Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 09:50, SiDi napisał:

> Malady? :| I po co ci berserker''s greaves?
Jak gram Yi też zawsze biorę i Malady, i Berserker's Greaves.
Do tego jak patrzę na zdjęcie, to nie wiem dlaczego tak się cieszysz ;) Wrodzy Vladimir oraz Teemo chyba nie za > bardzo wiedzieli jak grać.


Ktoś matematycznie udowodnił, że Malady i Berserker''s Greaves są gorsze w porównaniu do innych przedmiotów. Przynajmniej ja tak słyszałem. Nie przejmuj tym się jak nie zwracasz uwagi na opinie elitists.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak moje 5 Sunfire Capów wymiotło... :) (Chociaż korciło mnie, żeby to wszystko sprzedać i kupić 6 Phantomów)
Duble kill, właściwie nie atakując. I potem jeszcze Nexus.
Faktem jest, że przeciwna drużyna to były nooby, bo Teemo i Vlad mieli jakiś 6, czy 7 level, ktoś miał chyba 14. Ale i tak się fajnie grało. Szkoda tylko, że takie nooby prawie nam najpierw rozwaliły bazę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 11:58, Infes napisał:

Nie wiem czy było czy nie ale warto dać. http://www.youtube.com/watch?v=sOQGg1-RzWw

Dałem na poprzedniej stronie....

Swoją drogą szkoda, że Galio kosztuje 6k... No, ale można było się tego spodziewać. Będę zbierał na niego chyba do końca wakacji. Mam nadzieje, że będzie warto, a nie tak jak z Vladimirem... Ach, szkoda, że nie da się sprzedawać championów. No to teraz muszę sobie życzyć powodzenia w uzbieraniu tych 3,3k IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 11:02, Prophett napisał:


Ktoś matematycznie udowodnił, że Malady i Berserker''s Greaves są gorsze w porównaniu
do innych przedmiotów. Przynajmniej ja tak słyszałem. Nie przejmuj tym się jak nie zwracasz
uwagi na opinie elitists.


Ktoś :) A masz na to dowód? Bo dla mnie Malady + Bersekre''s Greaves są dobre i wielu dobrych graczy też tak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 13:03, 4ny4 napisał:

Berserker''y tak, ale Phantom Dancer i Infinity Blade to podstawa, dopiero później Malady.


Malady daje Life Steal, a to w mid game niemalże podstawa. Zamiast co chwilę wracać do bazy można na minionach swoje życie odnowić. Aha, Phantom Dancer (~2,5k) a tym bardziej Infinity Edge(4k) (jest w ogóle Infinity Blade?) można sobie pozwolić dopiero w dalszej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malady kosztuje 1,9k. Za ta cene lepiej kupic recurve bow i vampiric sceptera. Prawda, ze taniej?

Poza tym berseker''s greaves same w sobie nie sa zle. Na poczatku gry dostajesz troche attack speeda i jest fajnie. Ale spojrz na inne buty, jakie one maja UNIKALNE statystyki. Dodge, skrocenie czasu CC, magic penetration, badz po prostu szybsze bieganie. Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Recurve Bow + Vampiric Scepter są tańsze, owszem. Ale mimo wszystko Malady daje większy speed oraz większy Life Steal no i fajny Passive ma. Dodatkowo jak gram Master Yi to skupiam się na atack speedzie z tego względu, aby mieć Double Strike jak najczęściej. Ogólnie stosuję się do tego buildu http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/master-yi-cutting-with-wuju-style-not-a-spam-build-272
i nie narzekałem na Malady. Chociaż muszę przyznać, że spodobał mi się pomysł Recurve Bow + Vamp Scepter i chętnie tego spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:23, wiader napisał:

To oszczedz 600 golda i zamiast malady kup starks fervor.


Nie lubię go za bardzo, zwłaszcza że w późniejszej fazie gry częściej biegam sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:29, SiDi napisał:

Nie lubię go za bardzo, zwłaszcza że w późniejszej fazie gry częściej biegam sam.


Może gramy w inną grę ale bieganie samemu w późniejszej fazie gry (20min+) to super kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:35, Selv napisał:

> Nie lubię go za bardzo, zwłaszcza że w późniejszej fazie gry częściej biegam sam.


Może gramy w inną grę ale bieganie samemu w późniejszej fazie gry (20min+) to super kiepski
pomysł.


Zależy, czasami biega się samemu aby rozwalić pozostałe wieże (szczególnie Yi) lub pomóc w mordowaniu wroga. Ale rzeczywiście, na to mogą sobie pozwolić tylko dobrzy gracze, najczęściej dpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:29, SiDi napisał:

> To oszczedz 600 golda i zamiast malady kup starks fervor.

Nie lubię go za bardzo, zwłaszcza że w późniejszej fazie gry częściej biegam sam.


A co to ma do rzeczy, ze biegasz sam? Nawet jesli chodzisz sam to za 600 golda wiecej otrzymujesz kupe przydatnych statow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:35, Selv napisał:

> Nie lubię go za bardzo, zwłaszcza że w późniejszej fazie gry częściej biegam sam.


Może gramy w inną grę ale bieganie samemu w późniejszej fazie gry (20min+) to super kiepski
pomysł.


Chyba gramy w inną grę, bo bieganie samemu Yi kiedy już mam dostępne ulti i kilka fajnych itemów to dobry pomysł. Szczególnie przeciwko pojedynczym bohaterom.

@wiader
Malady kupuję dlatego, że wcześniej kupuję Daggery (420), które dają mi AS, który dla Yi jest bardzo przydatny. Może gram za mało, ale te 500-600 golda piechotą nie chodzi i już więcej zdziałam w walce z Malady niż jakbym miał czekać na Stark''s Fervor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 18:12, Selv napisał:

Przed 35min solo backdoor praktycznie nie istnieje a i tak liczą się bardziej teamfighty.


Tak jak wspomniałem wyżej - może gram za mało, ale jak Yi mam już 6-9 lvl to zaczynam pomagać innym a nie tylko siedzieć na swojej ścieżce, więc zastanie samotnego wroga gdzieś po drodze zdarza mi się często. Super speed + flash + exhaust pozwala mi 1 v 1 rozwalić sporą liczbę bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na niskim elo. Yi 1v1 jest slaby, w teamfightach rowniez. Po co grac squishy meele champem (ktory autoatakuje), jesli sa twardsi i lepsi, np jax ze stunem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 19:27, wiader napisał:

Tylko na niskim elo. Yi 1v1 jest slaby, w teamfightach rowniez. Po co grac squishy meele
champem (ktory autoatakuje), jesli sa twardsi i lepsi, np jax ze stunem?


Dzięki, kupuję Jaxa, przekonałeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować