Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2010 o 20:23, Ecko09 napisał:

Oo zmienili główny skin Ashe. Ktoś wie czemu?


Ale w grze nadal normalnie wygląda.

Co do Poppy:
Q - Devastating Blow - Zadaje za tyle co masz AD (+ jakiś % z AP) i dodatkowo bonusowe obrażenia i 8% maksymalnego życia przeciwnika (nie może przekroczyć jakichś tam wartości)
W - Paragon - Passive daje to, że za każdym razem jak uderzysz/zostaniesz trafiony zwiększa Ci się armor oraz i AD (max 10 stacków). Active daje od razu 10 stacków + Speed
E - Charge - szarżujesz na przeciwnika oddalając go na krótki dystans. Jeśli dodatkowo zderzycie się z jakąś przeszkodą to dodatkowe obrażenia dostaje oraz ma Stune.
R - Diplomatic Immunity - przez 6 sekund Poppy może otrzymać obrażenia tylko od danego bohatera, a sama jemu zadaje zwiększony dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 21:22, xadras95 napisał:

Co kto lubi, ale imo sa lepsze postacie pod tanka. Szczególnie przy dmgu Poppy ;P


Racja. Amumu, Rammus, Cho, Mundo, Taric(jako tako), Shen :P Jest w czym wybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod vlada gram z markami mpen, sealami hp per lvl, glyphami ap per lvl i quintami flat hp. Quinty pewnie mozna zmienic na flat ap, ale takowych nie mam. Swain i ryze sa do dupy, a na sone to sobie jakis mana regen wez i reszta zbytnio nie ma znaczenia. Mpen marki pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:46, wiader napisał:

Swain i ryze sa do dupy


kupiłem swaina i zagrałem nim jeden mecz do tej pory, bo za każdym razem ktos go poodpierdziela,,, dlaczego mówisz ze do dupy? całkiem przyjemnie sie nim gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:49, wiader napisał:

To taki urgot, ale pod ap. Dobry w early/mid game, a potem to nic nie robi.


Jak nim nie umiesz grać to nic nie robi. Ja Urgotem grałem sporo na 3v3 i 5v5 i zawsze w late game miałem duży dmg. Nie gadaj bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem 20/0/99 Soraką!!!

Póki co Swain nie imponuje, może ma jakiś ukryty potencjał, ale na razie nie pokazał niczego specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 23:45, Ecko09 napisał:

Jak nim nie umiesz grać to nic nie robi. Ja Urgotem grałem sporo na 3v3 i 5v5 i zawsze
w late game miałem duży dmg. Nie gadaj bzdur.


Panowie, ja wiem, że wy wszyscy jesteście pro i mordujecie jako Evelynn całe teamy, ale musicie zrozumieć, że niektóre postacie są lepsze, niektóre gorsze, a Urgot należy do tych gorszych. On w late game ma mały dmg i tyle. Swain wygląda tak samo jak Urgot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każda postać jest dobra, jeżeli posiada dobrego gracza, np. ja grałem z kolegą on 1 raz eveliene a ja akali, i było trudno grać przeciwko niemu, ale po pewnym czasie poznałem jej słabość oraz dobre strony mojej postaci,i i go pokonałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 08:05, Anayami napisał:

każda postać jest dobra, jeżeli posiada dobrego gracza

To, że w rękach dobrego gracza nawet postacie z dna są dobre, nic nie znaczy. Te z czołówki, byłyby lepsze. Teksty każdy hero/klasa/rasa itp. są dobre przewijają się w każdej grze, ale niemal w każdej są jakieś niuanse, które sprawiają, że może i X jest "dobry", ale tylko jak się ułożą gwiazdy i gra się na baranów, podczas gdy Y niemal zawsze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglbys mi powiedziec, ktore z postaci sa "najlepsze", poniewaz ja gl. niezauwazam roznicy miedzy dobrym i wspaniala postacia w lolu, no dobrze soraka to do tych z dna napewno sie zaliczaja, zrobic killa nia to trzeba miec farta :)
ps. sorry za pisanie bez pl znakow , poniewaz pisanie z nimi na macu + szybkie pisanie to hardcore, dla mnie przynajmniej, poniewaz pisze z szkolnego kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 10:55, Anayami napisał:

moglbys mi powiedziec, ktore z postaci sa "najlepsze", poniewaz ja gl. niezauwazam roznicy
miedzy dobrym i wspaniala postacia w lolu, no dobrze soraka to do tych z dna napewno
sie zaliczaja, zrobic killa nia to trzeba miec farta :)

Soraka to postać z dna? Ciekawe, ciekawe. Ulti które heala cały team, regenerowanie many, silence...Jak ona jest z tych najgorszych, to znaczy że nie rozumiesz o co chodzi w tej grze. Jasne, w tej chwili ustępuje Jannie i Taricowi. Ale to nadal niezły support. A że nie robi killi? Co z tego? Nie musi.
Ja często grając nawet Anivią mam staty np. 3/3/20. Bo nie jestem carry, lepiej żeby właśnie np. Akali się feednęła zamiast mnie...A jak korzystam z Sony, to wręcz unikam robienia killi, dając je wszystkim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 11:15, Anayami napisał:

no to powiedz mi jakie wdl. ciebie postacie sa najlepsze :)

Poczytaj sobie jakieś tier listy, chociażby od Elementza. Mimo, że z wieloma rzeczami można się nie zgadzać, argumenty za X>Y zdają się mieć sens. WCG nie grano tak jak grano, bo "wszyscy championi są dobrzy", tylko jasno i czytelnie było wiadomo, że ktoś w stylu Ashe sprawdzi się znacznie lepiej niż Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę pochwalić ludzi z Riot-u. Zdarzyło mi się dwa dni temu, że zniknęły mi dwie ostatnio kupione postacie (Mundo i Kog). Nie wyświetlały mi sie w profilu jako dostępne i nie mogłem nimi zagrać. Posłałem więc maila do supportu, i dziś otrzymałem odpowiedź. Przyznali, że wina leży po ich stronie, przeprosili, przywrócili mi tych 2 hero i jeszcze dodali Ip Boost na 4 winy. Z klasą rozwiązali mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że Riot dba o graczy :)
Co do lola, to gra jest świetną alternatywą DOTY, która w przeciwieństwie do moda War3, tak szybko mi się nie znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często jest tak, że gdy dobry team trafi na dobry team, to można dużo postawić na to, że ekipa z teoretycznie bardziej wartościowymi championami pokona przeciwnika grającego tymi słabszymi.
LoL jest niestety taką grą, gdzie nadal jest wielu zbyt mocnych championów, i nadal jest pełno kompletnie nieużytecznych, których wystarczyłoby troszkę poprawić i gra wyrównałaby się.

BTW ludzie robią z Soraki dpsa, a z Ashe tanka. :)

Ostatnio trenuję mało docenianego Nunu. Wydaje się być mocniejszy niż kiedyś, gdy nim grałem i się męczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 11:34, KaPe napisał:

Poczytaj sobie jakieś tier listy, chociażby od Elementza.

mógłbyś dać link do niego ?? z góry dziękuję :)

znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować