Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2010 o 15:05, cubbek napisał:

To żeby spamu takiego nie było...
Mam ponad 3300 IP.. Jakiegoś champa opłacałoby się kupić? Czy zbierać na któregoś za
6300? ;-) Jestem nobkiem, więc proszę o konkrety ^^


Jak jesteś "noobkiem" to na początek raczej nie zbieraj na te droższe postacie. Jest sporo postaci za 1350 czy nawet 450, które są dość ciekawe i łatwe do ogarnięcia. Możesz też zobaczyć, które postacie są "recommended" i wybrać coś z nich na początek. A najlepszym wyjściem byłoby tymczasowe granie postaciami z darmowej rotacji i zbieranie kasy na postacie, które naprawdę będą dobre w twoich rękach i na runy.
No ale jak już chcesz tak bardzo coś kupić to powiedz jakie postacie preferujesz? Meele, ranged? Mage, tank, dps, support? Men or women?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:05, cubbek napisał:

> Serwer jest online, ale jak chcesz zagrać mecz to masz Temporarily disabled.
Tak, rzeczywiście -_- Za szybko posta napisałem.
To żeby spamu takiego nie było...
Mam ponad 3300 IP.. Jakiegoś champa opłacałoby się kupić? Czy zbierać na któregoś za
6300? ;-) Jestem nobkiem, więc proszę o konkrety ^^


"Cena" championa, nie ma wpływu na jego możliwości :) Możesz kupić któregoś za 3150 czy nawet za 450, pograsz nim kilkanaście / kilkadziesiąt meczy i nikt Ci nie podskoczy :). Jeśli chodzi i opłacalność to zależy czym wolisz grać - magiem, tankiem czy dps''em. Tutaj już musisz sam zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie... Właśnie włączyłem grę, i podczas gdy miał się pojawić ekran wczytywania, czekam kilkanaście sekund i crash... I tak już 2 razy...

EDIT:
To już czwarty raz i więcej nie próbuję. +1 LEAVE do statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wesołą informację- Riot szykuje duży update, który poprawi grafikę, prawdopodobnie doda nową mapę (5vs5), pojawiły się też pogłoski o 2 nowych championach-mają sie nazywać Irelia i Sona, ta pierwsza to meele damage dealer, druga to support, którego skille opierają się na...muzyce (nosi ze sobą harfę.) Poniżej screnny, ale co bym nie pisał-zapowiada się świetnie. Nie mam jeszcze żadnego champa za 6300, a Irelia pewnie będzie tyle kosztować-i chyba się skuszę.

P.S. Morda po wprowadzeniu ulepszenia grafiki będzie świetnie wyglądał :D.

P.S. 2 O Sonie można jeszcze tutaj troszkę poczytać:

http://gamecenter.pl/index.php?mod=articles&func=article&id=447

20100914162020

20100914162139

20100914162201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:50, sirufok1987 napisał:

Fajnie... Właśnie włączyłem grę, i podczas gdy miał się pojawić ekran wczytywania, czekam
kilkanaście sekund i crash... I tak już 2 razy...

EDIT:
To już czwarty raz i więcej nie próbuję. +1 LEAVE do statów.


To samo miałem, kończy się odliczanie i pisze, że nie można dołączyć. Myślałem, że może znowu padły serwy a tu bah jako leaver...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 16:31, Nightdew napisał:

To samo miałem, kończy się odliczanie i pisze, że nie można dołączyć. Myślałem, że może
znowu padły serwy a tu bah jako leaver...


Ale co do tego meczu mam też dobrą informację - mój team wygrał;)
Aż żałuję, że nie zrobiłem screena żeby wam pokazać:/
U mnie były tylko 2 osoby połączone (Rammus i Fiddle), a w teamie przeciwnym tylko Teemo;)
Ze statami: Romek 2/1/0 i Fiddle 0/1/0 przeciw Teemo 2/2/0 wygrali po 28 minutach.
No ale 7 osób zaliczyło Leave''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 16:22, KofeinowyPablo napisał:

Mam wesołą informację- Riot szykuje duży update, który poprawi grafikę,


Żadna wesoła nowina. Niech najpierw naprawią to co spieprzyli (wiele ludzi ma crasha po wybraniu chempiona albo ustawienie Masteries bądź cokolwiek innego działa z opóźnieniem kilkunastu sekund).
Chyba że ten patch naprawi także i to.
Aha, apropo patcha. Wiecie kiedy te problemy się zaczęły? Po wprowadzeniu Miss Fortune. Otóż najpierw ona zawitała na serwery US i wtedy zaczęły się problemy. Ludzie, którzy nadzorują (czy co tam robią) serwer EU wiedzieli, że na US JEST taki problem i... też wprowadzili ten patch na serwer EU. Na oficjalnym forum przyznali się do tego... błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że chociaż jak wprowadzą ten patch i update niesamowity(niech nawet trwa to cały dzień dziś, oby nie ^^) to nie będzie takich lagów jak złapały koło 12-13. Bohaterowie się cofali czy zcinka w jednym miejscu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 16:50, Ostrowiak napisał:

Swoją droga, gdzie w wersji EU jest folder na własne skiny? Szukam ci ja szukam i jest
zabunkrowany w... pliczku zip.

Wcale nie jest zabunkrowany. Własne skiny wrzuca się zwyczajnie do Game\DATA\Characters\<Nazwa championa>\ wtedy one będą użyte a nie te z HeroPaka. Możesz oczywiście podmienić zawartość HeroPaka, ale tak jest prościej i łatwiej przywraca się stan pierwotny (wystarczy usunąć to co dodałeś). Jakby ktoś miał problemy to http://forum.leaguecraft.com/showthread.php?tid=1814 może odpowiedzieć na podstawowe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 16:44, SiDi napisał:

> Mam wesołą informację- Riot szykuje duży update, który poprawi grafikę,

Żadna wesoła nowina. Niech najpierw naprawią to co spieprzyli (wiele ludzi ma crasha
po wybraniu chempiona albo ustawienie Masteries bądź cokolwiek innego działa z opóźnieniem
kilkunastu sekund).
Chyba że ten patch naprawi także i to.
Aha, apropo patcha. Wiecie kiedy te problemy się zaczęły? Po wprowadzeniu Miss Fortune.
Otóż najpierw ona zawitała na serwery US i wtedy zaczęły się problemy. Ludzie, którzy
nadzorują (czy co tam robią) serwer EU wiedzieli, że na US JEST taki problem i... też
wprowadzili ten patch na serwer EU. Na oficjalnym forum przyznali się do tego... błędu.

To tak jak by otwarcie powiedzieli "Tak, na EU wrzucamy wszystko to samo co na US bez sprawdzenia, po za tym że cenzurujemy krew" Niestety chyba tak jest.

Dla mnie jedynym pocieszeniem jest to że sam nie mam problemów po za tym że jak serwery nie lagują to nie można grać, a jak już można to co chwilę wywala, chaos i zniszczenie normalnie.


Co do Irelii, to już wiedziałem wcześniej bo na leaguecraft któryś użytkownik założył o tym temat, nie zależnie od tego ile będzie kosztować to kupię bo podobno ma mieć umiejętność przyzywającą miecze do pomocy w walce.

Ale o updacie grafiki nie doczytałem, to będzie grafika W grze lepsza? Zmiana stylu? czy może jedno i drugie?

Może będzie taka grafika jak w trailerze?

Spoiler

:P



Odnośnie zabunkrowania plików: Znalazł ktoś może odzywki championów? Ich efekty dźwiękowe w ogóle? (Nie chodzi o to co jest przy wyborze danego championa, to już mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 17:31, Infes napisał:

Do wszystkich, server EU online aczkolwiek update żadnego nie dostrzegłem :|

Może i online ale nawet nie mogę wejść bo mnie wywala. PS do odświeżenia lunchera służy przycisk F5 i to czasem pomaga bardziej niż to klikanie strzałkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 17:24, rtyrtyrty napisał:

Odnośnie zabunkrowania plików: Znalazł ktoś może odzywki championów? Ich efekty dźwiękowe
w ogóle? (Nie chodzi o to co jest przy wyborze danego championa, to już mam)

Tak, ale tu jest trochę gorzej, bo są spakowane w plikach .fsb i są w dziwacznym formacie, więc potrzebne są dodatkowe narzędzia żeby coś zdziałać. Tu masz wytłumaczone http://forum.leaguecraft.com/showthread.php?tid=1814 Linki do tych programów mogą nie działać (przynajmniej ja miałem problemy), ale po prostu wygooglowałem je po nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co psioczycie? :P Serwer jest "Busy", a nie "Online". Nie dziwota, że mogą być problemy. Chociaż przeważnie jest tak, że pozwalają dokończyć mecze już zaczęte, a nowych się nie da rozpocząć. Miałem kiedyś przypadek, gdzie wieczorem, po jakimś crashu/unavailable serwera, wczytało u mnie 2 graczy + ja, w przeciwnym teamie aż 4. Przegraliśmy, ale nie dostałem żadnego IP/XP, a w statystykach również ten mecz się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 19:36, SiDi napisał:

Co psioczycie? :P Serwer jest "Busy", a nie "Online". Nie dziwota, że mogą być problemy.
Chociaż przeważnie jest tak, że pozwalają dokończyć mecze już zaczęte, a nowych się nie
da rozpocząć. Miałem kiedyś przypadek, gdzie wieczorem, po jakimś crashu/unavailable
serwera, wczytało u mnie 2 graczy + ja, w przeciwnym teamie aż 4. Przegraliśmy, ale nie
dostałem żadnego IP/XP, a w statystykach również ten mecz się nie pojawił.


Serwer busy jest przez 5-6/7 dni w tygodniu. A takich problemów jak dzisiaj nie miałem już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować