Zaloguj się, aby obserwować  
Kuc93

Przesyłka kurierska - POMOCY !!

17 postów w tym temacie

Siemka !!

Disiaj namowilem rodzicow zeby mi dali kase na Guild Wars bo w piątek są moje urodzinki i chciałbym zamowic teraz tą gre lecz niewiem czy dostane ją w czwartek czy w piątek bo zalerzy mi na piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:13, kucyk12 napisał:

Siemka !!

Disiaj namowilem rodzicow zeby mi dali kase na Guild Wars bo w piątek są moje urodzinki i chciałbym
zamowic teraz tą gre lecz niewiem czy dostane ją w czwartek czy w piątek bo zalerzy mi na piątku...


dostaniesz w Piątek albo dopiero w poniedziałek ;p kurier ma czasem takie fazy ;) zwłaszcza, że zamawias o tej godzinie

PS: Wysztkiego najlepszego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, i dzieki jeszcze raz za odpowiedz :P ale jednak mysle ze dostane w piątek(przynajmniej mam taką nadzieje)
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:17, kucyk12 napisał:

Dziekuje, i dzieki jeszcze raz za odpowiedz :P ale jednak mysle ze dostane w piątek(przynajmniej
mam taką nadzieje)
:D


Wyślij trochę więcej pieniędzy niż trzeba i dopisz "Reszta dla wspaniałego pana kuriera". Powinno pomóc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:17, kucyk12 napisał:

Dziekuje, i dzieki jeszcze raz za odpowiedz :P ale jednak mysle ze dostane w piątek(przynajmniej
mam taką nadzieje)
:D


No jeżeli kurier to spokojnie zdąży do piątku, no chyba że nawet czwatrek jest ci nie na rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 9 marca 2006

Przewidywana data dostawy: 10 marca

Data złożenia: Śr, 08.03.2006 o godz. 19:21

Z tego(Stego)(niewiem jak sie pisze x|) :P co tu widac to 10Marca doręczą mi :) JUPI !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P nie stresuj mnie xD ale raczej tak będzie bo jak AoE III zamawiałem to w pierwszym dniu zamowilem w drugim paczke przygotowali a w trzecim kurier dostarczył... na ja bym sie troszke na CDProjekt zawiodł jak w poniedzialem bym dostal, albo wogule by mi niewysłali przez jakąs pomyłke i dopiero za tydzien w piątek bym dostal xD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:30, kucyk12 napisał:

:P nie stresuj mnie xD ale raczej tak będzie bo jak AoE III zamawiałem to w pierwszym dniu
zamowilem w drugim paczke przygotowali a w trzecim kurier dostarczył... na ja bym sie troszke
na CDProjekt zawiodł jak w poniedzialem bym dostal, albo wogule by mi niewysłali przez jakąs
pomyłke i dopiero za tydzien w piątek bym dostal xD :(

U mnie kurier ma firme 300m od mojego bloku wiec mam zawsze z ranca paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masterlink to jest rzeczywiscie najlepsza firma kurierska, wczoraj cdprojekt wyslal paczke, dzisiaj rano byla bielsku-bialej i kurier zadzwonil do mnie na komorke i umowil sie na konkretna godzine dostarczenia przesylki, natomiast kiedys wyslano mi paczke firma kurierska DHL w srode, byla w bielsku dopiero w sobote ale kurier nie pofatygowal sie, nawet nie zadzwonil i paczke dostarczyl dopiero w poniedzialek! jak dzwonilem do nich to jeszcze jakas niemila kobieta powiedziala, ze moge sobie zglosic reklamacje a oni i tak jej nie dostarcza w sobote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest reguła, w moim przypadku bylo wrecz odwrotnie..a nawet gorzej.. TP SA wyslalo Masterlinkiem przesylke...ktora dziwnym trafem wsiakla...( juz dwa lata jak wyslali... a po telefonie w sprawie ustalenia co sie stalo.. odpowiedzieli ze nie wiedza) natomiast z DHL''a same plusy..mila obsluga, profesjonalizm i szybkosc. wiec wszysko zalezy od ludzi.. a nie od firmy..jak wszedzie ... sa kompetentni i laicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do nas do firmy czasem wpada koleś w UPS, jest taki szybki ze czasem nawet drzwi do końca nie o tworzy i już chce wchodzić (polskie wcielenie Ch. N.) w tym samym czasie otwiera i zamyka drzwi, gostek wyrabia chyba 300% normy, czas pobytu w firmie = czas skladania podpisu na liście przewozowym przez osobę odbierającą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zobaczyć jak tam moja paczka, bo pisało, że ją już wysłali i gdy klikłem pisze, że podałem zły numer. O co chodzi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z serwius [reklamom na Forum stanowcze NIE -m] jestem bardzo zadowolona a paczki wyslane są dostarczane do dwóch dni roboczych. Ale równiż duży procent tych paczek jest dostarczanych na nastepny dzień roboczy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:49, kasia1979zz napisał:

ja korzystam z serwius [m]l jestem bardzo zadowolona a paczki wyslane są
dostarczane do dwóch dni roboczych. Ale równiż duży procent tych paczek jest dostarczanych
na nastepny dzień roboczy. Polecam


Widzę, że bawimy się w archeologa....
Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować