Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

>

Dnia 21.07.2010 o 16:27, Prophett napisał:

Stwierdzenie równie bezsensowne co "jak gram przeciw Xin Zhao to wiem, że przegram mecz,
bo on jest imba". Wszystko w LoL jest względne i zależy od gracza.

Zgadzam się z tym.

Dnia 21.07.2010 o 16:27, Prophett napisał:

Jak nie widziałeś
nikogo doświadczonego grającego Corkim (wnioskuję z twoich postów) to go pochopnie nie
oceniaj. Poza tym 30 lvl nie musi oznaczać, że ktoś jest doświadczony i ogarnie
ci każdą postać.

Nie widziałem nikogo doświadczonego grającego Corkim, mimo że grałem z graczami ogarniającymi każdy aspekt tej gry. W każdym razie ja uważam, że jak Corki jest postacią nad wyraz słabą.

@Tohno
Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :P
No cóż, uzbierało się już ponad 2 tysiące i powoli zaczynam rozmyślać nad kupnem jakiejś nowej postaci. W tym momencie rodzi się pytanie: W kogo zainwestować? Prosiłbym o rady, nieważne są koszty postaci, może ona nawet kosztować 6 tysięcy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 16:07, SiDi napisał:

Ani razu nim nie grałem :( Jest słaby i nikt wysoko lvlowy nie chce nim grać. Ty twierdzisz
inaczej, bo pewnie wydałeś te 6k na niego.

Nie, bo jest darmowy. Ale kiedyś go w końcu kupie bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, jak mnie śmieszy jak ludzie szufladkują w tej grze postacie w kategoriach słabe (bo nie potrafią nią grać) i op (bo mnie jechał). Nie ma czegoś takiego. Jest z postaci są łatwiejsze, a drugie trudniejsze do ogarnięcia. Wszystkie za 6k są trudne do ogarnięcia, a Corky szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 16:54, Markush napisał:

Zależy jak lubisz grać, nad jakimi się zastanawiasz i takie tam.

Cóż, aktualnie gram Cho''Gathem idąc w hp i armor więc raczej gram tankowo, ale magami też chętnie bym spróbował. Jeśli chodzi o magów, to nie chce Ryza - nie chcę grać tak przegiętą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie śmieszą ludzie, którzy mówią "wszystkie postacie są dobre". Nie, nie są. Nie interesuje mnie sytuacja, gdzie tobią ułożą się gwiazdy, a przeciwnicy okażą się bandą feedujących baranów, przez co twój "dobry" champ będzie mógł się wykazać. "Wszystkie postacie są dobre", tylko niektóre są "dobre" w sytuacjach, których normalnie nie uświadczysz. Ale twórcy LoL''a to jednak barany muszą być, wydają jakieś patche, a przecież wszystko jest ok i balans świetny.

I nie dotyczy to tylko LoL''a, ale prawie każdej gry. "Nie nie, X nie jest za mocny, to wszyscy poza nim są za słabi" - do *wielu* przykładów by pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tanków i magów możesz obecnie przetestować za free Rammusa, Blitzcranka, Karthusa, Fiddlesticksa, plus jak lubisz support Sorakę i Zileana. Jak chcesz się pomęczyć z ogarnianiem postaci to sprawdź Kassadina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 18:16, KaPe napisał:

A mnie śmieszą ludzie, którzy mówią "wszystkie postacie są dobre". Nie, nie są. Nie interesuje
mnie sytuacja, gdzie tobią ułożą się gwiazdy, a przeciwnicy okażą się bandą feedujących
baranów, przez co twój "dobry" champ będzie mógł się wykazać. "Wszystkie postacie są
dobre", tylko niektóre są "dobre" w sytuacjach, których normalnie nie uświadczysz. Ale
twórcy LoL''a to jednak barany muszą być, wydają jakieś patche, a przecież wszystko jest
ok i balans świetny.

I nie dotyczy to tylko LoL''a, ale prawie każdej gry. "Nie nie, X nie jest za mocny,
to wszyscy poza nim są za słabi" - do *wielu* przykładów by pasowało.


Dobra, napisz to jeszcze raz, ale po polsku, bo to jest jakiś chaotyczny bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 19:38, Hummer napisał:

A Garena to powinni znerfić :<

raczej powinni ponaprawiać jego skille żeby robiły to co mają robić, bo zabugowany jest i narzekają na to wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedrę się w waszą rozmowę o corki`m jako jego obrońca gdyż, parę razy tafiłem na "godnego" jegóż pilota ;p. Jednak nie oszukujmy się nawet ci z riotu spisali go na straty, event kiedyś był (nie pytąć jaki i za co bo nie wiem) dostałem go ze skinem za nic. Może kiedyś wybrubuje, jak wkońcu będę miał spowrotem stałe łącze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba już wybrałem swoją przyszłą inwestycję - biorę Karthusa. Ma on świetne spelle i ulti. Teraz pytanie: Jako, że ta postać to mag, to należy rozwijać ability power, czy przedmioty zalecane są do tego najlepsze, czy może macie jakąś alternatywę?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 00:21, Monti0512 napisał:

Dobra, chyba już wybrałem swoją przyszłą inwestycję - biorę Karthusa. Ma on świetne spelle
i ulti.

Z tą świetnością to nie przesadzaj - wystarczy, że we wrogim teamie jest Soraka i twoje ulti jest nieprzydatne ;) Choć to niezła postać, przyznam.

Dnia 22.07.2010 o 00:21, Monti0512 napisał:

Teraz pytanie: Jako, że ta postać to mag, to należy rozwijać ability power, czy
przedmioty zalecane są do tego najlepsze, czy może macie jakąś alternatywę?
Pozdrawiam


Zalecane przedmioty nigdy nie są najlepsze. Bo to są ogólne, niespersonalizowane itemy, a jednak każdy gra nieco inaczej. Np. nigdy u żadnej postaci w zalecanych itemach nie ma Mejai Soulstealer, który pozwala za mniej niż 1,5k golda zdobyć 160 AP. Tylko żeby on miał sens, to musisz mieć dużo killi/assistów, a możliwie mało deadów, więc Riot Games nie podaje takiego itemu, bo wymaga on już pewnych umiejętności.
Ja osobiście widuję różne buildy Karthusa, ale w większości z nich pojawiają się przynajmniej 2 Zhonya''s Ring i jeden Void Staff. Inni gracze z kolei wolą większą przeżywalność i kupują Rod of Ages, Archangel Staff itd.
Tu masz przykład niezłego buildu:
http://leaguecraft.com/builder/Karthus/fa3c7af4e0cfe6abeedcdc6d3faedacb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 22:51, nightfaler napisał:

Wedrę się w waszą rozmowę o corki`m jako jego obrońca gdyż, parę razy tafiłem na "godnego"
jegóż pilota ;p. Jednak nie oszukujmy się nawet ci z riotu spisali go na straty, event
kiedyś był (nie pytąć jaki i za co bo nie wiem) dostałem go ze skinem za nic. Może kiedyś
wybrubuje, jak wkońcu będę miał spowrotem stałe łącze ;(


Event był taki, że trzeba było mieć konto założone przed grudniem albo listopadem ubiegłego roku. Wtedy każdy posiadacz takiego konta go dostawał ze skinem. Chyba chcieli zachęcić do gry Corki''m, ale coś im nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co możecie powiedzieć o championie Ezraelu? Trudny/Łatwy do ogarnięcia? Bo widziałem na jednej mojej walce jak był wręcz imba a na innych padał jak mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:38, Stein napisał:

A co możecie powiedzieć o championie Ezraelu? Trudny/Łatwy do ogarnięcia? Bo widziałem
na jednej mojej walce jak był wręcz imba a na innych padał jak mucha.

ja nim grałem raz, ale mogę śmiało powiedzieć, jako że wszystkie jego zaklęcia to "skillshoty", że nie jest specjalnie łatwy.
Musisz umieć celować bo inaczej nic praktycznie nie zrobisz.

@WeedSmoker

Wątpię żeby pojawił się szybko , podejrzewam że dopiero go projektują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:43, rtyrtyrty napisał:

ja nim grałem raz, ale mogę śmiało powiedzieć, jako że wszystkie jego zaklęcia to "skillshoty",
że nie jest specjalnie łatwy.
Musisz umieć celować bo inaczej nic praktycznie nie zrobisz.


Ok dzięki za info ;) A np. taki Ryze... łatwa postać czy raczej trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:51, Stein napisał:

> ja nim grałem raz, ale mogę śmiało powiedzieć, jako że wszystkie jego zaklęcia to
"skillshoty",
> że nie jest specjalnie łatwy.
> Musisz umieć celować bo inaczej nic praktycznie nie zrobisz.

Ok dzięki za info ;) A np. taki Ryze... łatwa postać czy raczej trudna?

Chyba każdy ci powie że łatwa...i będzie miał racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować