Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2010 o 10:52, ziptofaf napisał:

> Możecie mi podać skąd mogę dostać darmowych Herosów?
W pełni za darmo da radę dostać obecnie tylko 1 - Tristanę. W tym celu należy wybrać
"lubię to" na facebooku League of Legends i samej Tristany (link znajdziesz w menu głównym
lola). Ale to też nie jest tak że trzeba dolarami płacić za resztę - za każdy wygrany
mecz dostajesz punkty, za które można kupić bohaterów. Na najtańszych będzie cię stać
już po 3-4 meczach, na najdroższych (co nie oznacza, że silniejszych od innych, po prostu
mają bardziej unikalny gameplay) z kolei można zbierać nawet 50 meczy z rzędu ;)

> Jakaś storna z dobrymi poradnikami.
Patrz pierwszy post na tej stronie. Ewentualnie leaguecraft.com
Każdy champion ma też własną listę zalecanych itemów, zasadniczo nawet nie takich złych.
Więc nawet bez żadnych guide''ów da się grać.

> Czy można tu nagrywać/odtwarzać demka? Jeśli tak to gdzie można je oglądać?
Brak możliwości, chociaż twórcy w swoim czasie mówili że kiedyś będą.

> Jakich Hero polecacie?
Z obecnie dostępnych bez konieczności zakupu (co tydzień się zmieniają) na początek nieźli
są Xin Zhao, Sivir i Heimerdinger. Z kolei jako zakup pierwszego championa proponuję
Ashe/Master Yi. Za to na początkowych levelach odradzam granie tankami i supportami,
nie ma to po prostu sensu, bo ludzie i tak się na wieżyczki pchają.

> Czy jest jakiś odpowiednik DOta Keys?
Nie ma potrzeby dla czegoś takiego. Każdy champ używa tej samej kombinacji - QWER na
skille, DF na summoner spells. I 1-6 na itemy.

Oho, widzę że kilka osób mnie wyprzedziło z postem ;(

Dzięki, nie wiedziałem że mogę używać hotkeyów na itemy. Miałem przez to DUŻE problemy żeby użyć jakiegokolwiek przedmiotu na czas. Albo zajmowało to z dobre 5 sekund :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 18:45, rtyrtyrty napisał:

Dzięki, nie wiedziałem że mogę używać hotkeyów na itemy. Miałem przez to DUŻE problemy
żeby użyć jakiegokolwiek przedmiotu na czas. Albo zajmowało to z dobre 5 sekund :P


Warto, też dodać, że niektóre itemy można użyć jak skilla, raz na jakiś czas, można oczywiscie ręcznie to robić albo użyć klawisza od 1 do 6 w zależności na jakim miejscu dany item leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 20:21, Markush napisał:


Zdajesz sobie sprawę z tego, ze on właśnie o tym pisze? :-)

BTW są jakieś nowe informacje nt. tego nowego championa? Jakieś obrazki czy cuś?


shureria.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 20:57, wiader napisał:

shureria.blogspot.com


Powtórzę - to nie jest oficjalny blog. Więc bym nadmiernie tym danym nie ufał, bo zazwyczaj są one wykradzione przez Rosjan z serwerów Riot Games ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=2169

Za to na oficjalnym blogu trochę info o nerfie Ryze - chyba mu jego snare'a zamienią na wersję podobną do tego u Morgany! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 21:00, ziptofaf napisał:

> shureria.blogspot.com

Powtórzę - to nie jest oficjalny blog. Więc bym nadmiernie tym danym nie ufał, bo zazwyczaj
są one wykradzione przez Rosjan z serwerów Riot Games ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=2169


Wiadomo, że nie jest to oficjalny blog - Spójrz na różnicę w nickach - Shureria a Shurelia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shurelia na forum potwierdzila, ze to nie jest jej blog. Mimo to dowiedzieli sie stad wszyscy o manamune i miss fortune. Ze swainem bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 20:21, Markush napisał:

Zdajesz sobie sprawę z tego, ze on właśnie o tym pisze? :-)

BTW są jakieś nowe informacje nt. tego nowego championa? Jakieś obrazki czy cuś?


Łeee... no fakt, nie doczytałem ;P mój fail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 21:00, ziptofaf napisał:

Powtórzę - to nie jest oficjalny blog. Więc bym nadmiernie tym danym nie ufał, bo zazwyczaj
są one wykradzione przez Rosjan z serwerów Riot Games ;)


Założę się, że ten blog jest prowadzony przez anonimowego posiadacza konta z test realma podszywającego się pod Shurelię. Dla nas nie ma różnicy kto to prowadzi - wystarczy, że newsy to jak dotąd pewne źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 09:53, Nightdew napisał:

> Ok, to jest spotlight Swaina:
> http://www.youtube.com/watch?v=i19hj3LVP7A

Tak średnio mi się podoba. Ale co najważniejsze, o wiele za szybko wypuszczają nowych.
Za niedługo skończą im się pomysły. Najlepiej jakby wydawali nowych raz na 3-4 miesiące.

Pomysły raczej im się szybko nie skończą. Bohaterów jest na razie 61 czy coś koło tego. W DotA z tego co pamiętam było ponad 100, więc myślę że jeszcze dużo zostało do wymyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2010 o 09:53, Nightdew napisał:

Tak średnio mi się podoba. Ale co najważniejsze, o wiele za szybko wypuszczają nowych.
Za niedługo skończą im się pomysły. Najlepiej jakby wydawali nowych raz na 3-4 miesiące.


3,4 miesiace ? roflmao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiele z championów nawiązuje do tego i owego z innych gier/filmów/innych, to ja czekam aż zrobią jakiegoś championa związanego z Devil May Cry 1-4, a potem to już niech wypuszczają co chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować