Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2010 o 16:38, Wielki_Bubba napisał:

> Nie zmienia faktu, że jednak zamiast przedmiotów na AD inwestujesz w AP i hp.

Znaczy wiesz, ja o tym buildzie z nashorami, czy czym tam, to nawet nie mówiłem, bo takie
coś to tylko totalny idiota zbuduje, ale mówiłem o AP. Na niej robi się supportowe itemy
takie jak aegis, soulshroud, mana manipulator i tym podobne.


To wiadomo :P Lecz idioci są nadal i będą budować debilne buildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 16:17, KofeinowyPablo napisał:

Karthus Mage

Jedyny mage(z tej listy, bo Annie mam)... ale jaki ciekawy!
Ja wykorzystam ten moment i poćwicze skilla w graniu nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 17:53, Ostrowiak napisał:

> ale jaki ciekawy!
LAWL
> skilla w graniu nim
LAWL

No pozdro.
Nim, bo nim. Używam tego zwrotu co do championa, nie do płci.
Ps. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryze''m umie grać pierwszy lepszy. Ale żeby naprawdę dobrze nim grać to mało komu, takie rzeczy nie są potrzebne na random/friends low temach, na wyższych szczebelkach nie bierze się jego, bo lepszy teamfight jest z innymi champami imo.

Ps. Granie mage''ami kręcić ciebie nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, zagrałem 3 walki normal (z randomami). Raz Zileanam i dwa razy Shenem. Za każdym razem w grze walczyła Poppy. Gdy grałem Zegarmistrzem, to przeciwko mnie, a gdy grałem nindża to była ze mną. W pierwszym przypadku to skupiała się na mnie nonstop. Nawet nie zdążyłem ulti włączyć, bo już byłem martwy. Taki dmg ciosała na mnie, że szok. Nagle 1.5k-2k życia spadało mi w ułamku sekundy. Jak grałem z nią to także robiła podobną zawieruchę, skupiała się na wrogim nukerze i rozwalała go na drobny mak. Naprawdę w dobrych rękach ta postać jest nieziemska. W każdym przypadku była budowana pod AP bardziej. Chociaż itemki od AD także się znalazły.

Zapomniałem spytać: Jak budujecie Shena? Bo ja najpierw biorę tarczę Doran's Shield. Potem buciki (albo do armora albo do MS) i potem składam przedmioty, które mam w Recommendend. Rzadko kiedy wychodzę poza ten schemat. Próbuję pod HP iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 20:00, SiDi napisał:

Zapomniałem spytać: Jak budujecie Shena? Bo ja najpierw biorę tarczę Doran''s Shield.
Potem buciki (albo do armora albo do MS) i potem składam przedmioty, które mam w Recommendend.
Rzadko kiedy wychodzę poza ten schemat. Próbuję pod HP iść.

tanki nie maja raczej stalych buildow, zawsze staraj sie dostosowac do enemy teamu. co kupywac na casterow, a co na melee chyba mowic nie musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 21:20, RhastA napisał:

Raczej żaden typ championa nie ma stałego buildu :P

jednak to wlasnie tanki maja imo najmniej stale buildy, bo sa zwyczajnie zalezne od enemy teamu. Grajac np. kogiem albo kassadinem masz jakies tam core itemy ktorych sie trzymasz niezaleznie od gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 20:00, SiDi napisał:

Zapomniałem spytać: Jak budujecie Shena? Bo ja najpierw biorę tarczę Doran''s Shield.
Potem buciki (albo do armora albo do MS) i potem składam przedmioty, które mam w Recommendend.
Rzadko kiedy wychodzę poza ten schemat. Próbuję pod HP iść.


Shen.. Nim to się gra. Bucik zawsze na początku + 3 health potion, tarcza niepotrzebna. Zawsze był firstblood jak miałem formę. A kompletny build:
http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/shen-the-flaming-ninja-2125

/\
|
|

The best of the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mobafire to mam obcykane, a ten build to do dupy jest moim zdaniem. Nic tam prawie nie ma poza wrzuceniem 0/21/9 i trochę itemów (które ja kupuje inne) ;] Nie zawsze składam Sunfire Cape.
Ale będę musiał spróbować zagrać najpierw kupując buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 22:54, szmarcin napisał:

> Zapomniałem spytać: Jak budujecie Shena? Bo ja najpierw biorę tarczę Doran''s Shield.

> Potem buciki (albo do armora albo do MS) i potem składam przedmioty, które mam w
Recommendend.
> Rzadko kiedy wychodzę poza ten schemat. Próbuję pod HP iść.

Shen.. Nim to się gra. Bucik zawsze na początku + 3 health potion, tarcza niepotrzebna.
Zawsze był firstblood jak miałem formę. A kompletny build:
http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/shen-the-flaming-ninja-2125

/\
|
|

The best of the best.


Najgorszy build na swiecie. Heal? Toz to jest gorsze od revive. Stackowanie sunfire cape''ow? Na shenie to nie ma sensu, poza tym na team 5 magow tez to budujesz? No i do cholery czemu zaczynasz od butow, ktore nic nei daja. A i jeszcze: czemu nie lvlujesz feinta zaraz po vorpal blade? Swietny do przytankowania harassu early game, late game o wiele gorszy.
Shenem polecam masterki 0/21/9 i isc w dzungle z cloth armorem (ktory upgradujesz do aegisa czy randuins omena) i 5 hp pot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 23:36, wiader napisał:

> > Zapomniałem spytać: Jak budujecie Shena? Bo ja najpierw biorę tarczę Doran''s
Shield.
>
> > Potem buciki (albo do armora albo do MS) i potem składam przedmioty, które
mam w
> Recommendend.
> > Rzadko kiedy wychodzę poza ten schemat. Próbuję pod HP iść.
>
> Shen.. Nim to się gra. Bucik zawsze na początku + 3 health potion, tarcza niepotrzebna.

> Zawsze był firstblood jak miałem formę. A kompletny build:
> http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/shen-the-flaming-ninja-2125
>
> /\
> |
> |
>
> The best of the best.

Najgorszy build na swiecie. Heal? Toz to jest gorsze od revive. Stackowanie sunfire cape''ow?
Na shenie to nie ma sensu, poza tym na team 5 magow tez to budujesz? No i do cholery
czemu zaczynasz od butow, ktore nic nei daja. A i jeszcze: czemu nie lvlujesz feinta
zaraz po vorpal blade? Swietny do przytankowania harassu early game, late game o wiele
gorszy.
Shenem polecam masterki 0/21/9 i isc w dzungle z cloth armorem (ktory upgradujesz do
aegisa czy randuins omena) i 5 hp pot.


Co do spelli - ok, zgadzam się. Stackowanie Sunfire capów? Państwo chyba nie grali shenem i nie używali taunta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 00:42, wiader napisał:

Wow, 2 sekundy taunta. Mniejsza z tym ze magowie cie zjedza w tym czasie. No i zanim
te cape''y zlozysz...


Tylko ty jednej rzeczy nie rozumiesz - my tu zakładamy pełną skuteczność builda. Widziałeś kiedyś team 5 magów? :D Śmieszne i bardzo rzadko spotykane.

Po za tym elastyczność dobierania itemów to zupełnie inny temat. Wcale nie twierdzę, że powyższy build sprawdza się naprawdę w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować