Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2010 o 21:42, necron1501 napisał:

To co piszesz to głupota. Ktoś kto opanuje tą postać, jest nie do zdarcia. Trynd potrafi
spokojnie wygrać walkę 2v1 a nawet więcej. To ze masz niskie ELO lub grasz z mało ogarniętymi
nie oznacza że nie ma lepszych.

Lol nigdy wam się nie zdarzyło że po ace w bazie Trynd wjechał wam do pool zrobił penta killa i wybiegł? Bo mi z 3 razy już. Więc proszę nie mówcie mi że Trynda jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 23:59, Tohno napisał:

> To co piszesz to głupota. Ktoś kto opanuje tą postać, jest nie do zdarcia. Trynd
potrafi
> spokojnie wygrać walkę 2v1 a nawet więcej. To ze masz niskie ELO lub grasz z mało
ogarniętymi
> nie oznacza że nie ma lepszych.
Lol nigdy wam się nie zdarzyło że po ace w bazie Trynd wjechał wam do pool zrobił penta
killa i wybiegł? Bo mi z 3 razy już. Więc proszę nie mówcie mi że Trynda jest słaby.


Nic takiego nie mówię :D Sam twierdzę że Trynd jest niesamowity w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...wy też macie problemy ze stabilnością najnowszego patcha? Bo ja właśnie zaobserwowałem bardzo ciekawe zjawisko.
Akurat wpadłem w 3-osobowy gank Anivią. Dobijają moje jajo i...zwis gry. Dobra, zdarza się. Wbijam na powrót i... okazuje się że ten zwis zaliczyły oba teamy. Gank także padł, bo zabili mnie koło wieżyczki :D A jako bonus wrogi turret zrobił się niezniszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 01:21, ziptofaf napisał:

/ciach/

I tak nie przebije zwis całego kompa + reset biosu w moim przypadku. Mam tak 5v5(najczęściej), ale i 3v3 raz na kilka tygodni zdarza się.
Kto grał ze mną ten wie(pozdro Ecko m.in.)

</3 S1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem chciałem sobie kupić rp za 10 usd z paypal''a no mam jak sie loguje na paypal w lol''u to po lewej stronie jest podsumowanie zamówienia a po prawiej nic żadnego przycisku to zakończenia zamówienia na koncie mam kase w usd więc nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kłótni o Trynda. Wspomnę o tym, że mam kolegę, który podczas rozgrywki 3v3 wskoczył na Spinning Slashu do bazy przeciwnika, zniszczył turret, a następnie Nexusa samemu przy tym nie ginąc. Wszystko oczywiście wyżej wymienionym Tryndamere. Jakież było zdziwienie drużyny przeciwnej, która aktualnie cała biła naszego ostatniego turreta.
Może to dosyć łatwe, kiedy ma się buty i resztę slotów na itemy zapełnione Black Cleaverami ( tak, tak - kumpel podczas tej akcji używał właśnie tego buildu ), ale żadną inną postacią chyba tak się nie da, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:15, Zabujca_Smokuf napisał:

Co do kłótni o Trynda. Wspomnę o tym, że mam kolegę, który podczas rozgrywki 3v3 wskoczył
na Spinning Slashu do bazy przeciwnika, zniszczył turret, a następnie Nexusa samemu przy
tym nie ginąc. Wszystko oczywiście wyżej wymienionym Tryndamere. Jakież było zdziwienie
drużyny przeciwnej, która aktualnie cała biła naszego ostatniego turreta.
Może to dosyć łatwe, kiedy ma się buty i resztę slotów na itemy zapełnione Black Cleaverami
( tak, tak - kumpel podczas tej akcji używał właśnie tego buildu ), ale żadną inną postacią
chyba tak się nie da, prawda?

Skoro cała drużyna przeciwnika na drugim końcu bazy, to każdym carry z takimi itemami by dało rade raczej, chyba że okrążyły go super miniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi itemami to pewnie nawet Annie by mogła to zrobić. Ale ten build dziwny, chodzi o wbicie -60 armora jednym ciosem ? Bo black cleaver ma max 5 stacków, imo już lepiej było pakować bloodthirstery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:34, Markush napisał:

Że niby żadna postać nie umie zniszczyć turreta i nexusa nie ginąc? A Yi to co?

Yi to akurat największy noobchar - on się nie liczy :P
No w sumie Warwick może sobie dać rade ze względu na podstawowy Life Steal.
Annie? Nie sądzę aby dała radę. Jeśli by kupiła itemy tylko na demejdż to byłyby potwornie łatwym celem dla turreta ze względu na swoją liczbę HP. A spellami przecież Nexusa bić nie będzie.
Aha - Black Cleavery. Chodzi głównie o dmg, bo to najbardziej optymalne rozwiązanie przy cenie tego itemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:53, Zabujca_Smokuf napisał:

Yi to akurat największy noobchar - on się nie liczy :P


Why? Że niby imba? No weź przestań. To jest tak prościutkie do ubicia... No chyba, że ktoś zrobi go na AP i będzie sobie stał w jednym miejscu z włączoną medytacją to nic go nie ubije, ale tak to... nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:13, mlynar911 napisał:

Wiadomo kiedy odpalą servery?

Chodzi mi o servery EU. Bo patchują teraz chyba i dość długo to robią. Dłużnej niż ostatnio.

Na US trwało to długo, kilka ładnych godzin.
Ja zakładam, że ~5-tej będzie można już grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:13, mlynar911 napisał:

Wiadomo kiedy odpalą servery?

Chodzi mi o servery EU. Bo patchują teraz chyba i dość długo to robią. Dłużnej niż ostatnio.


Odpalą o 16 naszej strefy czasowej.

"EDIT TECUMSEH - The maintenance is taking a little longer than planned (everything is almost ready, but we still need to fix a small, yet tricky, chat subsystem problem. The revised turn up time is now 3PM UK Time."

Markush - Yi jako noobchar znaczy tyle, że nie trzeba nim praktycznie nic robić oprócz autoattacku i każdy noob może dzięki temu osiągnąć dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:27, Prophett napisał:

Markush - Yi jako noobchar znaczy tyle, że nie trzeba nim praktycznie nic robić
oprócz autoattacku i każdy noob może dzięki temu osiągnąć dobry wynik.


Master Yi to jest dosyć trudna postać, ponieważ jest strasznie mięciutki. Akurat noob, to jedyne co będzie robił tą postacią to feedował. Na wyższym elo wyciągnięcie dobrego wyniku tym champem to jest trudna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:13, necron1501 napisał:

Ha! Mam pierwszy mecz za sobą i naprawdę dobre staty :P Aż się pochwalę :D Szkoda że
to nie normal game :P


Jak to pierwszy ? 11/21 na górze widać. Btw. grając na elo ~ 1000 nie powinieneś gadać o sile Tryndamere, bo tam to zabija AD soraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować