Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2010 o 19:36, SiDi napisał:

>
> Ładuje przede wszystkim w stuna i nie podejdzie:P chyba, że jest 25 lev + wtedy
jest
> spora nawalanka. Spokojnie można nim na mid siedzieć do 14 lev i wracać do bazy
z 4 k
> g:)

Ja już po osiągnięciu 6 lvl rozglądam się komu by to pomóc. W każdym razie jak dajesz
sobie radę z maną i z minionami? Dodatkowo czy nie uważasz, że Taric byłby 100% lepszy
jakby grał z partnerem? :D

Podejrzewam że manę ma z swojego passiva, a jako że minionów do bicia (:D) ma sporo, to i many dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2010 o 19:36, SiDi napisał:

Ja już po osiągnięciu 6 lvl rozglądam się komu by to pomóc. W każdym razie jak dajesz
sobie radę z maną i z minionami? Dodatkowo czy nie uważasz, że Taric byłby 100% lepszy
jakby grał z partnerem? :D


tak jak kolega wyżej pisze, pasive i z bicia w mobki. + drugi pasive heal. Też wcześniej nigdy sobie nie wyobrażałem Tarica na midzie, ale w jednej grze miałem go na głównej linii przeciwko sobie. Myślałem, że monitor wyrzucę przez okno. Ze stuna co cd walił, heal jak mu hp spadało i praktycznie cały czas był na full hp i manie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:22, Nightdew napisał:


Mimo wszystko nadal sobie tego nie wyobrażam. Clarity raz na 3 minuty, a Ty mówisz, że on spamował co chwila. Nie wiem czy na Ciebie to rzucał czy na miniony, ale wg mnie to często powinien opierać się o swoją wierzę, bo pusher z niego słaby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:28, SiDi napisał:

>
Mimo wszystko nadal sobie tego nie wyobrażam. Clarity raz na 3 minuty, a Ty mówisz, że
on spamował co chwila. Nie wiem czy na Ciebie to rzucał czy na miniony, ale wg mnie to
często powinien opierać się o swoją wierzę, bo pusher z niego słaby ;]


Tak jak pisałem, grałem już kilka gier i nigdy nie wylazłem z many. Stuna musisz cały czas spamować na enemy hero. Zawsze jak patrzyłem, że już mana off to akurat cd na clarity się kończył. Ogólnie zabawa bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że środek jest dla carry, osoby, która jak się nafarmi to zje przeciwny team, a taric taką osobą nie jest. Więc nie ma najmniejszego sensu puszczać go na środek. Będziesz miał wyższy level, trochę lepsze itemy, ale teamowi guzik z tego, bo niczego nie zabijecie, bo nie masz dpsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 20:34, mlynar911 napisał:

Chciałbym usłyszeć wasze opinie co do kolejności kupowania itemków dla Tryndamera. NIe
mogę jakoś dobrze ich dobrać ;/ na koniec dopiero jako tako gram ;/ początek gry mam
strasznie kiepski przez to chyba.



Ja mam ten sam problem gdy gram xinem, mógłby mi ktoś też pomóc w tym?? Chciałbym też wiedzieć jakie przedmioty kupować dla olafa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak:
1. Rękawiczki, które dają 8% szansy na crita i dwie miksturki leczące.
2. Zeal.
3. Buty (attack speed albo 12% dodge - w zależności od "nastroju" :P).
4. Przerabiam Zeala na Phantom Dancera.
5. Składam sobie Infinity Edge.
6. Bloodthirster, czy jak się go pisze.
Pozostałe przedmioty w zależności od tego, co mają przeciwnicy. Zwykle wybieram między Black Cleaver, Madred''s Bloodrazor (jeśli wrogowie mają dużo hp), Last Whisper (jeśli mają dużo armora ten przedmiot czyni cuda). Kiedyś zdarzało mi się jeszcze Guinsoo''s Rageblade kupować, ale jakoś z tego zrezygnowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 10:13, matiz123 napisał:

4. Przerabiam Zeala na Phantom Dancera.
5. Składam sobie Infinity Edge.

Infinity Edge skleja się przed Phantomem, a przynajmniej przed nim kupuje się BF''a. Bo lepiej mieć wcześniej lepsze pier*olnięcie niż jeszcze większy crit chance, bo i tak będziesz miał co drugi hit crita.

@Anayami --> Olaf - post nr 1630. Xin: http://leaguecraft.com/strategies/guide/7326-xin-zhao-simple-guide-by-davormarin-trinity-force-build-and-best-lane-partners-sections-added.xhtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 18:25, wiader napisał:

Ktokolwiek kto gra na eu niech zerknie na moj profil (wiader), dokladnie match history.
KOGMAW BALANCED.


Na razie nie da się. Od jakichś 2-4h nie można w ogóle wbić do gry. Opisz tutaj o co kaman ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 19:05, SiDi napisał:

Na razie nie da się. Od jakichś 2-4h nie można w ogóle wbić do gry. Opisz tutaj o co
kaman ;]

Tak? To ciekawe, bo przed chwilą rozegrałem dwie gry. :P Oczywiście u mnie też jest napisane, że serwer "jest busy", ale u mnie działa ten "kod" ze strzałkami. :) Jakby ktoś nie wiedział - po uruchomieniu LoLa trzeba po kolei wciskać kursory: góra, dół, lewo, prawo, góra, góra, dół, dół. Wtedy w magiczny sposób przycisk Play staje się możliwy do wciśnięcia. Cóż, nie wiem jak u was, ale u mnie zwykle udaje się w ten sposób uruchomić grę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa rotacja darmowych championów.

* Amumu
* Annie
* Ashe
* Kayle
* Tristana
* Tryndamere
* Zilean
* Poppy
* Kennen
* Urgot

Jest dobrze, kilka championów sobie sprawdzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 19:05, SiDi napisał:

> Ktokolwiek kto gra na eu niech zerknie na moj profil (wiader), dokladnie match history.

> KOGMAW BALANCED.

Na razie nie da się. Od jakichś 2-4h nie można w ogóle wbić do gry. Opisz tutaj o co
kaman ;]


100% winow (no, zdobylem ostatnio 1 bo jakis dupny ezreal myslal ze jest lepszym carry od kogmawa i uparcie siedzial ze mna na midzie). Kog jest obecnie najpotezniejszym czempionem. Skill na w + madred bloodrazor = 10% hp zjadane na 1 hit. Do tego 2.5 aspd oraz OGROMNY range. Red buff i pozamiatane, penta kill. Nie da sie przegrac. I nie jest to moja teoria, wszyscy pro lola, np hotshot uwazaja kogmawa za "god tier"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro lola? Nie ma takiego czegoś. Skill tu nie gra takiej roli jak w DotA. Tu grę wygrywa push. W ogóle ta cała farsa z jakimiś tam "tierami" to jest jakieś nieporozumienie. Kto niby dobiera tych herosów? Ksiądz, czy może listonosz? Przecież to jest tylko subiektywna ocena co do przydatności danego herosa według jakiegoś tam typa.
Prawda jest taka, że jest tylko kilka imba herosów, a reszta całkiem nieźle zbalansowana. I żeby wygrać jakieś gry nie trzeba być żadnym "pro elo hajtem", wystarczy dobry teamplay. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 21:50, Wielki_Bubba napisał:

Nie wierzcie wiaderowi, kogmaw jest słaby, nie grajcie nim. No i pamiętaj, te winy to
tylko dzięki mojej mistrzowskiej grze kennenem !


Niestety kogmaw moze bez trudu zabic caly team, wystarczy tylko tank zeby chwile ich przytrzymal.

edit: tfu, odpowiedz na post 1675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować