Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dobra wbiłem 20 lev, teraz chcę cały zestaw run dla kata kupić. Cena nie gra roli, mam ponad 10k. Nie zabardzo wiem jakie. Tylko red pewnie magic pen. Help plz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie będzie (jest?) "Miss Fortune"? Oglądnąwszy sobie na youtube krótki o niej filmik postanowiłem ją kupić ,ale nie wiem jakiej ceny mam się spodziewać :/. Kupuje ją też z innego względu ,mianowicie moją ukochaną postacią jest wypisz, wymaluj pirat - Gangplank.

Grhhr , joł hoł hoł , podajcie jej rumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 21:43, Ostrowiak napisał:

6300

D:


kurde , ta postac jest dobra ale nie na 6300! Chociaz i tak kupie :P. Cały czas wystawiaja postacie za 6.3k ,co oni sobie mysla :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 22:49, Ecko09 napisał:

A gdzie tam. Urgot był za 3150.


Bo jest taki brzydki że nikt nie chciałby zmarnować na niego 6 kafli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 22:51, Galadin napisał:

Bo jest taki brzydki że nikt nie chciałby zmarnować na niego 6 kafli. :)

Przecież Urgot ma EPICKI wygląd. A nawet jeśli komuś nie pasuje ten champion Nurgla z prezentami od Necronów, to i tak warto by było wydać tyle forsy na jego głos, który pobił głos Nasusa. :)
Co innego, że postać w gameplayu jest praktycznie do rzyci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 19:27, Nightdew napisał:

Dobra wbiłem 20 lev, teraz chcę cały zestaw run dla kata kupić. Cena nie gra roli, mam
ponad 10k. Nie zabardzo wiem jakie. Tylko red pewnie magic pen. Help plz:)


Myślisz, że ci 10k starczy? Optymista :D Ja bym proponował 9x Greater Mark of Insight (magic penetration, łącznie 3690 IP), 9x Greater Glyph of Focus (-0,65% cooldowns, nie ma sensu pakować w wersję per level, koszt to 7380 IP, ewentualnie wpakować same Tier 1, wyjdzie 10x taniej ;)), co do Seali zaś - twój wybór: albo dodge (7380 IP), albo health (7380 IP, nie bierz hp per level). Ja bym proponował dodge, bo da większą przeżywalność na wyższych levelach. Quintessences: 3x Greater Quintessence of Evasion (dodatkowe 4.5% dodge''a) lub 3x Greater Quintessence of Fortitude (+100 hp na start nigdy nie zaszkodzi).

Łącznie (wersja z dodge):
Dodge: 11,25%
CDR: 5,85%
Magic penetration: 8,55
Cena: 24600 IP

Łącznie (wersja z hp):
Bonus hp: 145
CDR: 5,85%
Magic penetration: 8,55
Cena: 24600 IP

Dla mnie lepszy jest build z dodgem - na wyższym poziomie jeden hit od takiego Tryndamere''a to znacznie więcej niż te 150 hp. A dodge pozwoli ci uniknąć 100% dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 01:00, ziptofaf napisał:

> Dobra wbiłem 20 lev, teraz chcę cały zestaw run dla kata kupić. Cena nie gra roli,
mam
> ponad 10k. Nie zabardzo wiem jakie. Tylko red pewnie magic pen. Help plz:)

Myślisz, że ci 10k starczy? Optymista :D


Ceny, które podałeś to są jak się ma miejsce na wszystkie 30 run ;] Na 20 wystarczy mu około 15k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:) te 15 k na początek będę miał. A później co level będę te runy dokupywał. Jakoś nie jestem maniakiem wydawania ip na nowych hero więc na spokojnie uzbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 00:48, Ecko09 napisał:

Z tego co pamiętam to w tym patchu mieli wprowadzić ignore. Pamięta ktoś komendy na
to?

Już wcześniej było.
/ignore "nick"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 12:35, Nightdew napisał:

Swoja drogą zapomniałem zapytać. Jacy hero najlepiej będą również pasować pod taki zestaw
run żebym wiedział na przyszłość.


Akali, Shaco, Jax. Może ktoś jeszcze się znajdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2010 o 12:38, SiDi napisał:

Akali, Shaco, Jax. Może ktoś jeszcze się znajdzie ;]


O to fajnie, zawsze chciałem shaco i akali spróbować lecz jeszcze nie miałem okazji. Szkoda, że te runy tyle kosztują. Za kilka dni znów będę musiał farmić tym razem dla tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 13:16, Ostrowiak napisał:

A rzuci ktoś uniwersalny set dla tank/fightera? :D


Marki na armor penetration / magic penetration, seale dodge / hp per level, glyphy mana regen per level / flat cd reduction, quinty flat hp. Takich setów używam do prawie wszystkich moich postaci, a gram głównie tankami i twardymi DPSami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 13:32, Prophett napisał:

Marki na armor penetration / magic penetration, seale dodge / hp per level, glyphy mana
regen per level / flat cd reduction, quinty flat hp. Takich setów używam do prawie wszystkich
moich postaci, a gram głównie tankami i twardymi DPSami

Zgadzam się w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować