Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2010 roku - konsole

55 postów w tym temacie

Starcia na ilość graczy bet Reach i Starcraft 2 to będzie właściwie USA vs Korea. Osobiście stawiam na skośnookich, no ale się okażę. Oczywiście optymistycznie zakładam, że beta SC 2 będzie w tym roku. Tak samo jak premiera Wings of Liberty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas - nie ma takiej gry Grand Turismo. Zaplątała Ci się jakaś literka "d" niepotrzebnie, najlepszy symulator samochodowy na Playstation nazywa się Gran Turismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją listę gie na które czeka
i każdy ma na ich temat inne odczucia.
Dlatego też nie zgadzam się ze wszystkim tu napisanym
Trochę na przekór, trochę z powodu własnych odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż tyle w 2010 świetnych gier się zapowiada że nie można wszystkich umieścić.
Ja osobiście czekam na Heavy Rain z tytułów Sony.

A z pozostałych to na Splinter Cell: ConViction, Bad Company 2 i Mafia II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała uwaga.
Jak można porównywać ilość betatesterów jeżeli Blizzard zawsze ogranicza ich liczbe? o_O
Jak Halo bedzie mialo zupelnie otwarte betatesty to wiadomo, ze bedzie ludziejsze od Starcrafta. Blizzard rozda ograniczona ilosc kodów + wiele z nich bedzie tylko dsotepna do wygrania w konkursach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 18:17, Slappy napisał:

No cóż tyle w 2010 świetnych gier się zapowiada że nie można wszystkich umieścić.
Ja osobiście czekam na Heavy Rain z tytułów Sony.

A z pozostałych to na Splinter Cell: ConViction, Bad Company 2 i Mafia II


Mam nadzieje że nieuważasz że Battlefield BC 2 i Mafia 2 będa tylko na Xbox''a?
Jeśli nie, to ja bym do tej listy dodał jeszcze Mass Effect 2 i Just Cause 2(to bedzie szaleństwo XD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiście jeżeli chodzi o konsole to Alan Wake ,ME2,HALO Reach,dodatki do forzy 3 i dante inferno.Zresztą cieszę że na Xboxa 360 wychodzą w tym rokunlepsze tytułu niż te osławione "exy" na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zestawienie, ale nie zgadzam się ze wszystkim. Jednak jak to autor tekstu podkreślił kilkakrotnie jest to subiektywna lista, więc nie mam pretensji. Z niecierpliwością czekam na Heavy Rain''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 18:35, Xouranotorotos napisał:

Dla mnie oczywiście jeżeli chodzi o konsole to Alan Wake ,ME2,HALO Reach,dodatki do forzy
3 i dante inferno.Zresztą cieszę że na Xboxa 360 wychodzą w tym rokunlepsze tytułu niż
te osławione "exy" na PS3.

Tak, tak geniuszu, plus dalej. Pokazuj intelekt. W każdej wypowiedzi najeżdżasz na Sony. Masz już ołtarzyk w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain, God Of War III, Gran Turismo 5, Last Guardian.... A jeszcze krążą plotki o InFamous 2 i Resistance 3... Kolejny rewelacyjny rok dla Sony, dobrze, że ruszyli porządnie... Ostatnie 2 lata były również niesamowite i wręcz przepełnione świetnymi tytułami. Oby tak dalej...

Halo Reach również pasuje na liście IMHO... Podoba mi się lekka zmiana klimatu... Poprzednie Halo denerwowały mnie swoją nieco "infantylnością świata" a ostatni trailer Reach pokazuje coś co można określić jako: "mix Halo z Gears Of War i lekką domieszką Star Wars Republic Commando" :D Jestem na TAK!

Brakuje mi na tej liście Mass Effect 2, ale z drugiej strony gra wychodzi też na PC więc nie jest to exclusive...
Choć Split/Second też wychodzi na Pieca a mimo to jest ( i zasługuje na to miejsce, bo zapowiada się czadowa ścigałka arcade)


Z rzeczy które wychrzaniłbym z tej listy osobiście, to Dante''s Inferno... Zagrałem w demo, i dla mnie to badziewny klon God Of War 3, z niezwykle idiotycznym początkiem... :/ Szczerze to zapowiada się crap, na innych platformach może się sprzedać, bo nic innego w tym roku nie ma... Ale na PS 3 w obliczu Boga Wojny nie ma szans...

a... na innych platformach wychodzi też Darksiders i też zapowiada się dużo lepiej od Dantes Inferno...

Spoiler

(Bohater wyżyna armię, po chwili spotyka gostka co sobie idzie jak na spacerku i "ot tak sobie" wbija mu sztylet w plecy po czym przychodzi Śmierć, i z palcem w nosie ją zabijamy słysząc jak błaga o litość... LOL gdzie tu klimat? gdzie epickość? Bo to wyglądało jak popis twórczości Uwe Boll''a xD

<= Mimo wszystko warto to zobaczyć, bo samo wykonanie tych scen powoduje niekontrolowane ataki śmiechu :)

Do Alana Wake''a też mam spore obawy, owszem graficznie jest bardzo dobrze, choć nie idealnie, ale jak patrze na gameplay przychodzi mi na myśl tylko jeden tytuł... Alone In The Dark, więc zgodzę się trochę z autorem tekstu, że jeżeli gra nie wyjdzie, i nie okaże się dobra... to mamy porażkę roku 2010...

Tyle ode mnie...

PS. Nie zapominajmy o genialnych multiplatformach: Alien vs Predator i Battlefield: Bad Company 2 oraz prawdopodobnie Aliens: Colonial Marines... Jak dla mnie te 3 gry to Must Have...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:05, Mrocz napisał:

Heavy Rain, God Of War III, Gran Turismo 5, Last Guardian.... A jeszcze krążą
plotki o InFamous 2 i Resistance 3... Kolejny rewelacyjny rok dla Sony, dobrze,
że ruszyli porządnie... Ostatnie 2 lata były również niesamowite i wręcz przepełnione
świetnymi tytułami. Oby tak dalej...

Halo Reach również pasuje na liście IMHO... Podoba mi się lekka zmiana klimatu...
Poprzednie Halo denerwowały mnie swoją nieco "infantylnością świata" a ostatni trailer
Reach pokazuje coś co można określić jako: "mix Halo z Gears Of War i lekką domieszką
Star Wars Republic Commando" :D Jestem na TAK!

Brakuje mi na tej liście Mass Effect 2, ale z drugiej strony gra wychodzi
też na PC więc nie jest to exclusive...
Choć Split/Second też wychodzi na Pieca a mimo to jest ( i zasługuje na to miejsce,
bo zapowiada się czadowa ścigałka arcade)


Z rzeczy które wychrzaniłbym z tej listy osobiście, to Dante''s Inferno...
Zagrałem w demo, i dla mnie to badziewny klon God Of War 3, z niezwykle idiotycznym początkiem...
:/ Szczerze to zapowiada się crap, na innych platformach może się sprzedać, bo nic innego
w tym roku nie ma... Ale na PS 3 w obliczu Boga Wojny nie ma szans...

a... na innych platformach wychodzi też Darksiders i też zapowiada się dużo lepiej od
Dantes Inferno...

Spoiler

(Bohater wyżyna armię, po chwili spotyka gostka co sobie idzie jak na spacerku i "ot
tak sobie" wbija mu sztylet w plecy po czym przychodzi Śmierć, i z palcem w nosie ją
zabijamy słysząc jak błaga o litość... LOL gdzie tu klimat? gdzie epickość? Bo to wyglądało
jak popis twórczości Uwe Boll''a xD

<= Mimo wszystko warto to zobaczyć, bo samo
wykonanie tych scen powoduje niekontrolowane ataki śmiechu :)

Do Alana Wake''a też mam spore obawy, owszem graficznie jest bardzo dobrze, choć
nie idealnie, ale jak patrze na gameplay przychodzi mi na myśl tylko jeden tytuł... Alone
In The Dark, więc zgodzę się trochę z autorem tekstu, że jeżeli gra nie wyjdzie, i nie
okaże się dobra... to mamy porażkę roku 2010...

Tyle ode mnie...

PS. Nie zapominajmy o genialnych multiplatformach: Alien vs Predator i Battlefield: Bad
Company 2 oraz prawdopodobnie Aliens: Colonial Marines... Jak dla mnie te 3 gry to Must
Have...


ME 2 jest tytułem eksluzywnym dla Microsofty ,nie wierzysz?Spróbuj zainstalowć np. ME na Linuxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę kombinowania i by dało się są sposoby odpalania gier Windowsowych pod Linuxem, jak choćby Cedega... Gra nie jest exclusivem Microsoftu... Prawa do Marki należą do EA i to oni czerpią zyski z tej gry...

Zresztą o co ci chodzi? Skoro gra nie wychodzi TYLKO na Xboxie nie jest jego exclusivem... Nie mówimy tu o exclusivach developera tylko platformowych... Aż tak cie to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość przedstawionych tytułów to te wieksze na stacjonarne konsole np na psp na wiosna ma wyjść Kingdom hearts Birth by sleep i sądze że jakieś inne dobre tutuły więc onich też by było warto wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować