Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2010 o 19:15, necron1501 napisał:

Ja pier**le. Powinny być kary w IP za opuszczanie gry...


Nie zawsze ludzie opuszczają z własnej winy. Mnie raz rozłączyło i mimo że pojawiło się okienko z Reconnectem to nie mogłem się połączyć. Ładowało się i znowu chciało Reconnect ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 19:59, WeedSmoker napisał:

> Ja pier**le. Powinny być kary w IP za opuszczanie gry...

są, bo takowe dostawałem


Nie ma, a jeśli są to bardzo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:24, necron1501 napisał:

Co do Akali : ma ktoś jakiegoś sprawdzonego builda?

Ja mam.

Masteries : 21-9-0 , Magic pena brać, nie brać Lethality tylko zamiast tego dołożyć do Alacrity, w defence Nimbleness.

Runki : Flat HP quinty, Magic pen Marki, HP per level Seale i Glyphy flat cd.

Skille : Zaczynasz Q-W-E, a potem maksujesz Q a następnie E.

Itemy : Zaczynasz Ampli Tome i health pot. Składasz Hextech Gunblade (najpierw kupujesz pickaxe żeby odblokować drugi passive), w międzyczasie Boots of Swiftness. Dalej kupujesz Rylai, zaczynając od belta, potem Guinsoo. Następne dwa itemy to kwestia sytuacji, jeżeli bijesz okrutnie to np. Zhonayas, jeżeli bijesz ale jesteś kruchy i nie wytrzymujesz na teamfightach, druga Rylai. Jak dostajesz w dupę to Banshees etc etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz od doran''s blade by aktowowac pasywe, potem sheen i buty, ja osobiscie lubie swiftness boots. Potem guinsoo rageblade i ew jakis defensywny item, zaleznie od wroga. Jesli wszystko jest w porzadku to przejdz od razu do rylaia, a po rylaiu lich bane. Tutaj gra powinna sie juz skonczyc, ale jesli tak nie bedzie to cos defensywnego/zhonya/abyssal scepter (dla mpen).

Skilling order: q -> w -> e -> po czym taki priorytet r > q > e > w

No i taki maly trik, zeby aktywowac pasywny spell vamp na start gry kupujac doran''s blade, a nie longsworda (z dorans blade mamy +120hp, +6 ad, +4% lifesteal, wiec miodzio). Mozesz albo wziac +3 ad z masteries oraz 1 kwintesencje ad TIER 1 za 80 ip, albo 2 kwintesencje +2 ad tier 3. Wtedy mozna wziac defensywne masteries ( http://leaguecraft.com/masteries/0103400100000002030421140301000000000000000), co polecam. Reszta run to marki mpen, seale hp per level i glyphy ap per lvl (moze byc cd jak masz).

Ze spelli obecnie uzywam exhausta (bo cc brak) oraz flasha (przydaje sie do ucieczek), ale bardzo dlugo gralem z kombo exhaust + ignite (ktore jest dobre na niskim lvlu by aktywowac pasywe ap jesli ma sie masterke do ignite).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, ze glupota nie jest branie sheena. Uzywajac skilla na q musisz goscia uderzyc z autoattacku, wiec czemu nie zwiekszyc dmg o dodatkowe 80%? Zapewniam ciebie ze powoduje to OGROMNY burst na niskim lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 22:20, necron1501 napisał:

Dzięki :* Prze próbuję oba buildy :D

Lista nowego losowania:

Amumu
Ezreal
Garen
Janna
Kayle
Pantheon
Ryze
Sion
Sivir
Warwick


Chyba sie bede mogl ponabijac z amatorow tego przecudownego chara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 00:01, Buchomodozor napisał:

Chyba sie bede mogl ponabijac z amatorow tego przecudownego chara :D

Nie mów nic. Ja dziś widziałem Jannę nie maksującą tornada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 00:33, Kryhuu napisał:

> Chyba sie bede mogl ponabijac z amatorow tego przecudownego chara :D
Nie mów nic. Ja dziś widziałem Jannę nie maksującą tornada.


na minionach to faktycznie kretynstwo, ale szybki wiaterek czesto ratuje duspko innym, badz poprostu spowalnia wiejacego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:24, necron1501 napisał:

> > Ja pier**le. Powinny być kary w IP za opuszczanie gry...
>
> są, bo takowe dostawałem

Nie ma, a jeśli są to bardzo małe.


po 100 odejmowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 22:20, necron1501 napisał:

Dzięki :* Prze próbuję oba buildy :D

Lista nowego losowania:

Amumu
Ezreal
Garen
Janna
Kayle
Pantheon
Ryze
Sion
Sivir
Warwick


Bardzo fajnie wylosowane, kilka postaci do przetestowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:05, Buchomodozor napisał:

na minionach to faktycznie kretynstwo, ale szybki wiaterek czesto ratuje duspko innym,
badz poprostu spowalnia wiejacego :>

To jest ogólnie kretyństwo. Postać jest wtedy bezużyteczna. Traci cały swój ogromny potencjał do pushowania i farmienia, a zyskuje tylko mocniejszego nuka (i tak slabszego od tornada), troszke wiecej speeda i slowa i mocniejszą tarczę. Ani postać, ani team na tym nie zyskuje nic, a traci baardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:11, Shiroraikou napisał:

Ja lecę buildem Doran''s Shield, Spirit Visage, Warmog''s Armor, Mercury''s Treads/Ninja
Tabi, Randuin''s Omen, Guardian Angel i nie narzekam.

Ja polecam build Warmong, Berserker greaves, Spirit Visage, Sunfire Cape, Force of Nature, Guardian Angel.
HP regen jest nieziemski. Całe HP w jakieś 20 sekund. Berserkery jako jedyny item do atak speedu który notabene jest potrzebny bo spelle mają swoje cooldowny. Cóż Sunfire kiedyś wbijał Metal Power. Niestety już tego niema ale item mimo wszystko wciąż bardzo przydatny. Problem w tym że gdzieś co 5 gre uzbierasz wszystkie itemy. Ale tak zbudowany Mord może wchodzić w 5 osobowe ganki i stać tam kilka minut. True Tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 02:41, Kryhuu napisał:

/ciach/


..zle zrozumialem ''maksujaca'' myslalem ze mowisz o wyczekiwaniu do naladowania, nie do pakowania w niego punkty. Podczas gry z zileanem tarrcza jest czasem bardziej potrzebna od tornadka, bomby nad glowa kolegow nic im nie zrobia gdy tarcza jest dobrze ''wypakowana''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem właśnie niesamowitą postać jaką jest Nasus. Jak tak wcześniej go oglądałem to on ani dmg nie zadawał, ani nie tankował, ani nic... Chciałem zobaczyć do czego naprawdę jest zdolny. I po kilku grach stwierdzam, że do wszystkiego. Farmi niesamowicie (200-300 minionów na grę), odpushowuje nawet heimera, jeden na jeden wykłada każdego dps dzięki olbrzymiemu debuffowi na ms/as. Nie wspominając już o tym, że w late mam 3,6k hp bez ulti i po 120 armora i mr. Jedyna wada to to, że jest strasznie carry i potrzebuje 30minutowej gry, żeby zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować