Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 15:41, Ecko09 napisał:

Te ulti Galio unieruchamia wszystkich przeciwników w polu rażenia, tak?


Nie unieruchamia tylko to jest taunt, wszyscy w zasięgu biją cię ze zredukowanymi obrażeniami.

Dnia 12.08.2010 o 15:41, Ecko09 napisał:

BTW. Grał już ktoś Galio? I jak wrażenia?


Ja nim grałem parę meczy od wczoraj i jest to nawet ciekawa postać. No ale wymaga myślącego teamu, a nie jak raz rzuciłem ulti przy 4 wrogach, a reszta odwrót zamiast bić i dentka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zbieram sobie to IP i zbieram, i dozbierałem do ponad 10 tysięcy, potrzebuję jakiegoś DPSa i zastanawiam się kto by się nadawał, mam już:
Master Yi
Ashe
Tryndamere
Garen
Akali
Katarina
Evelynn
Pantheon
Olaf
Shaco
Nasus(tak wiem że nie jest to jedynie DPS i że może być tankiem..)
Sivir
Sion
Tristana
Xin Zhao
Nidalee

No więc co polecacie? czy np taki Jax + full t3 runki coś zdziała?
Bo jak się domyślam starczy mi na porządne runki + postać za 3k, tak?

Oprócz tego mam trochę casterów ale naprawdę nie wiele, chyba 3 albo 4 postacie, i podobną ilość tanków.

(Winię za to normal game bo tam to tylko DPS lub Nuke bo inaczej nie wygrasz, chyba że raz na jakiś czas dostaniesz dobry team, lub co już częściej się zdarza, wrogowie nie myślą.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 17:43, rtyrtyrty napisał:

Tak zbieram sobie to IP i zbieram, i dozbierałem do ponad 10 tysięcy, potrzebuję jakiegoś
DPSa i zastanawiam się kto by się nadawał, mam już:
Master Yi
Ashe
Tryndamere
Garen
Akali
Katarina
Evelynn
Pantheon
Olaf
Shaco
Nasus(tak wiem że nie jest to jedynie DPS i że może być tankiem..)
Sivir
Sion
Tristana
Xin Zhao
Nidalee

No więc co polecacie? czy np taki Jax + full t3 runki coś zdziała?
Bo jak się domyślam starczy mi na porządne runki + postać za 3k, tak?

Oprócz tego mam trochę casterów ale naprawdę nie wiele, chyba 3 albo 4 postacie, i podobną
ilość tanków.

(Winię za to normal game bo tam to tylko DPS lub Nuke bo inaczej nie wygrasz, chyba że
raz na jakiś czas dostaniesz dobry team, lub co już częściej się zdarza, wrogowie nie
myślą.)


A próbowałeś Poppy? Mnie się nią bardzo dobrze gra.
Lub Malphite - też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 18:14, sirufok1987 napisał:

> Tak zbieram sobie to IP i zbieram, i dozbierałem do ponad 10 tysięcy, potrzebuję
jakiegoś
> DPSa i zastanawiam się kto by się nadawał, mam już:
> Master Yi
> Ashe
> Tryndamere
> Garen
> Akali
> Katarina
> Evelynn
> Pantheon
> Olaf
> Shaco
> Nasus(tak wiem że nie jest to jedynie DPS i że może być tankiem..)
> Sivir
> Sion
> Tristana
> Xin Zhao
> Nidalee
>
> No więc co polecacie? czy np taki Jax + full t3 runki coś zdziała?
> Bo jak się domyślam starczy mi na porządne runki + postać za 3k, tak?
>
> Oprócz tego mam trochę casterów ale naprawdę nie wiele, chyba 3 albo 4 postacie,
i podobną
> ilość tanków.
>
> (Winię za to normal game bo tam to tylko DPS lub Nuke bo inaczej nie wygrasz, chyba
że
> raz na jakiś czas dostaniesz dobry team, lub co już częściej się zdarza, wrogowie
nie
> myślą.)

A próbowałeś Poppy? Mnie się nią bardzo dobrze gra.
Lub Malphite - też może być.

Malphite grałem, ale jakoś się mi nie spodobał. Nie wiem czego mu brakuje.
A Poppy moje granie zakończyło się kiepsko jeszcze żadnej dobrej gry nie miałem, chociaż grałem tylko 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 17:43, rtyrtyrty napisał:

Bo jak się domyślam starczy mi na porządne runki + postać za 3k, tak?


Rune page kosztuje o wiele wiecej niz 7k ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 19:02, Selv napisał:

edit, złe zrozumiałem posta :P
Zestaw runek (dobrych) kosztuje ok 15k ;P


No chyba nie. Np samo orunowanie sealow w dodge kosztuje 7380 IP. Do tego mozesz chciec kwintesencje flat HP, co zwieksza koszt runepejdza o 6000 IP. A sa jeszcze marki i glyphy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale bez przesady, kupowanie najdroższych runek dla np: dodatkowych 3% mija się z celem jeśli nie masz "ulubionej postaci".
Dodge się opłaca ale np: flat cd już średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 19:13, Selv napisał:

Dodge się opłaca ale np: flat cd już średnio.


Flat cd sie nie oplaca? To sa jedne z najlepszych glyphow (cd per lvl ssie). Przeciez czestsze uzycie skilla to ogromna przewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że one nie są fajne. Są świetne ale nie w przy takiej cenie, używając 9/0/21 mamy 9% i jestem wstanie zaryzykować fakt, że mało kto odczuje różnice między np:12% (t1 flat) a 15%(t3 flat).
Takie runki można sobie kupić jak będzie się miało pewnego hero którym się będzie grać/nie będzie się miało już co kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 19:27, wiader napisał:

Tylko na niskim elo. Yi 1v1 jest slaby, w teamfightach rowniez. Po co grac squishy meele
champem (ktory autoatakuje), jesli sa twardsi i lepsi, np jax ze stunem?


Niby odpisałem ostatnio sarkastycznie, ale mimo wszystko kupiłem Jaxa ;] Przejrzałem trochę mobafire i różnie ludzie proponują go obsadzić w itemki. Na początku biorę sobie buciki i 3 potionki (mana +2xheal). Potem zamieniam na te buciki Ninja Tabi i dalej już nie wiem co brać. Guinsoo''s Rageblade kompletuję jako następny bo daje mi i AD, i AP (no i jest w recommended). Dalej biorę Phantom Dancer i tutaj już improwizuję całkowicie. Jak polecasz go rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc w końcu uzbierałem na Shaco, bardzo fajny klaun trza przyznać. Szkoda że nie ma nic do slowania zamiast tych na przykład mini wieżyczek no ale co poradzić. Bardzo fajny i przyjemny char : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 18:28, Infes napisał:

A więc w końcu uzbierałem na Shaco, bardzo fajny klaun trza przyznać. Szkoda że nie ma
nic do slowania zamiast tych na przykład mini wieżyczek no ale co poradzić. Bardzo fajny
i przyjemny char : p

Przecież trucizna spowalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie tego Jaxa muszę powiedzieć, że nawet nawet mi się nim gra. Oczywiście jeśli w drużynie mam niezbyt przyjacielskich kompanów, którzy do pomocy się nie kwapią to wiele sam nie zdziałam. Dodatkowo muszę ciągle coś bić, aby z ulti i Rageblade był maksymalny pożytek.

Póki mogę edytować: jak się oblicza szansę na Dodge? Czy jak Passive daje mi +10% Dodge Chance i jakiś item kolejne +10% DC to razem mam +20%? Czy jest na to inny przelicznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jax tylko i wylacznie hybryda w mid i late game mozna ownic jak sie chce, mozna wejsc w dwoch przeciwnikow i zabic i miec jeszcze polowe hp^^ przynajmniej takie moje zdanie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero to zauważyłem: Olaf wygląda jak TechnoViking xD Szczególnie w tej pozie z tym palcem mówiącym "Wynocha!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 17:04, SiDi napisał:

Teraz dopiero to zauważyłem: Olaf wygląda jak TechnoViking xD Szczególnie w tej pozie
z tym palcem mówiącym "Wynocha!"


No, wygląda. I takiż ma taniec, jak TechnoViking. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować