Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 18:38, Ecko09 napisał:

>

Jeśli chodzi o tanków to mi najbardziej podoba się Rammus. Chyba najtwardszy z tanków.

Rammusem grałem jak był darmowy. W sumie śmiesznie się nim grało. I nawet owniłem alee to było na niskich lvlach teraz już nie jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tankowce nie są do ownienia, a do umierania.
Shen to taki support i tank w jednym. Ma taunta, tarcze i teleportotarczę do ochrony sprzymierzeńca. W sumie fajne.
Ale ja najbardziej z tanków lubię Amumu. Nie ma nic piękniejszego od wbiegnięcia w grupkę wrogów, rzuceniem ulti i patrzeniem jak Ryze robi pentakilla. Taa.
Ale ogółem to Rammus to najlepszy i najbardziej rasowy tank.
A Mordekaiser nie ma CC, ale faktem jest, że czasem ciężko ubić go.

Ninja? Akali.

A bo chyba jeszcze nie zapodawał to zapodam na następny tydzień rotację.
Ashe
Dr. Mundo
Fiddlesticks
Gangplank
Morgana
Taric
Teemo
Gragas
Shen
Vladimir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 18:19, Prophett napisał:

Ciekawe jak będziesz sobie radzić po buffie Kennena w następnym patchu :) Anyway jak
gracz, który nim gra jest głupi i podlatuje do ciebie na "E" to wrzuć w niego wszystko
co masz - już więcej tak nie zrobi. Jak trzyma dystans i rzuca shirukenami - rób uniki
i odsuwaj się jak masz 1-2 marki. Jak podchodzi do ciebie mając shiruken z Electrical
Surge - odsuwaj się albo odpowiedz własnym harrasem.

ee...to oni zamierzają to coś jeszcze buffować?
. . .
To mam nadzieję że jeszcze znerfują bardziej Kayle, wtedy będę mógł powiedzieć że zwariowali.

a mi chodziło czy jakąś postacią mogę go łatwo skopać, bo to akurat wiem że muszę robić ale wolałbym żeby to on mnie się bał, a nie żebym ja musiał się chować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostanie buffa, bo ma żałosne survability i zaniżone obrażenia w endgame.
Kontrować go nie trzeba, lepiej się zgrać z teamem i go szybko dorwać. Standardowo - stunerzy albo ktoś przegięty w early game typu Shaco/Xin. Jak chcesz koniecznie kontrować harras to polecam Vlada, Zileana, Gragasa albo Anivię.
Jeszcze jedno - mając Kennena na lane nie stój z low HP pod twoim towerem - jest dobry w towerdivingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 20:25, Prophett napisał:

Dostanie buffa, bo ma żałosne survability i zaniżone obrażenia w endgame.
Kontrować go nie trzeba, lepiej się zgrać z teamem i go szybko dorwać. Standardowo -
stunerzy albo ktoś przegięty w early game typu Shaco/Xin. Jak chcesz koniecznie kontrować
harras to polecam Vlada, Zileana, Gragasa albo Anivię.
Jeszcze jedno - mając Kennena na lane nie stój z low HP pod twoim towerem - jest dobry
w towerdivingu :)

To ja chyba się udam na wakacje od LoLa aż ktoś raczy zaspamować forum LoLa tematami "KENNEN OP"
i go znerfują z powrotem.

Już teraz mam dość go, tylko w jednej grze go dzisiaj nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, jedna dobra rzecz u Kennena to jego stuny. Nie wiem jakim cudem trafiłeś na niego tyle razy, nie ma nawet go za free w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 00:21, Prophett napisał:

Przesadzasz, jedna dobra rzecz u Kennena to jego stuny. Nie wiem jakim cudem trafiłeś
na niego tyle razy, nie ma nawet go za free w tym tygodniu.

Bo jest ninja, a ninja są taaaacy kul, że niektórzy muszą go mieć. Sam nie wiem, co w tej pokrace ma być groźnego. Akali też nie jest rewelacyjna, ale chociaż potrafi solidnie ugryźć, a Shen to jeden z lepszy tanków. Kennen to małe irytujące ustrojstwo, które musi podejść zbyt blisko, by móc coś zrobić, a jest bardzo kruchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 01:35, Ecko09 napisał:

Ezrealem lepiej iść w AD czy w AP? Bo sam już nie wiem, jeden mówi AD, drugi AP.

AD- duży dmg cały czas, AP - nukowanie skillami. Pick your favourite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ap (lichbane wymagane) osiagniesz wiekszy dps niz ad, ale runy do mana regenu i ogolem runy by sie przydaly. Ad jest latwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 01:35, Ecko09 napisał:

Ezrealem lepiej iść w AD czy w AP? Bo sam już nie wiem, jeden mówi AD, drugi AP.

Ezreal to postać typu skill-shot. Jeśli nie masz problem z trafianiem jego skillami to graj AP, a jeśli masz problemy i nie trafiasz to AD, bo nie ma sensu pakować w AP jeśli trafisz tylko 1 skillem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kennen to małe irytujące ustrojstwo, które musi

Dnia 07.08.2010 o 01:33, KaPe napisał:

podejść zbyt blisko, by móc coś zrobić, a jest bardzo kruchy ;)


Zdziwilbys sie co potrafi to male ustrojstwo dokonac w rekach dobrego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 09:38, Buchomodozor napisał:


Zdziwilbys sie co potrafi to male ustrojstwo dokonac w rekach dobrego gracza.


Jak każdy inny champion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 09:38, Buchomodozor napisał:

Zdziwilbys sie co potrafi to male ustrojstwo dokonac w rekach dobrego gracza.


W endgame kiedy każdy ma już pełny zestaw itemków nie zrobi nic poza mass stunami. O ile ma 3-4 intemki pod survability.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 09:38, Buchomodozor napisał:

Zdziwilbys sie co potrafi to male ustrojstwo dokonac w rekach dobrego gracza.

"W rękach dobrego gracza" przeciwko bandzie nubów, to i Eve może zrobić 20/0, a jest uważana za jednego z gorszych championów.
"Dobrzy gracze" są po obu stronach rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kolejny raz żałuję że grałem tankiem zamiast wybrać kolejnego DPSa.

Co z tego że team prosi o tanka jak potem nawet po mojej ponad minutowej zabawie w berka z wrogami nawet nie zaatakowali, tylko w małym odstępie ode mnie uciekali, gdy tylko padłem wrócili do bazy w sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bohater zakupiony i tym razem padło na Twisted Fate : ) Muszę powiedzieć że świetnei mi się nim gra, bardzo dobry do gang dzięki ulti czy też dobiciu gdy ktoś ucięknie, już nie raz szybko użyłem drugiego skilla i wybierałem red/golden car, teleport rach ciach i kolesia nie ma ;) Z początku było ciężko, ale teraz po 8/9 fragów 0/1 dead''ów(ważne by nie być rambo^^) i ileś tam assyst. Jak ktoś pogrywa 3vs3 to char za bardzo się nie przyda bo uważam że nie jest on do tego przeznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 17:24, Infes napisał:

Jak ktoś pogrywa 3vs3 to char za bardzo się nie
przyda bo uważam że nie jest on do tego przeznaczony.

Dobrze się im gra na 3vs3, nawet bardzo tylko trzeba mieć w teamie tanka z tountem... Bo TF lubi być pierwszy na liście "Kogo najpierw bijemy?" Szkoda tylko, że nie da się nim już za bardzo grać na AP, ale za to jaki fun jest na dwóch phantom dancerach i infinity edge. Prawie zawsze wpada critical.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest chyba najgorsze w League of Legends? To że niektórzy w ogóle nie czytają tego co jest na chacie. Wiele razy miałem sytuację, że ja/ktoś piszę/e do danej osoby a ona wali typowego /ignore i robi swoje. Gdy ja zacząłem grę to w ogóle nie kminiłem co i jak ze skillami i całą resztą, ale jak ktoś pisał na chacie to się do tego dostosowywałem. I tak, mówię to po przegranym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:55, SiDi napisał:

Wiecie co jest chyba najgorsze w League of Legends? To że niektórzy w ogóle nie czytają
tego co jest na chacie. Wiele razy miałem sytuację, że ja/ktoś piszę/e do danej osoby
a ona wali typowego /ignore i robi swoje. Gdy ja zacząłem grę to w ogóle nie kminiłem
co i jak ze skillami i całą resztą, ale jak ktoś pisał na chacie to się do tego dostosowywałem.
I tak, mówię to po przegranym meczu.

No widzisz, ja też tak miałem ostatnio jak Chogathem grałem...prawie minutę uciekałem przed wrogiem, a że miałem Guardian Angel to 2 razy mnie zabili a team tylko w odpowiedniej odległości ode mnie uciekał...ale jak szybko uciekali jak zginąłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować