Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 16:23, Ecko09 napisał:

Zna ktoś jakieś inne komendy oprócz /dance?

Oprócz tego co podali na górze to w ten deseń będzie pasować jeszcze :/laugh(l), pozatym takie komendy jak /surrender /nosurrender chyba znasz ;p
Tu jest zreszta lista http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=8459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie niedługo jakiś nowy DPS champ, bo ci którzy są teraz to mi się znudzili, a czymś trzeba grać na normal game.
Choć i tak poczekam co najmniej parę dni jakiegokolwiek nowego champa kupię bo przez pewien czas nie da się go wybrać bo praktycznie wszyscy już w sklepie czekają z Riot pointami byle szybko kupić, a potem jak najszybciej wybrać. Strata kasy/IP bo przez pierwszy tydzień będzie problem z graniem tym co się kupiło.
Ostatnio popełniłem błąd i Xina kupiłem 3 dni po tym jak go wypuścili, i potem co grę próbowałem zagrać ale weterani podkradania postaci byli szybsi. A jak wreszcie mi się udało, to od razu ktoś wylazł. jakieś 5 gier później udało się mi zagrać dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dla mnie czas na zakup nowego champa. Po zakupie Akali i Annie znów uzbierało mi się 3k IP i trzeba coś wybrać :P. Zrezygnowałem z Warwicka, gdy był darmowy grało mi się im ciężko, ale teraz mam 2 typy, więc pomóżcie: Katarina czy Shaco? Do Kat przyciąga mnie brak many i fajny pasyw, do klauna ciekawy styl gry i fajny design (poza tym wszyscy polecają Shaco, że taki dobry DPS z niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to Shaco jest częstwo banowany w grach ranked, także sobie nie pograsz, jeżeli bedziesz grał tylko ranked, poza tym dużo osób ma Shaco, więc większe prawdopodobieństwo, że nie będziesz mógł nim grać. Co do tego która postać jest lepsza, nie mam pojęcia, ponieważ nie grałem Shaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 18:08, KofeinowyPablo napisał:

Przyszedł dla mnie czas na zakup nowego champa. Po zakupie Akali i Annie znów uzbierało
mi się 3k IP i trzeba coś wybrać :P. Zrezygnowałem z Warwicka, gdy był darmowy grało
mi się im ciężko, ale teraz mam 2 typy, więc pomóżcie: Katarina czy Shaco? Do Kat przyciąga
mnie brak many i fajny pasyw, do klauna ciekawy styl gry i fajny design (poza tym wszyscy
polecają Shaco, że taki dobry DPS z niego).


Ja sie zawiodlem na shaco, jedynie co umie to uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Shaco z odpowiednim sprzętem i dużą dozą cierpliwości wymiata, zwłaszcza na 3v3. Pablo moze poczekaj aż będzie za darmo? Co do Katariny jest bardzo dobra, szczególnie ulti, moja pierwsza postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shaco jest trudny, ale jesli sie go ogarnia to zdecydowanie OP czempion. Pare stron wczesniej wypisywalem czemu. A katarina jest latwa: w -> e -> r, triple kill w teamfightcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malady? :| I po co ci berserker''s greaves? Wszystkie buty daja takie fajne staty, ze az wstyd brac te, ktore daja statystyke ogolniedostepna...
Poza tym teemo ssie, ashe jest lepsza, bo chociaz ma stuna, volley robi wiekszy demedz, a hawk to podobny map control do grzybkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, grales z vladem, ktory mial same WARMOGI. 700 hp za 3,1k kasy! Poza tym brak butow. Albo teemo, ktory mial 100% crit chance i 0 demedzu, przez co crity wynosily gora 200. Kurde, musisz byc dumny z tych statow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i widze costam bardzo dziwnego. Masz 9,1k kasy. Mgolbys sobie sprzedac buty, kupic poty, wypic je, po czym znowu kupic buty. Sam w sobie gold dpsu ci nie zwieksza :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 23:51, wiader napisał:

Aha i widze costam bardzo dziwnego. Masz 9,1k kasy. Mgolbys sobie sprzedac buty, kupic
poty, wypic je, po czym znowu kupic buty. Sam w sobie gold dpsu ci nie zwieksza :P.


Nie wiedziałem zbytnio na co wydać te kase już ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 23:38, wiader napisał:

Malady? :| I po co ci berserker''s greaves?


Jak gram Yi też zawsze biorę i Malady, i Berserker''s Greaves.
Do tego jak patrzę na zdjęcie, to nie wiem dlaczego tak się cieszysz ;) Wrodzy Vladimir oraz Teemo chyba nie za bardzo wiedzieli jak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować