Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2010 o 15:34, Shiroraikou napisał:

> Pff, nowy patch, nowy bug.
Wgrywałeś może krew itd.? ja wgrywałem z patcha nieoficjalnego i musiałem go odinstalowac
przed updatem ta sama aplikacja którą instalowałem. Potem zupdatowalem i wgrałem na nowo.
Dla mnie to działa.

Ja tak robię przed każdym patchem, raz nawet na ostatnią chwilę udało się bo już było 90% ściągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 15:14, Madoc napisał:

Co rozumiesz przez "noobskie"?

Zakładam, że coś jak Eve w LoLu - "dobre" na ludzi nieogarniętych, polegające na niewidzialności czy blinku, ale łatwe do skontrowania przez ogarniętych ludzi. Czy ogólnie postacie stworzone do łapania killi w 1vs1, ale mające marginalne znaczenie w drużynowych walkach. (Smoke Screen saks bo nie robi demedżu!)

Dnia 23.09.2010 o 15:14, Madoc napisał:

Tak, większość postaci z Doty jest świetna, a w LoLu jeszcze nie znalazłem takiej, która
by była tak dopracowana, ale może za krótko gram. Czasem mam też wrażenie, że niektóre
postacie mają jakąś zdolność wciśniętą na siłę, którą można by było zastąpić zdolnością
pasywną.

Kwestia przyzwyczajenia raczej. Brakuje mi np. Chena, bo ciężko Annie uznać za pet-championa, ale podobają się inni. Pasywne skille to fajny dodatek, ot taki 5 mini-skill, u niektórych postaci cienkie, u niektórych podstawa całego builda.

Dnia 23.09.2010 o 15:14, Madoc napisał:

To to wiem, ale chodzi mi o to, że nie mogę pozbyć się na chwilę przedmiotu z ekwipunku,
żeby mieć miejsce wolne.

Raczej na palcach liczę gry, gdzie faktycznie brakuje mi miejsca w inv ;) I tak jest lepiej jak było, bo można kupić elixiry z pełnym plecakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja nt. mage''ów w grze po serii zmian oraz nowych champach?
Teraz gram(jako tako) Morganą, Janna oraz Annie. Jest sens nabywać nowych?
Btw. Czy jest ''bardziej godnego'' uwagi w runkach dla tej klasy od AP i magic pen? Może tak CD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 22:20, Infes napisał:

Nie ale teraz zacznij się przyzwyczająć bo weszło im to w nawyk -.-


Owszem, sam to zauważam gdyż jestem zmuszony grać na standalone... zauważyłem też, że im bliżej nowego patcha tym częściej mi chat nie działa. Najgorsze jest to, że co nowy patch wyjdzie to nie mam takiego luksusu jak niektórzy, że włączam gre i patch sie ściąga, ja musze najpierw napsuć sobie nerwów, że znowu gra mi nie działa, potem szukać rozwiązania na własną rękę, ściągać nie jedno "rozwiązanie" problemu które paradoskalnie nie działa, czekać ok 24h+ ściągnąć 1,1 GB nowego klienta i może dopiero wtedy będe mógł grać. Mimo wszystko sądze, że coraz więcej osób z tego forum tak ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 20:37, Stein napisał:

Owszem, sam to zauważam gdyż jestem zmuszony grać na standalone... zauważyłem też, że
im bliżej nowego patcha tym częściej mi chat nie działa. Najgorsze jest to, że co nowy
patch wyjdzie to nie mam takiego luksusu jak niektórzy, że włączam gre i patch sie ściąga,
ja musze najpierw napsuć sobie nerwów, że znowu gra mi nie działa, potem szukać rozwiązania
na własną rękę, ściągać nie jedno "rozwiązanie" problemu które paradoskalnie nie działa,
czekać ok 24h+ ściągnąć 1,1 GB nowego klienta i może dopiero wtedy będe mógł grać. Mimo
wszystko sądze, że coraz więcej osób z tego forum tak ma ;p


Chyba tylko na EU ;P Ja gram w LOL-a już dość długo (czyt. ten 30 lvl mam) i do tej pory nigdy nie miałem problemów z patchami itd. Co najwyżej te się dość długo ściągają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 19:17, Niewiernus napisał:

Jak wygląda sytuacja nt. mage''ów w grze po serii zmian oraz nowych champach?
Teraz gram(jako tako) Morganą, Janna oraz Annie. Jest sens nabywać nowych?

Jasne. Ja z czystych magów (czyli nie licząc postaci typu Cho''gath) mam Veigara, Annie, Anivię, Ryze i Karthusa. I ciągle mi mało, za moment dołączy Sona (która w opisie zdecydowanie powinna mieć mage) ;P

Dnia 23.09.2010 o 19:17, Niewiernus napisał:

Btw. Czy jest ''bardziej godnego'' uwagi w runkach dla tej klasy od AP i magic pen? Może
tak CD?

Ja osobiście preferuję taki build dla każdego maga:
3x Quintessence of Fortitude (100 hp na start naprawdę się przydaje ;))
9x Greater Seal of Clarity (regen many)
Czerwone i niebieskie pod AP per level. (czyli jak darmowy Blasting Wand na wyższych levelach)
Pod Magic Penetration paradoksalnie nie za bardzo widzę sens w inwestowanie - w końcu masz Archaic Knowledge w masteries, Sorcerer''s Shoes też sporo dodają. A w krytycznej sytuacji jest jeszcze Void Staff/Abyssal Scepter. Magic Pen ma większy sens dla postaci typu Katarina, Kog''mawa itp. którzy zazwyczaj mają Mercury''s Treads/Berserker Greaves i potrzebują choć trochę magic penetration, a nie kupią pod to itemów.
CD z kolei jest uniwersalny, każdemu się przyda (i pewnie dlatego niebieskie runy pod to są diabelnie drogie) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 20:42, ziptofaf napisał:


Chyba tylko na EU ;P Ja gram w LOL-a już dość długo (czyt. ten 30 lvl mam) i do tej pory
nigdy nie miałem problemów z patchami itd. Co najwyżej te się dość długo ściągają ;)


Ile razy mam pisać, że na US też są takie same problemy. Wystarczy wejść na oficjalne forum do działu Help & Support i można znaleźć masę problemów. A to nagle reset summonera, a to Error Crash. To się zdarza na obu serwerach i basta.
Ty masz szczęście i Ci działa wszystko OK, bez problemów, ale są setki ludzi, którzy ciągle mają kłopoty z graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:15, KaPe napisał:

Raczej na palcach liczę gry, gdzie faktycznie brakuje mi miejsca w inv ;) I tak jest
lepiej jak było, bo można kupić elixiry z pełnym plecakiem.

Ja już zacząłem inaczej rozplanowywać zakupy, także też mi nie brakuje już, ale i tak mi się to nie podoba.

Swoją drogą, znalazłem postać która naprawdę mi odpowiada, czyli Blitzcranka. Jego umiejętności współgrają ze sobą tak jak powinny. Całkiem fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 21:58, Madoc napisał:

Swoją drogą, znalazłem postać która naprawdę mi odpowiada, czyli Blitzcranka. Jego umiejętności
współgrają ze sobą tak jak powinny. Całkiem fajny.


Ale poza grabem do niczego sie nie przydaje. Tank z niego sredni, mag tez.

edit: co do akali to kup sobie 2 kwintesencje +2 ad. Mastery 9/21/0, zaczynasz od doran's blade. Buty jakie chcesz, ja lubie swiftness, po czym jak najpredzej sheen. Po sheenie guinsoo rageblade, potem rylai crystal scepter. Teraz upgrade sheena do lich bane, a nastepnie zhonya. Priorytet rozdawania skilli: R > Q > E > W. Na poczatku wez po 1 lvlu kazdej umiejetnosci. No i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 00:31, wiader napisał:

edit: co do akali to kup sobie 2 kwintesencje +2 ad.

Prosiłbym jaśniej.

Dnia 24.09.2010 o 00:31, wiader napisał:

Mastery 9/21/0, zaczynasz od doran''s blade.
Buty jakie chcesz, ja lubie swiftness, po czym jak najpredzej sheen. Po sheenie
guinsoo rageblade, potem rylai crystal scepter. Teraz upgrade sheena do lich bane, a
nastepnie zhonya. Priorytet rozdawania skilli: R > Q > E > W. Na poczatku wez
po 1 lvlu kazdej umiejetnosci. No i tyle.

Reszta zrozumiała.^^ thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 runy tier 3 dajace po +2 attack damage. Jak nie masz 20+ lvla to kup jedna kwintesencje tier 1 +1 attack damage i mastery ustaw 21/0/9 (tak zeby miec +3 ad z master). Chodzi o to zebys na start gry z samych run i masteries mial conajmniej 4 ad. Kupujac doran''s blade dostajesz kolejne 6, co razem daje 10. Od 10 ad wlacza sie pasywny spellvamp, co jest sporym bonusem. Poza tym dostajesz 120hp i 4% lifesteala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 02:12, KaPe napisał:

> Jak nie masz 20+ lvla to (...) mastery ustaw 21/0/9
Err...


No po prostu trzeba pojsc w pierwsze drzewko zeby 3 ad wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 11:00, wiader napisał:

> > Jak nie masz 20+ lvla to (...) mastery ustaw 21/0/9
> Err...
No po prostu trzeba pojsc w pierwsze drzewko zeby 3 ad wziac.

Jak ustawić 30 punktów masteries mając mniej niż 20 lvl? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 25 lvl na swoim summonerze i runy mam właściwie pod AP tylko. Czy kupienie jakiegoś tanka będzie mijało się z celem? To znaczy zanim się przydam drużynie w pełni to muszę zmienić runy na życie/armor itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez run nie bedziesz tanky early game, a potem nie bedzie roznicy jesli bedziesz kupowal dobre itemy (czyli bez warmogow przykladowo - to takie malady wsrod tankow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 15:12, SiDi napisał:

Mam 25 lvl na swoim summonerze i runy mam właściwie pod AP tylko. Czy kupienie jakiegoś
tanka będzie mijało się z celem? To znaczy zanim się przydam drużynie w pełni to muszę
zmienić runy na życie/armor itp?

Nie, nie jest tak źle. W ogóle nie musisz mieć zestawu run jakoś super skoncentrowanego na defensywie, żeby grać tankiem - standardowy zrównoważony zestaw zupełnie wystarczy (np. mpen-hp/lvl-cdr-hp). Jasne, że możesz chcieć chociażby res zamiast cdr ale runy swoje kosztują więc wszystkiego od razu nie kupisz. A zacząć możesz spokojnie od tego co masz, tylko najlepiej weź tanka, który dobrze wykorzysta to AP (np. Amumu) i kupuj same/prawie same defensywne przedmioty. No i jak napisał wiader uważaj na początku gry, bo bez sprzętu będziesz bardziej wrażliwy. Sukces w graniu tankiem i tak zależy przede wszystkim od umiejętności oceny sytuacji (a tu tylko doświadczenie pomaga) i tego czy drużyna potrafi z tobą współpracować czy jest bandą idiotów (a na to nie pomaga nic) a nie od tego czy masz trochę więcej życia z run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 17:26, Corvin0451 napisał:

OK. Dzięki wielki. Amumu trochę grałem, ale mój dobry znajomy nim wymiata i nie chcę mu go zabierać. Ja osobiście myślałem o Singedzie albo Shenie. Tymi postaciami mi się fajnie grało. A Singedem gram sobie na 2nd koncie ;]

Moje runy to właściwie AP/lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować