Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Normalnie nie moge dzisiejszy ranek przebił wszystkie przegrane gry w mojej historii ... 3 gry w dupe przez to ,ze ludzie sobie wyszli i to od samego początku ... Raz koleś ponoć miał problem z kompem ... W drugiej grze było 3 vs 5 a w ostatniej koleś xinem się zafochał bo padł 2 razy. Do tego zawsze był warwic w moim teami i junglował wiec 3 linie były z jednym naszym champem ... Gry szybko się kończyły bo w 25 przez surrender a najmniejszy bilans killi to 2 :30 .... Możecie mnie nazwać ,że płacze itp ale przez takie coś odechciewa się dalszej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 12:02, mlynar911 napisał:

Możecie mnie nazwać ,że płacze itp ale przez
takie coś odechciewa się dalszej gry ...

Dobrze cie rozumiem, ale trzeba sie przyzwyczaić do takiej sytuacji we wtorki. Nowa rotacja, to sie lamy dobierają do champów którymi nie potrafią grać i po chwili leave. Ja dziś tak miałem z Warwickiem, dostał 3 razy po głowie i nara. Wkurza to, ale nie wytłumaczysz im żeby testowali champów nie na normalach, tylko w practice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 12:08, KofeinowyPablo napisał:

Dobrze cie rozumiem, ale trzeba sie przyzwyczaić do takiej sytuacji we wtorki. Nowa rotacja,
to sie lamy dobierają do champów którymi nie potrafią grać i po chwili leave. Ja dziś
tak miałem z Warwickiem, dostał 3 razy po głowie i nara. Wkurza to, ale nie wytłumaczysz
im żeby testowali champów nie na normalach, tylko w practice...

Ale nie wiem czemu po prostu w drugim teamie też są champy z nowej rotacji ale jakoś dają radę i udaje im się jako tako zgrać. Albo mam takiego farta albo jestem lekko przewrażliwiony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 13:15, mlynar911 napisał:

/.../


Zdarza się tak, że ktoś gra daną postacią cały czas i nagle jest ona darmowa ;] I nadal nią gra dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 09:53, nightfaler napisał:

> Toz to jest gorsze od revive.
A co wy ludzie macie do reviv`a?


Nic, pasuje na okreslonych czempionow. Za to heal jest zawsze beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wkurza to, ale nie wytłumaczysz

Dnia 28.09.2010 o 12:08, KofeinowyPablo napisał:

im żeby testowali champów nie na normalach, tylko w practice...


Ja tam zawsze sobie testowalem postacie na normalach i jakoś problemu nidgy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2010 o 14:30, wiader napisał:

Nic, pasuje na okreslonych czempionow. Za to heal jest zawsze beznadziejny.

Heh, ale wcześniej wyraźnie napisałeś, że revive jest beznadziejnieszy od heal`a :P, ja w sumie kocham go przy w miarę wyrównanych premad`ach, a zwłaszcza od pewnej gry kiedy to już nam wbijali (wszyscy low hp)na goły nexus, a my wszyscy(przygotowani na taki obrót wydarzeń) bum revive`m! I reszty nie trzeba mówić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 13:37, SiDi napisał:

Zdarza się tak, że ktoś gra daną postacią cały czas i nagle jest ona darmowa ;] I nadal
nią gra dobrze.

Albo po prostu jest na tyle ograny z grą ,ze nie pakuje się pierwszy jeżeli nie jest tankiem. Chodzi mi bardziej o ogólne ogranie i myslenie podczas rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od 2 dni i muszę przyznać, że mnie wciągnęło :D
Mam już 6 lvl, za chwilę będzie 7. Kupiłem sobie Kayle za IP i cały czas nią gram, jakoś przyjemnie gra mi się tą championką :D Dzięki FaceBookowi dostałem też gratis Tristane oraz skórkę do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 12:08, KofeinowyPablo napisał:

Dobrze cie rozumiem, ale trzeba sie przyzwyczaić do takiej sytuacji we wtorki. Nowa rotacja,
to sie lamy dobierają do champów którymi nie potrafią grać i po chwili leave. Ja dziś
tak miałem z Warwickiem, dostał 3 razy po głowie i nara. Wkurza to, ale nie wytłumaczysz
im żeby testowali champów nie na normalach, tylko w practice...


W sumie to też nie jest tak - w zasadzie wystarczy przeczytać choćby tego durnego guide''a przed rozpoczęciem gry i nie będzie tak źle. Np. mój znajomy wczoraj po raz drugi w życiu wziął Siona, był ze mną (Blitzcrankiem) na lane. Wyniki? Całkiem niezłe, 13/4. Graliśmy full premade vs full premade. Więc na poziom meczu nie było co narzekać ;)
Kwestia ogólnego ogarnięcia, jak grałeś już wcześniej kilkoma melee, to każdy kolejny raczej nie będzie stanowić problemu. Co innego jak jakieś oszołomy robią AD Sonę...to wtedy to się idzie wściec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z forumowiczów dziwnego buga Karthusem? Chodzi o to, że kolega zginął w walce z Morde i po tym jak jeszcze mógł używać skilli dalej stał w miejscu i deda mu nie zaliczyło. Przez resztę gry nie mógł się ruszać, kilka razy reconectował, ale nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 13:15, mlynar911 napisał:

> Dobrze cie rozumiem, ale trzeba sie przyzwyczaić do takiej sytuacji we wtorki. Nowa
rotacja,
> to sie lamy dobierają do champów którymi nie potrafią grać i po chwili leave. Ja
dziś
> tak miałem z Warwickiem, dostał 3 razy po głowie i nara. Wkurza to, ale nie wytłumaczysz

> im żeby testowali champów nie na normalach, tylko w practice...
Ale nie wiem czemu po prostu w drugim teamie też są champy z nowej rotacji ale jakoś
dają radę i udaje im się jako tako zgrać. Albo mam takiego farta albo jestem lekko przewrażliwiony
;]

Ja też nie wiem dla czego ale nawet jeśli wygrywam, to po sprawdzeniu leveli naszej drużyny i wroga okazuje się że jak zwykle, wróg 5x 30(ewentualnie 4x 30 i jeden 29), a my 30, jakis 26, 28, 29...itp.

To tak jak bym zawsze z automatu dostawał lepszych od siebie przeciwników, albo słabszych sojuszników.

Ale ostatnio wreszcie po długim czasie udało się wbić więcej wygranych niż przegranych gier, więc jak by lepiej jest. Więcej dobrych ludzi/drużyn spotykam po obu stronach.

EDIT: @up

Ja nie, ale na forum serwera EU widziałem dużo postów na temat tego błędu. Mam nadzieję że to naprawią w następnym patchu, bo to jest praktycznie jak 4v5 od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2010 o 22:21, rtyrtyrty napisał:

Ale ostatnio wreszcie po długim czasie udało się wbić więcej wygranych niż przegranych
gier, więc jak by lepiej jest. Więcej dobrych ludzi/drużyn spotykam po obu stronach.


ja niestety spadłem, bardzo, do 8 na minusie już z +15 -___-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 22:21, rtyrtyrty napisał:

Ja też nie wiem dla czego ale nawet jeśli wygrywam, to po sprawdzeniu leveli naszej drużyny
i wroga okazuje się że jak zwykle, wróg 5x 30(ewentualnie 4x 30 i jeden 29), a my 30,
jakis 26, 28, 29...itp.


Nie wiem nad czym tutaj płakać... Nad różnicą 2 czy 3 leveli między przeciwnikiem a Tobą?
Co innego jak są spryciarze mający team 4x30 lvl (każdy po kilkaset zwycięstw, full runy) + 1 zawodnik powiedzmy w przedziale 10-15 lvl, a team przeciwny dostają wszystkich w granicach 20 lvl...
To dopiero jest ciekawe... I tak, sam byłem świadkiem tego zdarzenia - niestety w tej drużynie 20 lvl...

@RhastA
Właśnie w przypadku opisywanym powyżej miałem w teamie Karthusa, który chyba na 8 lvl utknął w bazie do końca... Jak pech to na całego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem, w pizdu z tą grą.... coraz niższy poziom, jakieś pieprzone lamy na 30 lvlach, które dostają w pizd* tak jak niektórzy nie dostaja na 1 lvl.... jax, który kłoci się ze mna (ja grałem kog mawem) że jest lepszy na midzie niz ja... + zaliczył 6 dedów w ciągu 4 minut gry, jak tu sie nie wkur*ić ?!!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 23:11, sirufok1987 napisał:

Nie wiem nad czym tutaj płakać... Nad różnicą 2 czy 3 leveli między przeciwnikiem a Tobą?
Co innego jak są spryciarze mający team 4x30 lvl (każdy po kilkaset zwycięstw, full runy)
+ 1 zawodnik powiedzmy w przedziale 10-15 lvl, a team przeciwny dostają wszystkich w
granicach 20 lvl...
To dopiero jest ciekawe... I tak, sam byłem świadkiem tego zdarzenia - niestety w tej
drużynie 20 lvl...


Tylko, że to nie byli spryciarze jak grali solo q tylko farciarze. A jak to był premade, to by dało ich na inny premade, gdzie szanse są równe. Grając na premade na 95% nie trafisz na przeciwników z solo q, chyba, że oni mają duuuuuużo wyższe elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 23:19, WeedSmoker napisał:

ze tak powiem, w pizdu z tą grą.... coraz niższy poziom, jakieś pieprzone lamy na 30
lvlach, które dostają w pizd* tak jak niektórzy nie dostaja na 1 lvl.... jax, który kłoci
się ze mna (ja grałem kog mawem) że jest lepszy na midzie niz ja... + zaliczył 6 dedów
w ciągu 4 minut gry, jak tu sie nie wkur*ić ?!!?!


Masz 8 winów na minusie, czyli elo bardzo niskie. Dobij do jakichś 70-100 na +, tam jest troszkę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2010 o 07:41, Wielki_Bubba napisał:

Masz 8 winów na minusie, czyli elo bardzo niskie. Dobij do jakichś 70-100 na +, tam jest
troszkę lepiej.


pocieszyłeś mnie, myślisz ze to takie proste :D? mnie sie wydaje ze to nierealne jest... musiałbym non stop grać premade chyba, przez Bóg wie ile czasu , i non stop wygrywac :P ...btw: A Ty taki posiadasz :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować