Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2010 o 21:31, wiader napisał:

100% winow (no, zdobylem ostatnio 1 bo jakis dupny ezreal myslal ze jest lepszym carry
od kogmawa i uparcie siedzial ze mna na midzie). Kog jest obecnie najpotezniejszym czempionem.
Skill na w + madred bloodrazor = 10% hp zjadane na 1 hit. Do tego 2.5 aspd oraz OGROMNY
range. Red buff i pozamiatane, penta kill. Nie da sie przegrac. I nie jest to moja teoria,
wszyscy pro lola, np hotshot uwazaja kogmawa za "god tier"


Z ciekawości - jak go budujesz? Bo ja osobiście raczej zawsze preferowałem AP build, z powodu zwiększonego dmg z ulti. Madred''s Bloodrazors kupowałem może 2, czy 3 razy, jak we wrogim teamie widziałem przynajmniej 3 champów z absurdalną ilością hp.

A i przy okazji - słyszał ktoś coś o nowej mapie? Bo ostatnio podczas gry przewinęła się taka plotka i nie wiem czy dawać jej wiarę, czy uznać za kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:57, wiader napisał:

edit: tfu, odpowiedz na post 1675


Jaaaaasne. Jestem pewien, że to pierwsza twoja gra takiego rodzaju, ale nvm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem otrzymywanie tych IP punktów ... Za wygraną grę 5 vs 5 gdzie miałem sporo killi 18 lvl a dostałem tylko 88 IP punktów ... O co z tym chodzi wytłumaczy mi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ziptofaf - Wymienie itemy pokolei, jak najczesciej buduje:


Na start doran''s blade
1. Berserker''s greaves (nie ma sensu mercow kupowac, jak dostanie sie cc to ejst sie martwym i tak, zreszta kogmaw ma ogromny range)
2. Madred Bloodrazor (podstawa buildu, ten item + skill na w = 10% hp zjadane na hita)
3. Frozen mallet (bo gdy red buff sie skonczy to slow wciaz jest + wieksza przezywalnosc)
4. Sword of the Divine (zwieksza dps poprzez pasywe, poza tym fajny active no i duzo aspd)
5. Banshee''s veil (i przezywasz wszystko :))
6. Infinity edge (moar dps)

priorytet rozdawania skilli: r > w > q > e

@RhastA
to dodaj mnie do znajomych jak grasz na eu, zagramy sobie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 13:46, Ostrowiak napisał:

Za pierwszą wygraną w ciągu dnia dostaje się dodatkowe 100 IP.

Win of the day wiem ... chodzi mi o zwykła wygraną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 13:21, mlynar911 napisał:

Nie rozumiem otrzymywanie tych IP punktów ... Za wygraną grę 5 vs 5 gdzie miałem sporo
killi 18 lvl a dostałem tylko 88 IP punktów ... O co z tym chodzi wytłumaczy mi ktoś
?

Bo liczba twoich killi nie absolutnie żadnego znaczenia. IP dostajesz za zakończoną grę (za wygraną więcej niż za przegraną) + bonus za długość gry (za szybkie zwycięstwo lub długą obronę Alamo) + bonus za rozegranie iluś gier z rzędu bez leave''a + ewentualnie pierwsza wygrana dnia + ewentualnie IP boost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, kolejny lose kogmawem i to z tego samego powodu: nie moglem sie nafarmic. Tym razem veigar uwazal ze jest lepszym carry (nie jest) i uparcie siedzial ze mna na midzie mimo ze wszyscy go wyzywali. So pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:46, matiz123 napisał:

Tak? A ja właśnie rozpoczynam grę. Nie bez powodu mówi się tutaj o tym "kodzie ze strzałkami".
To naprawdę potrafi działać!

Działa normalnie i z servera busy robi online ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:57, mlynar911 napisał:

> To naprawdę potrafi działać!
Działa normalnie i z servera busy robi online ;d

Z unavailable też. Ale nie wiem czy to nie tylko na US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:22, Tohno napisał:

Z unavailable też. Ale nie wiem czy to nie tylko na US.

Nie tylko. Ale akurat jak serwer jest unavailable, to ten trik nie pomoże, i tak się nie zalogujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:27, ziptofaf napisał:

Nie tylko. Ale akurat jak serwer jest unavailable, to ten trik nie pomoże, i tak się
nie zalogujesz ;)

Nie zawsze. Jak jest krótki maintenancik to się zalogujesz. Jeśli patchują coś przez kilka godzin to oczywiste że wtedy nie da rady. A jak da to i tak gry się nie rozpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 00:47, Ecko09 napisał:

O co chodzi z tym Bloodlust u Trynde?

Więc tak jak zabijesz creepa dostajesz 2 stacki jak walnie crita dostaniesz 1 stacka czy na odwrót ale o to chodzi. Stacki zbierasz do 8 i gdy wciśniesz Q uleczysz sie. Dostakowo te stacki zbierają % crit chance i jakis tam dmg chyba 3 na stack. I to tyle ;] najlepiej uzywać R gdy się kończy uciekasz z E i heal z Q ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus maria matko jedyna łomg:

Passive: Remade as Theft of Vitae: 5/7.5/10% of all damage dealt to nearby enemy champions by any source is gained as life.


Hate Spike: AP ratio dropped from 25/40/55/70/85 (+0.28) to 25/40/55/70/85(+0.25). Second Hit does 100% damage, up from 50%. Second Hit prioritizes nearby low health enemy champions instead of a random target.
Shadow Walk: Duration down to 10/15/20/25/30 from 20/30/40/50/60. Hit effect when in stealth removed entirely. Gives 14/18/22/26/30% bonus movement speed during shadow walk and for 4 seconds after shadow walk. Initial fade time reduced to 1s. Maximum fade time reduced to 4s. (from 1.5s and 5s)
Ravage: Damage reduced to 70/120/170/220/270(+0.7) from 80/135/190/255/320 (+1) Mana cost reduced to 80/90/110/120/130 from 90/105/120/135/150 Ravage now reduces 5/10/15/20/25 armor and magic resistance from the target (down from 10/14/18/22/26). Additionally, she gains twice the stolen armor and magic resistance (10/20/30/40/50) for 5 seconds. (up from 0/0/0/0/0). Ravage range increased to 350 from 250. Ravage incorporates a short dash to the target. (Tentative) Ravage has no backstab requirement. Ravage cooldown decreased to 8 from 9.
Ultimate: Remade as Exuding Embrace. Now applies a damage over time ability to all enemy champions in a small area (Range 600, Size: 250). This effect does 250/400/550 (+1) damage over 5 seconds. Additionally, the effect slows them by 40/50/60% over 5 seconds.

Nie sądziłem że dożyje czasów gdy Eveline będzie op. Ale to właśnie nastało. Koniec świata. Eve jest OP. I jest tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować