Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2010 o 17:35, Anayami napisał:

ważne też jest w ile podobnych girer ktoś grał, np lol jest 1 grą mojąo typie tower defend
itp. wcześniej grałem w wowa oraz herosi, ale onie do lola nie są za bardzo podobne


Gra jest na tyle prosta, że dużego to znaczenia nie ma. Oczywiście, że ten co grał w DotA czy HoN będzie miał łatwiej, ale tylko przez pierwsze 50 meczy. Potem każdy już powinien umieć podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 18:14, Hardstyle4ever napisał:

Mam dylemat czy kupić właśnie Poopy czy Xin Zhao którym świetnie mi się gra.Kto jest
bardziej uniwersalny?


Poppy, bardziej skillowa od Xina OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 18:14, Hardstyle4ever napisał:

Mam dylemat czy kupić właśnie Poopy czy Xin Zhao którym świetnie mi się gra.Kto jest
bardziej uniwersalny?

Poopy jest świetna 3vs3, na 5vs5 ma już trochę trudniej, ma jedno z (według mnie) lepszych ulti w grze , za to Xin jest dobry i na 3vs3 i 5vs5, i do tego ma podrzut i slowa (Poopy ma stuna ale trzeba umieć go użyć.) Xin z racji swoich CC jest często focusowany (Poopy na odwrót). Xinem gra się nieco łatwiej, obydwoje są groźni. Ja jednak postawiłbym Xina, jeżeli jesteś początkujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poppy. Dobrze się nią rozegra to w dwa hity (szarża + walnięcie drewnianym młotkiem) zabija się wroga. Ja jako pierwsze konstruuję Trinity Force, a po drodze oczywiście buciki. Nieraz miałem tak, że Trynda myśląc, że jest mądry i zdąży odpalić ulti to ginął z mojej ręki. Ale niestety mimo że w opisie postaci "Health" ma prawie na samego maxa to nie tak trudno ją ubić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejszy build dla Poppy to AP. Trudniejszy, bo trzeba dołożyć do combo Deathfire Grasp, który dostaje bonusowe obrażenia z jej ultimate. Sheen -> DFG -> Lichbane i reszta pod AP/magic pen - tak zbudowana Poppy zabija dowolnego championa, który nie potrafi zredukować obrażeń (wszystkie papierowe carry), w ciągu trzech sekund i może poważnie ugryźć tych twardszych - DFG skaluje się z HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 20:50, Prophett napisał:

Najmocniejszy build dla Poppy to AP. Trudniejszy, bo trzeba dołożyć do combo Deathfire
Grasp, który dostaje bonusowe obrażenia z jej ultimate. Sheen -> DFG -> Lichbane
i reszta pod AP/magic pen - tak zbudowana Poppy zabija dowolnego championa, który nie
potrafi zredukować obrażeń (wszystkie papierowe carry), w ciągu trzech sekund i może
poważnie ugryźć tych twardszych - DFG skaluje się z HP.


Często jak złożę Trinity Force to albo już kończymy grę zwycięstwem, albo porażką. Rzadko kiedy zdążę coś więcej sensownego złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 20:50, Prophett napisał:

Najmocniejszy build dla Poppy to AP. Trudniejszy, bo trzeba dołożyć do combo Deathfire
Grasp, który dostaje bonusowe obrażenia z jej ultimate. Sheen -> DFG -> Lichbane
i reszta pod AP/magic pen - tak zbudowana Poppy zabija dowolnego championa, który nie
potrafi zredukować obrażeń (wszystkie papierowe carry), w ciągu trzech sekund i może
poważnie ugryźć tych twardszych - DFG skaluje się z HP.


Cieszę się, że jest tutaj ktoś z pojęciem o tej grze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że ta Annie bardzo przyjemny char. Pod koniec rozgrywki ponad 500+ ap. Misiek, plus te trzy czary ofensywne. No bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla czempiona ktory sklada AP kupuje sie lich bane, to proste. TF dla niektorych hybryd badz ad.

Swoja droga EU po raz drugi rozgromilo US team majac gorszych czempionow. A podobno us > eu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 00:39, wiader napisał:

Dla czempiona ktory sklada AP kupuje sie lich bane, to proste. TF dla niektorych hybryd
badz ad.

Swoja droga EU po raz drugi rozgromilo US team majac gorszych czempionow. A podobno us
> eu. ;P


Też w to wątpię, skoro w DotA eu było na równi z azjatami ( no może nie dokońca, ci drudzy mają lepsze mikro:P) , a US było daleko w tyle. Teraz gra dużo mniej dobrych teamów, to i może przeszli na LoL''a, więc nie ma co się dziwić, że gromią amerykańców,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacznę przygodę z LOLem (wcześniej pogrywałem w DOtę).
Możecie mi podać skąd mogę dostać darmowych Herosów?
Jakaś storna z dobrymi poradnikami.
Czy można tu nagrywać/odtwarzać demka? Jeśli tak to gdzie można je oglądać?
Jakich Hero polecacie?
Czy są tu może odpowiedniki MAGINY, STORMA, KUNKI z DOTy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 09:57, Mange napisał:

Nie mogę już edytować.
Czy jest jakiś odpowiednik DOta Keys?

Tych 3 postaci jako takich odpowiedników jeszcze nie ma, nie ma czegoś takiego jak DOTA keys. QWER na wszystkich postaciach i tyle.

Co do darmowych postaci to można tylko jedna dostać, strone albo 2 temu było napisane jak.

W przypiętym poście jest strona z w miarę dobrymi poradnikami, tyle że po angielsku.

A co do powtórek to na razie ich nie ma, ale z tego co czytałem to "są w planach". Kiedyś się doczekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Dzisiaj zacznę przygodę z LOLem (wcześniej pogrywałem w DOtę).
Możecie mi podać skąd mogę dostać darmowych Herosów?

http://leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=1303&page=1
+ Tristrana z facebooka

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Jakaś storna z dobrymi poradnikami.

www.mobafire.com
www.leaguecraft.com

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Czy można tu nagrywać/odtwarzać demka? Jeśli tak to gdzie można je oglądać?

W sensie jakiś program zaimplementowany w grę? To nie. Do takich rzeczy to mam m.in. xfire

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Jakich Hero polecacie?

To zależy - (prawie) każdy dobrze sprawuje się w bojach.

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Czy są tu może odpowiedniki MAGINY, STORMA, KUNKI z DOTy?

Nie grałem w ''dote''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Możecie mi podać skąd mogę dostać darmowych Herosów?

W pełni za darmo da radę dostać obecnie tylko 1 - Tristanę. W tym celu należy wybrać "lubię to" na facebooku League of Legends i samej Tristany (link znajdziesz w menu głównym lola). Ale to też nie jest tak że trzeba dolarami płacić za resztę - za każdy wygrany mecz dostajesz punkty, za które można kupić bohaterów. Na najtańszych będzie cię stać już po 3-4 meczach, na najdroższych (co nie oznacza, że silniejszych od innych, po prostu mają bardziej unikalny gameplay) z kolei można zbierać nawet 50 meczy z rzędu ;)

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Jakaś storna z dobrymi poradnikami.

Patrz pierwszy post na tej stronie. Ewentualnie leaguecraft.com
Każdy champion ma też własną listę zalecanych itemów, zasadniczo nawet nie takich złych. Więc nawet bez żadnych guide''ów da się grać.

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Czy można tu nagrywać/odtwarzać demka? Jeśli tak to gdzie można je oglądać?

Brak możliwości, chociaż twórcy w swoim czasie mówili że kiedyś będą.

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Jakich Hero polecacie?

Z obecnie dostępnych bez konieczności zakupu (co tydzień się zmieniają) na początek nieźli są Xin Zhao, Sivir i Heimerdinger. Z kolei jako zakup pierwszego championa proponuję Ashe/Master Yi. Za to na początkowych levelach odradzam granie tankami i supportami, nie ma to po prostu sensu, bo ludzie i tak się na wieżyczki pchają.

Dnia 03.10.2010 o 09:39, Mange napisał:

Czy jest jakiś odpowiednik DOta Keys?

Nie ma potrzeby dla czegoś takiego. Każdy champ używa tej samej kombinacji - QWER na skille, DF na summoner spells. I 1-6 na itemy.

Oho, widzę że kilka osób mnie wyprzedziło z postem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze jakieś osoby, które powinny dostać te 1000 bonus ip od 2 tygodni a jeszcze nie mają? Tak się zastanawiam czy pisać już do supportu czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 11:53, Nightdew napisał:

Są jeszcze jakieś osoby, które powinny dostać te 1000 bonus ip od 2 tygodni a jeszcze
nie mają? Tak się zastanawiam czy pisać już do supportu czy nie.


Ja i wiader mamy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 11:53, Nightdew napisał:

Są jeszcze jakieś osoby, które powinny dostać te 1000 bonus ip od 2 tygodni a jeszcze
nie mają? Tak się zastanawiam czy pisać już do supportu czy nie.


tez nie dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować