zrobić są tam zawarte. Pod żadnym jednak pozorem nie powinieneś czytać przykładowej przygody jeśli nie masz zamiaru jej poprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować