Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2010 o 16:29, Wielki_Bubba napisał:

Grając premade spodziewaj się mocnych przeciwników. Zresztą 30 level nie oznacza kogoś
mocnego.


Meh... Wiem czego się spodziewać grając premade... Wiem że nie level świadczy o skillu grającego...
Chodzi mi tylko o to, że ludzie tworzą sobie team z 4 wymaksowanych graczy plus jedna osoba w granicach 10-15 lvl i trafiają na drużynę przeciwną, w której wszyscy mają ok. 20 lvl. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak często gram ze znajomymi :P Ja mam... 15? A reszta 30 :D Ogólnie gra się fajnie, nigdy się nie zdarzyło abyśmy przegrali przeze mnie. Jak już mowiłem, lvl o niczym nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 19:19, Ostrowiak napisał:

Ah gdzież te nieszczęsne 1000 IP za nedzne działanie serwerów EU...


A jesteście pewni, że nie dostaliście tych IP pierwszego dnia gdy umieścili o tym informację? Ja tak miałem więc może niektórzy z was tego nie zauważyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 23:43, sirufok1987 napisał:

> Ah gdzież te nieszczęsne 1000 IP za nedzne działanie serwerów EU...

A jesteście pewni, że nie dostaliście tych IP pierwszego dnia gdy umieścili o tym informację?
Ja tak miałem więc może niektórzy z was tego nie zauważyli...


Moje IP cały czas oscyluje ok. ~400, więc na pewno zauważyłbym różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 23:46, SiDi napisał:

> > Ah gdzież te nieszczęsne 1000 IP za nedzne działanie serwerów EU...
>
> A jesteście pewni, że nie dostaliście tych IP pierwszego dnia gdy umieścili o tym
informację?
> Ja tak miałem więc może niektórzy z was tego nie zauważyli...

Moje IP cały czas oscyluje ok. ~400, więc na pewno zauważyłbym różnicę.


Skad informacja o dodatkowych 1000 ip? I czy ktoś wie, czemu serwer znowu nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 23:43, sirufok1987 napisał:

> Ah gdzież te nieszczęsne 1000 IP za nedzne działanie serwerów EU...

A jesteście pewni, że nie dostaliście tych IP pierwszego dnia gdy umieścili o tym informację?
Ja tak miałem więc może niektórzy z was tego nie zauważyli...


Cos ci sie pomylilo. 1000 IP mieli wprowadzic przy najblizszym downtime, tj dzis. Wylaczyli serwery, zeby wgrac nowy hardware (co spowodowalo ze serw w ogole nie dziala i teraz powracaja do poprzednich serwow jednoczesnie przedluzajac downtime dwukrotnie). 1000 IP pojawi sie na kontach po rozegraniu 1 gry (wiec mozna dostac 1250 IP za first win).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polegały nerfy shaco? chodzi mi przede wszystkim o Q + box. W poradnikach po nerfie ludzie piszą, że można : Q, kładziemy box, czekamy na aktywacje i wychodzimy ze stealth. A coś chyba nie bardzo można bo po położeniu boxa wychodzi się ze stealtha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 16:02, SiDi napisał:

Jak mi powiesz, że tej 1 gry nie trzeba wygrać to znaczy, że 1k nikt nie dostał.


Riot przyznal, ze jest bug i tylko czesc graczy dostala 1000 IP. Moj kumpel tak, a ja np nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedna ze zmian bylo to, ze cast jitb przerywa stealth.
z pozostalych pamietam obnizenie dmg z passiva o 5%, usuniecie blinda i mniejszy czas trwania ulti. mozliwe, ze cos jeszcze zmienili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deicive trwa o kilka sekund krócej i cooldown zaczyna się liczyć od momentu przerwania czasu działania skilla. Tego drugiego akurat nie jestem pewien - równie dobrze może być dokładnie odwrotnie, ale to ciągle będzie jedna z tych dwóch możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 18:22, wiader napisał:

> Jak mi powiesz, że tej 1 gry nie trzeba wygrać to znaczy, że 1k nikt nie dostał.

>

Riot przyznal, ze jest bug i tylko czesc graczy dostala 1000 IP. Moj kumpel tak, a ja
np nie.


Hmm... dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 18:22, wiader napisał:

Riot przyznal, ze jest bug i tylko czesc graczy dostala 1000 IP. Moj kumpel tak, a ja
np nie.


No więc jak widzisz nic mi się nie pomyliło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeginają wg mnie z tymi champami, co 2 tygodnie nowy już wychodzi ;) By się wzięli za zbalansowanie tego co jest, bo niektórzy ze "starych" już obrośli kurzem, od dawna odłożeni w kąt jako "można czasem popykać, ale nie jak się chce wygrać". Gdzie ten wyścig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 22:13, KaPe napisał:

Przeginają wg mnie z tymi champami, co 2 tygodnie nowy już wychodzi ;) By się wzięli
za zbalansowanie tego co jest, bo niektórzy ze "starych" już obrośli kurzem, od dawna
odłożeni w kąt jako "można czasem popykać, ale nie jak się chce wygrać". Gdzie ten wyścig?


A kogo masz dokładnie na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskazałbym chociażby tanka, który robi obecnie najmniejszy dps(zomg, czyli tak jak tank powinien... szkoda, że inni robią 5 x tyle) i jest najbardziej ograniczony cd. Guess who?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować