Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2010 o 00:58, miszcz929 napisał:

> To ktoś pod koniec gry kupuje eliksiry? o.0
Co w tym dziwnego? ;| znasz lepszy pomysl na wykorzystanie golda gdy masz zlozony caly
build ;]


Gdy mam złożony cały build, nie mam miejsca na itemy... Więc to jest tylko marnowanie takowego. Totalny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 01:07, necron1501 napisał:

Gdy mam złożony cały build, nie mam miejsca na itemy... Więc to jest tylko marnowanie
takowego. Totalny bezsens.

Nie marnujesz miejsca. Sprzedajesz najtańszy item (najczęściej buty), pijesz eliksiry, odkupujesz item. Proste i jedyne zastosowanie kasy na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów niekoniecznie. Musisz mieć naprawdę tani zestaw, żeby cierpieć na nadmiar. Miałem 24 kille i tyle samo asyst, ponad 290 minionów, a jednak nie cierpiałem aż na taki duży nadmiar :D Infinity Edge ostro trzepie po kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 01:17, Corvin0451 napisał:

Nie marnujesz miejsca. Sprzedajesz najtańszy item (najczęściej buty), pijesz eliksiry,
odkupujesz item. Proste i jedyne zastosowanie kasy na tym etapie.

od ktoregostam patcha nie trzeba zwalnaic slota w eq zeby uzyc eliksirow wiec jest to tym bardziej oplacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 01:27, necron1501 napisał:

Znów niekoniecznie. Musisz mieć naprawdę tani zestaw, żeby cierpieć na nadmiar. Miałem
24 kille i tyle samo asyst, ponad 290 minionów, a jednak nie cierpiałem aż na taki duży
nadmiar :D Infinity Edge ostro trzepie po kieszeni ;)


Jak nie kupujesz elixirów to oznacza, że jesteś słaby. Np. na 18 levelu niebieski daje ci 65 ap i 10% cdr za zaledwie 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 23:48, necron1501 napisał:


@SiDi

Nie zgodzę się. Crashe na US są bardzo rzadkie. Serwy są wył. tylko po patchach. Wiem,
bo codziennie ze znajomymi gramy partyjkę.


Chodzi mi oto, że crashe są po wprowadzeniu ostatniego patcha/Miss Fortune. Ty nie masz tego problemu, ja nie mam, ale mój brat ma i wiele osób na US, i EU ma jak on.
Tak więc podsumowując; crashe są zmorą dla wielu ludzi od ostatniego patcha, niezależnie od serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 09:57, SiDi napisał:

Tak więc podsumowując; crashe są zmorą dla wielu ludzi od ostatniego patcha, niezależnie
od serwera.


Ja powiem tak: crashe są coraz większą zmorą dla graczy po wprowadzaniu następnych patchy. Wszystko zaczęło się od Vladka i z każdym następnym updatem sytuacja się pogarsza.
Boję się myśleć co będzie za tydzień lub dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać jak niektórzy jeszcze mało doświadczeni lub słabo znający mechanikę gry;) Już od dłuższego czasu nie musisz mieć miejsca w ekwipunku żeby wypić eliksir. Idziesz do sklepu, spamujesz wszystkie jak leci i wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo oznacza że ich nie potrzebuję. Powtarzam, nigdy mi się nie zdarzyło, abym TFem miał nadmiar gotówki.

@SiDi

Co nie zmienia faktu, że nadal UE ma z tym o wiele większe problemy. Do US się bardziej przykładają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 10:35, Nightdew napisał:

Widać jak niektórzy jeszcze mało doświadczeni lub słabo znający mechanikę gry;) Już od
dłuższego czasu nie musisz mieć miejsca w ekwipunku żeby wypić eliksir. Idziesz do sklepu,
spamujesz wszystkie jak leci i wystarcza.


Punkt, choć to zależy znów od granej postaci. TFowi starczy LS, na AP się go nie opłaca robić, więc to wyklucza kupowanie potów na AP. Dlatego wolę wydać całą kasę na porządny dmg itp. Grałem ponad godzinę, killi było od groma, a mimo to kasę wydawałem na kolekcjonowanie Edgów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze last hitować? Grałem na mid Sivir przeciwko Twitchowi. On ma dużo większy zasięg. Fakt, Twitch nie jest odpowiedni dla Sivir ale tak na randomach się złożyło. Starałem się last hitować jak mogłem, każdego mobka, ale Twtch tego nie robił. Tak samo na top czy bot nikt tego nie robił - po prostu tłukli mobki standardowo z wykorzystaniem skilli itd. Ja skille trzymałem w gotowości lub uderzałem bumerangiem gdy miałem pewność że zgarnę nim wiele mobków naraz. Po jakimś czasie okazało się że mam najmniej ubitych mobków, mniej od kolegów na top czy bot. :/ Co jest? Czy last hitowanie działa dobrze tylko gdy wszyscy to robią? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz namyśli mordowanie minionów? To od niczego nie zależy. Jako sivir idź w dmg, to będziesz zgarniać całe tabuny. Na początku rozgrywki bij "magów", najłatwiej ich się morduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do pokazywania statów, żeby nie było iż nie lubię:P 25 min, szybka gra. Pomyślałby kto, że ludzie na 25 lev umieją już grać:/ Kata ftw

20100915133559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 13:36, Nightdew napisał:

A co do pokazywania statów, żeby nie było iż nie lubię:P 25 min, szybka gra. Pomyślałby
kto, że ludzie na 25 lev umieją już grać:/ Kata ftw


Ładnie :D Taki krótki a staty naprawdę niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do was. Co robicie jak ktoś przed wami (mówię o Normal Game/Ranked Game) zabierze wam bohatera, którym gracie najwięcej i wiecie, że gracie nim dobrze?
To raz, a po drugie: dodatkowo bierze beznadziejne summoner spells? Na przykład: Kassadin bierze Smite albo Warwick zabiera Ghost + Teleport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 14:31, SiDi napisał:

To raz, a po drugie: dodatkowo bierze beznadziejne summoner spells? Na przykład: Kassadin
bierze Smite albo Warwick zabiera Ghost + Teleport?

Nie rozumiem co w tym złego....
Chyba, że mówimy o tryndmejkerze z clarity wtedy można, mieć obawy co to osoba robi z nami w drużynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 14:44, nightfaler napisał:

> To raz, a po drugie: dodatkowo bierze beznadziejne summoner spells? Na przykład:
Kassadin
> bierze Smite albo Warwick zabiera Ghost + Teleport?
Nie rozumiem co w tym złego....
Chyba, że mówimy o tryndmejkerze z clarity wtedy można, mieć obawy co to osoba robi z
nami w drużynie


Kassadin bierze Smite? Nie widzisz tu nic dziwnego? On chce iść robić Jungle? Jeden spell, który w ogóle mu się nie przyda. WW jest stworzony do Jungle i bez smite to jak ryba bez wody. Spotkałem parę razy Kassadina, który szedł w... AD (oczywiście wygrana) albo Warwicka ze spellami jakie wymieniłem wyżej (również wygrana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miśka Anki, albo pajączka Malka, do tego sksuć jakiegoś smoczka, czy coś "większego". Ja tu wiele możliwości widzę. Ostatnio całą drużyną wzieliśmy po Rally`m, niby najrzadziej używany ss, a jednak nie taki bezużyteczny jakby się na pierwszy rzut oka wydawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować