Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Co ten Swain potrafi takiego robić? Bo poza rzuceniem tego obszarowego Snera, które działa dopiero po 1-2 s to ma jeszcze ulti, które nic nie robi tylko go leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:41, necron1501 napisał:

:P

@Wiader

Jest wiele innych postaci z lepszymi przelicznikami, a u TFa stoi około 60%.


Pisalem o roznicy miedzy AP a AD Tfem, a nie gloryfikowalem TFa. Zreszta na gram.pl za najlepszego maga uwaza sie ryzaka a potem swaina wiec w/e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:36, SiDi napisał:

Co ten Swain potrafi takiego robić? Bo poza rzuceniem tego obszarowego Snera, które działa
dopiero po 1-2 s to ma jeszcze ulti, które nic nie robi tylko go leczy.

Kruki wokół niego latają :-)


A ja sobie pograłem trochę Xinem. Postać jak dla mnie ma niesamowitego kopa, combo ERQW boskie.
Będzie to mój pierwszy zakup w całej grze, oczywiście po całym weekendzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:36, SiDi napisał:

Co ten Swain potrafi takiego robić? Bo poza rzuceniem tego obszarowego Snera, które działa
dopiero po 1-2 s to ma jeszcze ulti, które nic nie robi tylko go leczy.


Widać, że nie potrafisz nim grać, gł używałem q i e do ataku, a w do blokowania, co daje duże szanse w zabijaniu wroga, zaś ulti to jest dopełnienie postaci, atak + heal, używając gł qer rozwalałem każdego :) Mógłby mi ktoś w skrót Elo - coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:58, wiader napisał:

> :P
>
> @Wiader
>
> Jest wiele innych postaci z lepszymi przelicznikami, a u TFa stoi około 60%.

Pisalem o roznicy miedzy AP a AD Tfem, a nie gloryfikowalem TFa. Zreszta na gram.pl za
najlepszego maga uwaza sie ryzaka a potem swaina wiec w/e.


To dlaczego się udzielasz tutaj skoro masz elo 1500 2900? Nie wszyscy grają tutaj ranked z osobami, które grały w finałach WCG. Ryze to noobchar, bo nawet nie trzeba "trafić" we wroga. I tak, potrafi on zrobić zamieszanie, ale Annie jest 100% lepsza. Ty oraz Wielki_Bubba robi z siebie niewiadomo jakich pr0 mastahów. Lepiej wyjaśnijcie pozostałym dlaczego sądzicie tak, a nie inaczej.
Co do tej tier listy to pamiętam, że jak patrzyłem przed finałami WCG to Anivia była strasznie niska wg Elementza, a po finałach WCG gdzie ktoś nią grał od razu wylądowała na samej górze...

@Anayami
Nie grałem nawet nim. Widziałem go w swoim teamie parę razy i w przeciwnym. Wg mnie to to nic nie robi poza drażnieniem "włączam ulti i mnie nie zabijesz". Trafił on do mojej listy "never play with".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:45, Wielki_Bubba napisał:

> :P Swaina? Przecież on totalnie normalny :D

Totalnie gówniany. Nic nie robi oprócz przytrzymywania przeciwnika.


? Dość ostre oskarżenia. Może jesteśmy rozpieszczeni tym, że każdy nowy champ (prawie) jest na początku lekko OP? Jak dla mnie jest on mocno zbalansowany, w dobrych rękach potrafi jako tako namieszać, choć według mnie, nie wart swej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:50, Lisun napisał:

Miss Fortune = OP. Tyle w temacie "overpowered" postaci.


Wut? Z jakiej okazji? Ulti łatwo zatrzymać, jeden na jeden ledwo co robi. Tylko na Team fightach się sprawda ze swoją obszarówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:50, SiDi napisał:

Lepiej wyjaśnijcie pozostałym dlaczego sądzicie tak, a nie inaczej.
Co do tej tier listy to pamiętam, że jak patrzyłem przed finałami WCG to Anivia była
strasznie niska wg Elementza, a po finałach WCG gdzie ktoś nią grał od razu wylądowała
na samej górze...


Ja już wyjaśniałem czemu, co i jak. To, że ludzie nie przyjmują do wiadomości, że pewne postacie są słabe niezależnie od tego jakie ktoś wyniki wyciągnął nią to nie moja wina. Na tier listy nie patrzę, bo je to można o kant dupy potłuc, a o każdej postaci mam swoje własne zdanie oparte na doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:50, necron1501 napisał:

? Dość ostre oskarżenia. Może jesteśmy rozpieszczeni tym, że każdy nowy champ (prawie)
jest na początku lekko OP? Jak dla mnie jest on mocno zbalansowany, w dobrych rękach
potrafi jako tako namieszać, choć według mnie, nie wart swej ceny.


Naah, swain po prostu nie spełnia swojej roli. Ma za krótki zasięg i mały burst żeby być skutecznym magiem. Żeby używać swojego ulti musi wejść w środek teamfighta, a tam to już łatwiutko zginąć mimo jego healu na ulti. Oni muszą go trochę podbuffować, albo zostanie taki jak urgot, czyli dosyć bezużyteczny. A no i jeszcze ma słabe dosyć CC, gorzej niż ryzak, bo ma przytrzymanie, ale jeszcze musi z niego trafić. A nuker powinien mieć jakieś dobre CC. Jak stun u Annie czy Anivii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:52, necron1501 napisał:

> Miss Fortune = OP. Tyle w temacie "overpowered" postaci.

Wut? Z jakiej okazji? Ulti łatwo zatrzymać, jeden na jeden ledwo co robi. Tylko na Team
fightach się sprawda ze swoją obszarówką.

Ciekawe, bo u mnie ZAWSZE robi tak - obszarówa, superkula i ulti. I leżę, nieważne, co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 18:27, Lisun napisał:

Nie wiem czy kupować Olafa już... 2 razy grałem i dostałem w dupsko. Ciagle zdychałem,
od Miss Fortune, Udyra (ten to już w ogóle - full health Maphita rozwalił w 5 sekund
mając z 1/20 życia) i innych.


Olaf jest mocny, ale musisz go wyczaić. Akurat Miss Fortune i Udyr to mocni championi i nic dziwnego że mogłeś dostawać baty jeżeli grali nimi doświadczeni gracze. Nie poddawaj się. Ja tak miałem z wieloma postaciami, na początku masakra, a potem dopiero się odnajdywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 21:12, Wielki_Bubba napisał:

Naah, swain po prostu nie spełnia swojej roli. Ma za krótki zasięg i mały burst żeby
być skutecznym magiem. Żeby używać swojego ulti musi wejść w środek teamfighta, a tam
to już łatwiutko zginąć mimo jego healu na ulti. Oni muszą go trochę podbuffować, albo
zostanie taki jak urgot, czyli dosyć bezużyteczny. A no i jeszcze ma słabe dosyć CC,
gorzej niż ryzak, bo ma przytrzymanie, ale jeszcze musi z niego trafić. A nuker powinien
mieć jakieś dobre CC. Jak stun u Annie czy Anivii.


Swain nie jest bezużyteczny i gra się nim całkiem przyjemnie. Wbrew temu co piszesz ulti daje mu genialne survability, a burst - combo z Deathfire Graspem - jest wystarczający. Jedyne co sprawia, że jest underpowered to słabe skalowanie z AP i problemy z maną, ale o to bym się nie martwił :)

Spoiler

Swain

Decrepify
o Increased total AP ratio to 0.9 from 0.75.
o Fixed a bug where Decrepify would slow through Highlander or Ragnarok.
o Fixed a bug where the damage portion sometimes would not break upon leashing the beam.

Nevermove
o Increased AP coefficient to 0.7 from 0.5.

Torment
o Increased base damage to 75/115/155/195/235 from 72/110/148/186/224.
o Increased AP coefficient to 0.8 from 0.6.

Carrion Renewal
o Increased regen to 300% from 250%.



Fragment następnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W gruncie rzeczy się zgadzam. Z jednym ale - to jest prawda w late game. W early to on robi sieczkę, czego byłem chwilę temu świadkiem. Ja - Shen, teammate - Twitch. 10. minuta gry, Swain miał staty 4/0...A noobami nie byliśmy (o czym Pantheon we wrogim teamie został boleśnie poinformowany ;)). Pod tym względem więc niczego mu nie brakuje.
Fakt że w Late game sytuacja się odwraca i z mocnego champa pozostaje nieźle wyglądający ale w zasadzie nic nie robiący (chociaż...gdyby go zbudować na coś tanko-podobnego, to kto wie, może nie byłby zły).

@ Prophett
O, teraz to jest już z nim nieźle, jednak Riot jak chce, to potrafi balansować ;) Fakt ze to 300% to aż przesada, ale reszta jest ok ;P
Zapodasz linka do tych release notes, bo nie chce mi się szukać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować