Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Na pewno mniej lub więcej z was grało w Warcrafta 3, i kojarzy osławioną DoT`e. Studio Riot Games zafundowało nam swego rodzaju powtórkę rozgrywki w swoim nowy ( no może juz tak nie nowym) dziele:
League of Legends: Clash of Fates -> Opis gry macie tu :
-> http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=12281 .
A tutaj parę materiałów video z gry :
-> http://www.onrpg.com/MMO/League-Of-Legends/video/League-Of-Legends-Gameplay
-> http://www.youtube.com/watch?v=rNEp0Qyu3m4&feature=related
Warto dodać, że gra jest darmowa, a sam klient waży coś niecałe 0,6 gb + jakieś 1gb patchy. Zachęcam więc do zapoznania się z produkcją ;]

edit.
Zapomniałem o głownej stronie :
-> http://leagueoflegends.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat po przeszedł bez echa.
Właśnie zacząłem grać i :
-cel-shading`owa grafika jest naprawdę miła dla oka
-gracze nie wyzywają od naabów/noobów itd..... jak to miało miejsce w DoT`ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, chciałem u brata uruchomić LOl`a ale po wybraniu bohatera, czarów, run i odczekaniu tych 90 sek kiedy gra powinna się włączyć, nie włącza się ;/. Sądzę że może to być spowodowane tym, że ma zintegrowaną kartę graf. geforca 6150SE. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:38, nightfaler napisał:

W sensie na spamienia? Czy może błędu w nazwie :P

Nazwa jak mniemam winna wyglądać tak: League of Legends. Jak ktoś wpisze w szukajkę Laegue of Legends, to nie znajdzie tego wątku.
Co do spamu masz rację, to właśnie tworzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2010 o 17:22, Transylvanian_Hunger napisał:

Nazwa jak mniemam winna wyglądać tak: League of Legends. Jak ktoś wpisze w szukajkę Laegue
of Legends, to nie znajdzie tego wątku.

Wpisze LOL i bedzie miał :P

Dnia 09.02.2010 o 17:22, Transylvanian_Hunger napisał:

Co do spamu masz rację, to właśnie tworzysz :)

Dla mnie to mniejszy spam niż np gry typu lubisz, nie lubisz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary temat znajdujący się gdzieś w zapomnieniu. Może należało by go troszkę odświeżyć?
Chyba padło na mnie więc to zrobię zwłaszcza że ostatnio dobiło do mnie że coraz więcej ludzi w to gra.
League Of Legends jest to gra w stylu MOBA (Multi Online Battle Arena) w której cała rozgrywka toczy się na prawie symetrycznej mapie. Rozgrywki odbywają się w 2 drużynach po 5 osób, których zadaniem jest przebić się przez wroga i zniszczyć rdzeń w jego bazie.

Ten tytuł coraz bardziej się rozwija i szkoda byłoby zmarnować ten temat. Osobiście w to gram i polecam wszystkim którzy mają trochę wolnego czasu. Chciałbym też poznać opinie innych graczy stąd właśnie pomysł odgrzebania tego tematu.

Dodatkowo chciałbym wspomnieć że niedługo ma wyjść inna wersja o tytule Hordes Of Neverth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 12:28, Fun_g_1_2_3 napisał:

Stary temat znajdujący się gdzieś w zapomnieniu. Może należało by go troszkę odświeżyć?

Temat aż taki stary nie jest ....

Dnia 17.03.2010 o 12:28, Fun_g_1_2_3 napisał:

Dodatkowo chciałbym wspomnieć że niedługo ma wyjść inna wersja o tytule Hordes Of
Neverth


Wg mnie to chyba Heroes of Newerth, ale to całkowicie inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 17:52, nightfaler napisał:

Temat aż taki stary nie jest ....

Może i taki stary nie jest ale znalezienie go nawet z pomocą wyszukiwarki to był drobny problem.

Dnia 17.03.2010 o 17:52, nightfaler napisał:

Wg mnie to chyba Heroes of Newerth, ale to całkowicie inna gra.

LoL i HoN opierają się na tej samej logice i na tych samych zasadach.
Walki odbywają się 5v5 i polegają na zniszczeniu rdzenia w fortecy przeciwnika.
Każda postać ma 4 unikalne umiejętności i cechy specjalne.
Jedyna różnica to grafika - W LoL obserwujesz wszystko z góry natomiast w HoN jest w pełni 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2010 o 10:23, Fun_g_1_2_3 napisał:

LoL i HoN opierają się na tej samej logice i na tych samych zasadach.
Walki odbywają się 5v5 i polegają na zniszczeniu rdzenia w fortecy przeciwnika.
Każda postać ma 4 unikalne umiejętności i cechy specjalne.
Jedyna różnica to grafika - W LoL obserwujesz wszystko z góry natomiast w HoN jest w
pełni 3D.


Nie zrozumiałeś mnie... Napisałeś, że "niedługo ma wyjść inna wersja o tytule Hordes Of Neverth" co brzmi jak LOL miałby zmienić nazwę, a HON jest inną grą w sensie, że nie jest LOL`em. No, ale mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 10:23, Fun_g_1_2_3 napisał:

Jedyna różnica to grafika - W LoL obserwujesz wszystko z góry natomiast w HoN jest w
pełni 3D.

Nie do końca. Znaczną różnicą jest też to, że w LoL wszystko jest podane jak na tacy. Wchodzi się do jednego sklepu i ma się wszystkie przedmioty, pokazane, co trzeba kupić, żeby mieć upgrade i jakie są zalecane itemki. HoN pod tym względem przypomina znacznie bardziej oryginalną DotA. W jednym sklepie kupi się to, w innym tamto, a po recepturę, żeby to złożyć w mocniejszy item trzeba iść do jeszcze innego sklepu. LoL jest moim zdaniem pod tym względem lepszy dla tak zwanych "casuali". Nie trzeba się długo uczyć rozgrywki i kombosów, mieć na ścianie drzewa pokazującego, co sięz czym łączy i gdzie to można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zupełnie przypadkiem trafiłem na tą grę. Ściągnałem klienta i patche i zacząłem grać. DotA szczerze mówiąc wydała mi trochę prymitywna przy LoLu. Tytuł bardzo mi się spodobał, planuję nawet kupienie edycji kolekcjonerskiej, jednak w Polsce nie jest ona nigdzie dostępna poza Allegro. Mam nadzieję, że jakiś litościwy dystrybutor zdecyduje się na wypuszczenie jej na polski rynek.

Co do samej gry, to naprawdę warto zagrać - cell-shadingowa grafika nie każdemu może się podobać (mi osobiście przypadła do gustu), ale sam gameplay jest świetny. Podobać się też może system awansu i zakupów Championów. Jeśli ktoś grał w DotA i lubił, to z pewnością polubi i tą sympatyczną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 22:38, pietruch24 napisał:

Ostatnio zupełnie przypadkiem trafiłem na tą grę. Ściągnałem klienta i patche i zacząłem
grać. DotA szczerze mówiąc wydała mi trochę prymitywna przy LoLu. Tytuł bardzo mi się
spodobał, planuję nawet kupienie edycji kolekcjonerskiej, jednak w Polsce nie jest ona
nigdzie dostępna poza Allegro. Mam nadzieję, że jakiś litościwy dystrybutor zdecyduje
się na wypuszczenie jej na polski rynek.

Eeeee głupota, dla skinów chcesz kasę wydawać ? Jeśli koniecznie chcesz to można dostać różową Tristane za konto na FaceBooku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i racja, ale mi o skiny nie chodzi tylko o samych championów - nie chce mi się zbierać długo punktów i odblokowywać wybranych, wole punky na np. runy wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę od samego początku cb, tak samo jak w HoN''a, że o DoT''a już nie wspomnę i muszę powiedzieć, że ta gra nie ma niczego do zaoferowania graczom z dużym doświadczeniem. Nie liczy się tu last hit, przez co ciężko odskoczyć innym w itemach. Beznadziejny system AP dzięki któremu zfeedowany Veigar ( albo jakikolwiek inny caster ) przez noobów kładzie większość herosów na ulti. Zero widowiskowości, bo akcja dzieje się w ułamkach sekund, dlatego też praktycznie żadnym herosem nie da się uciec z teambattle. W sumie gra ma dużo więcej wad, ale i tak nie chce mi się wszystkich wymieniać. Jedyne co mi się podoba to system summonera i nic więcej. Z resztą co tu dużo pisać o tej grze, skoro większość sceny DoTa przenosi się na HoN''a, a to przecież o czymś świadczy. Chociaż z drugiej strony, to właśnie ta gra może miała być przeznaczona dla casuali? Nie wiem sam, ale spodziewałem się lepszego dzieła od twórców pierwowzoru jakim jest DotA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, może i racja. Ale dużym plusem i ukłonem w stronę twórców jest udostępnienie gry za darmo i rozwiązania zastosowane w Store - zamiast kupować bohaterów za prawdziwe pieniądze, posługujemy się walutą wirtualną - punktami zdobytymi w grze. Oczywiście takie exclusive''y jak skiny dla postaci trzeba nabyć za prawdziwą kasę.

Natomiast Heros of Newerth po premierze będzie płatne i zamówienie konta kosztuje 30$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować