Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2010 o 11:29, rtyrtyrty napisał:

>
bo ten system dobierający graczy po prostu wybiera bazując na poziomie. często zaczynając
grę, na pierwszym poziomie po prostu byłem najlepszy w większości gier, ale i tak przegrywałem
bo to gra drużynowa.
I takiego farta to chyba mają wszyscy chyba że grają z 4 innymi kolegami.


System dobiera po stosunku wygranych do przegranych a nie po poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:21, TusTus napisał:

> > > Mam za mały poziom na runy Tier 3. Czy zamiast tego powinienem kupić zwykłe

> czy
> > czekać
> > > na 20 lvl? (mam prawie 12)
> > Nie radze. A jeśli już musisz to Tier 1. W życiu nie kupuj Tier 2. Są za drogie

> i zbyt
> > mało zmieniają względem jedynek.
> A jeżeli kupie już rune np przez pomyłke, mogę to jakoś cofnać?

Nie. Zostaw 2 jesli juz kupiles, nie zaszkodza przeciez o_O''

Chodzi o to że kupiłem złą. Do many a jej nie potrzebuje bo kram Katariną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość niewygodny problem. Otóż wcisnąłem coś i nie pokazuje mi hp minionów ;/ musze na danego miniona myszką pokazywać, aby jego hp pokazało. Gdzie to przywrócić do dawnego stanu? Bo coś nie moge znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest dobra postać na początek ? Chciałbym grać supportem, jakieś buffy + heal etc. Możecie coś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 15:10, 4ny4 napisał:

jakieś buffy + heal etc.

Jak heal, to Soraka, kosztuje tylko 450 IP.
A z buffów, hmm sam bym chciał takiego znaleźć, a nie chce mi się przelatywać całej listy. Więc dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 15:14, Markush napisał:

Jak heal, to Soraka, kosztuje tylko 450 IP.


A to 450IP to muszę kupić za prawdziwe pieniądze czy można w trakcie gry je jakoś zdobyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 15:48, 4ny4 napisał:

A to 450IP

IP zdobywa się za wygrane/przegrane mecze. Oczywiście lepiej wygrywać, bo wiecej sie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 15:14, Markush napisał:

> jakieś buffy + heal etc.
Jak heal, to Soraka, kosztuje tylko 450 IP.
A z buffów, hmm sam bym chciał takiego znaleźć, a nie chce mi się przelatywać całej listy.
Więc dołączam się do pytania.

Wziałem Janne tuż po Sorace. Droższa, owszem, no ale jest i heal, i buff dmg/tarcza, i spowolnienie i knockback/up. Support jak się patrzy. Niby nie tak dobry babysitter, bo heala nie ma przed ulti(a to z kolei za dobre, by tylko leczyć), a i mana się jednak kończy, ale buff do dmg się przydaje, by coś ubić, a instant tornado nieraz uratuje kogoś od ganka. W przypadku "takiej sobie" drużyny, nie irytuje aż tak bardzo jak Sor, bo możesz bardziej aktywnie im pomagać, a nie robić tylko za hp potka.
Oczywiście, wiadomo, w randomach zdarzają się ludzie, którzy łażą dwójkami kompletnie bez żadnej synergii, ale zwykle wystarczy zagadać, by zrozumieli, że zwiększenie dmg tylko im wydłuży epeena, a nie zaszkodzi, i się chętnie zamienią. A jak nie - to jak już padną po samobójczym rajdzie, sam się tam wpakujesz i "na siłę" supportujesz tego co przeżył ;)

Teraz powoli zbieram na Tarica - jak rozumiem, to ma być bardziej tankowy champ, ale też support. Może się przydać, bo standard w większości gier to 4 papierowych czampionów i ty ;)

Zresztą, parenaście postów wcześniej sam o to pytałem ;) Po pobieżnym obejrzeniu w grze, lista wydaje się sprawdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna coraz mniej podobać mi się gra z "pierwszymi lepszymi" ludźmi.
Szykuje się bitwa 2v3 (3 z naszej drużyny), ja jestem z jednej strony w krzakach, a tamtych dwóch z drugiej strony, ja wybiegam, bo widzę, że tamci też już biegli, Gangplank z przeciwnej drużyny rzuca ostrzał na tamtych "członków mojej drużyny". Mieli taką samą drogę do przebiegnięcia w przód i w tył, pobiegli w tył, a mnie zostawili na pewną śmierć. Dzięki tej pięknej akcji moich obrońców swoich rzyci, straciliśmy wieżę i inhibitor. Wiecie w jaki szał wpadłem? Zwłaszcza, ze wygrywaliśmy...
Ahh, musiałem gdzieś się wyżalić, od razu mi lepiej.

@up --->
Nowy, czyli ten słodziutki robaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 08:45, Markush napisał:

Zaczyna coraz mniej podobać mi się gra z "pierwszymi lepszymi" ludźmi.
Szykuje się bitwa 2v3 (3 z naszej drużyny), ja jestem z jednej strony w krzakach, a tamtych
dwóch z drugiej strony, ja wybiegam, bo widzę, że tamci też już biegli, Gangplank z przeciwnej
drużyny rzuca ostrzał na tamtych "członków mojej drużyny". Mieli taką samą drogę do przebiegnięcia
w przód i w tył, pobiegli w tył, a mnie zostawili na pewną śmierć. Dzięki tej pięknej
akcji moich obrońców swoich rzyci, straciliśmy wieżę i inhibitor. Wiecie w jaki szał
wpadłem? Zwłaszcza, ze wygrywaliśmy...
Ahh, musiałem gdzieś się wyżalić, od razu mi lepiej.

@up --->
Nowy, czyli ten słodziutki robaczek?

ja ostatnio prawie do rozpaczy zostałem doprowadzony tym co niektórzy wyprawiają. właściwie jedyne czego nie widziałem to to zaklęcie odnawiające mane na katarinie albo garenie.

Po za tym widzę że ten system ma tendencje sadystyczne. Wygrałem 3 gry pod rząd, chcę grać następną i patrzę.. 4 z 5 ludzi wybrało papiery. Od razu wyłączyłem. Zaczynam następną grę, tym razem z 2 znajomymi dodatkowo. Mimo tego dostaje 2 debili. Zaczynamy jeszcze raz od nowa. Znowu debile w drużynie. Wreszcie zrezygnowanym głosem stwierdziłem że "Dobra, już przegram te kilka gier pod rząd żeby wreszcie znowu dostać myślących ludzi". Ja mam nadzieję że jak już dobije do 30 poziomu to jakoś lepiej będzie, bo na razie na 25 jestem i nie jest dużo lepiej niż na pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 08:45, Markush napisał:

@up --->
Nowy, czyli ten słodziutki robaczek?

Nieee..... ten co ma zaraz w otwarciem pierwszego sezonu wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 10:16, rtyrtyrty napisał:

właściwie jedyne czego nie widziałem to to zaklęcie odnawiające mane na katarinie albo garenie.

Hah pociesze cię ja miałem Tryndamare, który biegał właśnie z Clarity :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensownie jest kupowac na katarinie proponowane eq?Bo z ednej strony bardzo dobrze sprawdza sie ona przy duzej ilosci AP ale same itemy marnuja sie bo ona sama nie potrzebuje manki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak konkretnie u Katariny, ale sugerowany eq jest momentami naprawde cienki. Na pierwszą grę się nada, by z grubsza ogarnąć czampiona, ale potem już nie bardzo. Szczególnie, iż nie uwzględnia on zmian czampionów i itemków, więc to co kiedyś było dobre, teraz jest tylko stratą golda.

Dla mnie większy problem to czytelność tego sklepu, czasem ciężko znaleźć to, co się chce kupić, jeśli nie ma się z góry gotowej rozpiski ;) Te opisy też mogłyby być bardziej czytelne, czasem nie wiadomo, za co się tyle golda wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować