Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2010 o 13:30, cubbek napisał:

Przynajmniej nie miałeś w teamie Ryze z Manamune, Zeal, i BF Sword. >.<

Miałem za to gościa, który od początku do końca gry płakał, że druga strona ma Mordekaisera! Zomg, koniec świata, tragedia, przegramy. Do gry włączył się wprawdzie - jakiś level czy 2 po innych, ale jego granie ograniczało się do biadolenia o Morde, uciekaniu z każdej walki i używaniu prawie wyłącznie ulti jako Gank. Pod koniec uznał, że jest już tak źle, że będzie celowo feedował, no ale nie zdążył - albo wielkiej różnicy, by to nie zrobiło z jego wynikiem. (ofc Gank z 2 drużyny bilans jak najbardziej dodatni) Rzadki przypadek, gdy obie strony były zgodne, że zasługuje na /report ;)
Generalnie do tej pory nie miałem aż takich sytuacji. Feedowanie, gówniażeria, ogólna głupota - standard. To było dośc nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze się wydaje że matchmaking go nienawidzi?

Od początku jak grałem, to zawsze w mojej drużynie był jakiś idiota, a u wrogów wszystko w porządku. Zawsze dostaje sojuszników niższych levelem od wrogów, a w czasie weekenedu darmowych championów ja zawsze dostawałem drużyny w stylu 4x dps i ja, a wróg drużyny z którymi nie było szans wygrać bo tylko ja wiedziałem co to oracle. A powinni byli dostać baty, w końcu oni mieli Shaco, Twitcha, Tryndamere, Evelynn, i Garena. Ale jak zwykle nikt nie kupi odpowiednich itemów do kontrowania. Ale najgorszy był start. Wychodzi ktoś kilka kroków za wieże, i od razu wyskakuje Twitch, Shaco i Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 13:30, cubbek napisał:

>


Mój kolega ostatnio pierwszy raz zagrał w LoLa. Bez practice, bez tutoriala, od razu na normal. Wziął Morgane i kupił do niej The Last whisper i zeala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:17, rtyrtyrty napisał:

Czy komuś jeszcze się wydaje że matchmaking go nienawidzi?


Urok randomów. Dodawaj sobie do listy znajomych graczy, którzy dobrze grali, a najlepiej zachęć do gry przyjaciół, kolegów, załatwcie sobie słuchawki z mikrofonami i twórzcie wspólne teamy 3 lub 5 osobowe. Satysfakcja gwarantowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:29, Ecko09 napisał:

> >

Mój kolega ostatnio pierwszy raz zagrał w LoLa. Bez practice, bez tutoriala, od razu
na normal. Wziął Morgane i kupił do niej The Last whisper i zeala :D:D:D


Dlatego nie lubię takich ludzi. Zamiast najpierw posiedzieć na practise żeby innym nie psuć gry, walą na normal game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2010 o 15:36, Galadin napisał:

Urok randomów. Dodawaj sobie do listy znajomych graczy, którzy dobrze grali, a najlepiej
zachęć do gry przyjaciół, kolegów, załatwcie sobie słuchawki z mikrofonami i twórzcie
wspólne teamy 3 lub 5 osobowe. Satysfakcja gwarantowana. :)


Nie zawsze to działa:) u mnie znajomi płaczą, że lepiej nie dołączać do gry w większej ilości niż 2 osoby bo elo przeciwników jest za duże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwila tez grałem z randomami - wynik na screenie. Najbardziej rozwalał mnie TF rozwalający WSZYSTKO, co spotkał. Ale raz go dopadłem, jak bił golema :D.

20101011160630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:38, necron1501 napisał:

Dlatego nie lubię takich ludzi. Zamiast najpierw posiedzieć na practise żeby innym nie
psuć gry, walą na normal game.

Nawet nie practice... Żeby nie robić z siebie debila, wystarczy poświęcić chwilę czasu i poczytać w necie buildy dla postaci którą chcemy zagrać... ;-)

Ja się tak nauczyłem grać ;) Ani jednego meczu w practice, od razu na normal i w pierwszym swoim meczu wykręciłem statsy Tryndamerem 14/4/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:40, Nightdew napisał:

Nie zawsze to działa:) u mnie znajomi płaczą, że lepiej nie dołączać do gry w większej
ilości niż 2 osoby bo elo przeciwników jest za duże:P


Wolę dostawać baty mając dobrych sojuszników i dobrą komunikację niż wygrywać na randomach z randomami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:06, Lisun napisał:

Ja przed chwila tez grałem z randomami - wynik na screenie. Najbardziej rozwalał mnie
TF rozwalający WSZYSTKO, co spotkał. Ale raz go dopadłem, jak bił golema :D.


Patrzac na staty oraz itemy to annie raczej was rozwalala. No i najlepiej ze wszystkich farmila creepy (co jest cholernie wazna rzecza, bo ok. 20 creepow to 1 kill). Zastanawia mnie czemu kupiles na olafa tiamat (beznadziejny item, malo ad, nieprzydatne staty i BEZNADZIEJNA pasywa, a na dodatek troche kosztuje). Swietna evelynn mieliscie - 10 creep killsow, dlatego jedynie na buty miala golda. Poza tym ich ashe bez ad, ich yi bez ad (coprawda yi ma darmowe 70 ad ale wciaz trzeba troche kupic) no i w sumie ich evelynn tez mistrz farmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:06, Lisun napisał:

Ja przed chwila tez grałem z randomami - wynik na screenie. Najbardziej rozwalał mnie
TF rozwalający WSZYSTKO, co spotkał. Ale raz go dopadłem, jak bił golema :D.


Ciekawie swoją drogą budowany... Na AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 17:01, necron1501 napisał:

> Ja przed chwila tez grałem z randomami - wynik na screenie. Najbardziej rozwalał
mnie
> TF rozwalający WSZYSTKO, co spotkał. Ale raz go dopadłem, jak bił golema :D.

Ciekawie swoją drogą budowany... Na AP.

Bo TF na AP wcale nie jest słaby. Dzisiaj zagrałem sobie właśnie na full AP i szło bardzo dobrze staty 19/8/21.
To że większość mówi "TF na AD i AS jest PrO!" nie znaczy że inny wariant jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:49, Galadin napisał:

> Nie zawsze to działa:) u mnie znajomi płaczą, że lepiej nie dołączać do gry w większej

> ilości niż 2 osoby bo elo przeciwników jest za duże:P

Wolę dostawać baty mając dobrych sojuszników i dobrą komunikację niż wygrywać na randomach
z randomami. :)


Jeśli miałbyś dobrych sojuszników i dobrą komunikację, to dostawanie batów chyba nie powinno wchodzić w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TF w ogóle jest bardzo sympatyczną postacią, przypadł mi do gustu. Jedyne do czego mam zastrzeżenie, to wybieranie karty- w ferworze walki trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy, żeby wybrać tę właściwą (czyli złotą zazwyczaj). I nie podoba mi się ten rzut trzema kartami, chociaż pewnie gdy się idzie w AP jest dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 17:01, necron1501 napisał:

> Ja przed chwila tez grałem z randomami - wynik na screenie. Najbardziej rozwalał
mnie
> TF rozwalający WSZYSTKO, co spotkał. Ale raz go dopadłem, jak bił golema :D.

Ciekawie swoją drogą budowany... Na AP.


Czyli prawidlowo. AP > AD. Chcesz grac ad carry? MF, ashe, tristana twitch, go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 21:23, wiader napisał:

Czyli prawidlowo. AP > AD.

Kiedyś... Teraz na AP się nie opłaca robić. Już lepiej wywalać kritikale po 700 co pół sekundy niż raz na 7 sekund walnąć za 500, czy ile przy tym przeliczniku się da. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 21:42, Markush napisał:

Kiedyś... Teraz na AP się nie opłaca robić. Już lepiej wywalać kritikale po 700 co pół
sekundy niż raz na 7 sekund walnąć za 500, czy ile przy tym przeliczniku się da. ;]


Powodzenia w wyfarmieniu się na jakieś 7-10k golda żeby to co mówisz było możliwe. A potem jeszcze przeżyć podchodząc na pół centymetra do przeciwnika, bo tf ma taki mizerny zasięg. Niestety z tym jego zasięgiem ataku to AP to jest jedyny słuszny build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować