Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ogólnie polecam buildy tego ziomka DEWO. Jedne z najlepszych jakie widziałem i w dodatku opisuje wszystko bardzo szczegółowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 22:29, wiader napisał:

Powiem tylko, ze glupota nie jest branie sheena. Uzywajac skilla na q musisz goscia uderzyc
z autoattacku, wiec czemu nie zwiekszyc dmg o dodatkowe 80%? Zapewniam ciebie ze powoduje
to OGROMNY burst na niskim lvlu.

Sprawdziłem to. Skończyło się statami 16-0 na Twisted Treeline, w pełni potwierdzam, że na niskich levelach robi sie z tym przeciwnikom z dupy niesamowite rzeczy. Wystarczy praktycznie jeden taki mark, basic i jeden czy dwa podjazdy z ulti i a chary w stylu TF padały. Na dwa marki i pare łapek składał się Cho. Wielkie dzięki za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 15:27, Ecko09 napisał:

Znam tą stronkę. Chodziło mi o jakieś inne buildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wszystkich pytanie LoL-owi gramowicze - A może spróbujecie sobie ułożyć swoje własne buildy? Po co korzystać z czyichś skoro ułożenie takiego samemu daje wam lepsze wyczucie champa? A tak to tylko kopiujecie jeden drugiego jak jakieś roboty -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 11:13, Luigius napisał:

Mam do was wszystkich pytanie LoL-owi gramowicze - A może spróbujecie sobie ułożyć swoje
własne buildy? Po co korzystać z czyichś skoro ułożenie takiego samemu daje wam lepsze
wyczucie champa? A tak to tylko kopiujecie jeden drugiego jak jakieś roboty -.-


Ja tak robię;)
Oczywiście przeglądałem różne gotowe buildy, ale nawet jak chcę taki wypróbować to i tak zawsze wymieszam go ze swoimi "pewniakami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku warto czytac buildy, ale pozniej to nawet nie bedzie mialo sensu - kazdy, kto juz ogarnia gre bedzie wiedzial co jest jego czempionowi potrzebne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram z jakimśP bardziej ogarniętym team''em - ustawiam itemki wg. wspólnych potrzeb. Normalnie to mieszam taktyki ;)
Wg. mnie to nie ma dobrej jednej taktyki na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co się dzieje, kiedy premade spotyka randomów. Dobry dowód na to, że żaden, nawet najlepszy build nie zastąpi czystego skilla i że lepiej w teamie mieć różnorodność, a nie samo ad. I wierzcie lub nie, ale taka ilość sunfire zadaje wystarczający chory dmg by zabić Barona nawet go nie atakując, a tylko stojąc obok niego :)

20100802130813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J ajak w każdej grze najpierw korzystam z dobrego gotowego buildu, a potem go modyfikuje. I w połowie mam sprawdzony dobry build i w połowie mam coś co "czuję". Tak samo też zrobiłem z Vladimirem, którego w końcu kupiłem. Postać swoją drogą jest świetna, jak z resztą każdy wampir (;]). Podoba mi się to, że na samych itemach do AP mogę mieć dosyć dużo hitpointsów. I na samych itemach do HP można mieć sporo AP. Fajny patent. A najlepsze to jest to, ze mogę bronić linię praktycznie dopóki nie zginę. Masteriesy na expa + szybkie wymaksowanie transfuzji i można trzymać linię dopóki nie okaże się, że item +20 do AP nie starcza. :) A jaki bajer jest jak akurat na linii trafią się tacy jak Yi i TF... To jedną piątą życia transfuzją się zabiera. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Teraz trzeba sobie trochę runek dokupić na zmniejszenie cooldownów.

So, who want to make a donation?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 13:15, Markush napisał:

/.../

Nienawidzę tej postaci, nieraz zaliczyłem na niej tower dive fail, kiedy chciałem ją złożyć a tu nagle plama i dziękuje do widzenia. Ale oprócz denerwowania to nie widzę dla niej innej roli, bo ani to tank, ani porządny caster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 13:41, Kryhuu napisał:

> /.../
Nienawidzę tej postaci, nieraz zaliczyłem na niej tower dive fail, kiedy chciałem ją
złożyć a tu nagle plama i dziękuje do widzenia. Ale oprócz denerwowania to nie widzę
dla niej innej roli, bo ani to tank, ani porządny caster.


podpisuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 11:13, Luigius napisał:

Mam do was wszystkich pytanie LoL-owi gramowicze - A może spróbujecie sobie ułożyć swoje
własne buildy? Po co korzystać z czyichś skoro ułożenie takiego samemu daje wam lepsze
wyczucie champa? A tak to tylko kopiujecie jeden drugiego jak jakieś roboty -.-

A może dlatego ,że ktoś świeżo zaczyna przygodę z LoL''em i nie chce kupować przypadkowych itemów które się postaci nie przydadzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 11:13, Luigius napisał:

Mam do was wszystkich pytanie LoL-owi gramowicze - A może spróbujecie sobie ułożyć swoje
własne buildy? Po co korzystać z czyichś skoro ułożenie takiego samemu daje wam lepsze
wyczucie champa? A tak to tylko kopiujecie jeden drugiego jak jakieś roboty -.-


Na poczatku opieralem sie na czyims buildzie, potem jednak zaczalem bardzo improwizowac, wybierac to, co w danej walce sie najbaridzje przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katarina, Akali czy Evelyn? Moge sobie pozwolić na 2 z tych postaci. Zastanawiam się też nad Garenem, ale nie przekonują mnie jego skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 22:39, Ecko09 napisał:

Katarina, Akali czy Evelyn? Moge sobie pozwolić na 2 z tych postaci. Zastanawiam się
też nad Garenem, ale nie przekonują mnie jego skille.

Evelina to najbardziej bezużyteczna postać w całym LOLu więc odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 22:39, Ecko09 napisał:

Katarina, Akali czy Evelyn? Moge sobie pozwolić na 2 z tych postaci. Zastanawiam się
też nad Garenem, ale nie przekonują mnie jego skille.


Evelynn to smiec, Akali wielki burst, a katarina moze sporo namacic w teamfightach swoim ulti. Od siebie polece akali, bo sam ja mocno pocinam. Dzis mialem staty 36/5/9, niestety przegrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 00:01, Galadin napisał:

Czy Banshee chroni tylko przed czarami typowych magów jak Annie, Ryze, czy też np. przed
skillami Olafa, Ashe itd?

Banshee''s nie broni przed czarami ani skillami tylko przed efektami. Jeśli Annie rzuca w ciebie spell ze stunem to ten item nie zablokuje dmg tylko stun. To samo z Ryzem. Banshee zablokuje jedynie jego klatkę. Pozostałych skillów już nie (nie ważne w jakiej kolejności zostaną rzucone). Gdy Olaf rzuca toporem dostajesz slowa. BV zniweluje tego slowa ale dmgu już nie. Tak samo z każdym innym efektem, czy to będzie fear czy obniżenie resistów itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować