Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Witam, mam pewien problem i pisze z nadzieja ze ktos bedzie potrafil mi pomoc.
Mianowicie, zainstalowalem nowy system win7, sciagnalem stery do grafiki itd, zainstalowalem LoL''a i przy samym koncu aktualizacji pojawia mi sie okienko z " The launcher has experienced an error. Please restart this application."
Nie mam pojecia o co moze mu chodzic, wczesniej na xp normalnie smigal.. moze ma ktos jakikolwiek pomysl? zainstalowalem i z updatowalem jeszcze raz ale nic nie pomoglo. ponizej dolaczam jeszcze ss.
pozdrawiam

20100920200434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 20:05, divine07 napisał:

Witam, mam pewien problem i pisze z nadzieja ze ktos bedzie potrafil mi pomoc.
Mianowicie, zainstalowalem nowy system win7, sciagnalem stery do grafiki itd, zainstalowalem
LoL''a i przy samym koncu aktualizacji pojawia mi sie okienko z " The launcher has experienced
an error. Please restart this application."
Nie mam pojecia o co moze mu chodzic, wczesniej na xp normalnie smigal.. moze ma ktos
jakikolwiek pomysl? zainstalowalem i z updatowalem jeszcze raz ale nic nie pomoglo. ponizej
dolaczam jeszcze ss.
pozdrawiam


Instalowałeś/ reinstalowałeś Adobe Air ? Ewentualnie zainstaluj najnowszego .NET Framework 3.5 . Ewentualnie będziesz musiał zreinstalować gre, jak w komunikacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 20:57, divine07 napisał:

Tak, zainstalowalem adobe air, zainstalowalem net frameworka 3.5, instaluje gre poraz
3..

Flash Player? Może DirectX, ale nie wiem co to miałoby do rzeczy.
Zawsze pozostaje próba przeinstalowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie takich problemów nie miałem, ale jak ostatnio po długiej przerwie od serwera US włączyłem launchera i leciały aktualizacje to po jakimś czasie pojawił się taki sam komunikat jak u Ciebie. Niby zatrzymało się na patchowaniu pliku 46/53 chyba, ale gdy uruchomiłem ponownie launchera to wszystko było w porządku, serwer był online i mogłem się zalogować do gry - czyli update przebiegł poprawnie.
Więc może sprawdź czy u Ciebie też się tak nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 23:42, divine07 napisał:

jasne ze tak, z 20 razy ;f ciagle to samo ...


Nie szkoda Ci czasu? Gra ma działać, jak nie działa to nara. Ja miałem jeden problem, rozwiązałem go, ale potem natrafiłem na drugi i nie bardzo wiem co z nim robić= odpuszczam. Po co grać w takie niedopracowane produkty... jak zmienię kompa to może spróbuję na nowo, ale teraz mam lepsze rzeczy do roboty niż próbować milion razy odpalić jedną gierę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 11:45, wiader napisał:

Ile Sona bedzie kosztowala? Kupuje ja na 100% :D


Według mnie będzie to 6,3k bo jest awesome;)
No ale z przeciętnymi randomami to nie będzie przyjemności z grania tą postacią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie wczoraj te All Mid All Random i cholernie mi sie to spodobało. Gra wylosowała mi Sorake (nigdy wcześniej nią nie grałem). Grało mi się super, pozostali ludzie w teamie ogarniali dobrze, więc nie byłem zbędny. Skończyłem ze statami 4/4/24/ (nawet double kill sie wkradł xD). I wiedzą czemu Soraka była/jest ciągle banowana w rankingowych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy champion z całą pewnością będzie wymiatać, świetny support i przy okazji ma wysoki dmg...Fakt że poza tym ten patch jest kiepski - ani słowa o poprawionej grafice, brak dawno zapowiedzianego buffu Evelynn ani nowej mapy. Trochę szkoda, zapewne wejdą w życie razem z Irelią dopiero.
Za to sporo zrobiono z kwestią leaverów - będą samodzielnie wracać do bazy. I dostaną 1000 MR (dobre na Karthusa, który swoim ulti potrafił zdejmować takiego leavera na hita).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować