Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2010 o 21:33, SiDi napisał:

Dziękówa wielka!
Nunu jest fajnym championem. Szkoda, że jego ulti tak cholernie łatwo przerwać oraz łatwo
z niego uciec.


Dlatego sie bierze jako pierwszy item banshees veil. Nunu warto junglowac swoja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:36, wiader napisał:

> Dziękówa wielka!
> Nunu jest fajnym championem. Szkoda, że jego ulti tak cholernie łatwo przerwać oraz
łatwo
> z niego uciec.

Dlatego sie bierze jako pierwszy item banshees veil. Nunu warto junglowac swoja droga.


Brałem RoA jako pierwsze, ale nawet Banshees Veil nie uchroni mnie przed zatrzymaniem mojego ulti. Jednego stuna zatrzyma, ale drugiego już nie. W każdym razie niezły efekt jest jak się go castuje w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:42, SiDi napisał:

Brałem RoA jako pierwsze, ale nawet Banshees Veil nie uchroni mnie przed zatrzymaniem
mojego ulti. Jednego stuna zatrzyma, ale drugiego już nie. W każdym razie niezły efekt
jest jak się go castuje w krzakach.


Ale wiesz - przeciwnicy muszą wtedy aż dwa skille na zablokowanie ulti zmarnować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dość ciekawą grę się udało mi zagrać.

Grałem Tryndamerem, od początku jakoś mi nie szło. Praktycznie całą grę ich drużyna (Corki, Anivia, Katarina, Garen, Nidalee(pro tak w ogóle) nas jechała jak chciała, ale jak już nam do bazy wjechali to powoli zaczęliśmy coraz więcej ich zabijać, aż wreszcie kupiłem wszystkie przedmioty +3 eliksiry, i sam ich zabijałem bo ich Corki, Anivia, Katarina nie mieli jak się bronić przede mną po za murem Anivii.

W końcu wygraliśmy jak zdobyliśmy Ace.

Takiej gry to dawno nie miałem, kiedy nie mam nic a nagle jestem tak przydatny że wygrywam grę.

Przy okazji dziwny błąd znalazłem. Jak tylko użyłem Spinning Slash by przelecieć przez mur Anivii, to zawsze nie mogłem się ruszyć aż się nie stopił do końca. Parę razy przez to była wymuszona ewakuacja na ulti zanim zadałem jakiekolwiek obrażenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 17:06, KofeinowyPablo napisał:

> > > Hmm dobrze myślałem nad jego kupnem :P Trudno, muszę pozbierać :D
> > >
> > > Co polecacie na Modekaisera? :D
> > Na Mordke to polecam tak: Warmog''s Armor, Thornmail, Sunfire Cape, Randuin''s
Omen
> ,
> > buty zależne od przeciwników i coś jeszcze, ale uzbieranie tego co tu podałem
i
> tak daje
> > mocnego kopa w Health i Armor. Na koniec można wziąć coś zwiększające dmg.

>
> Gdy masz wrogi team zlozony z: Annie, Galio, Ryze, Veigar, Akali (tak wiem, beznadziejny

> team ale chodzi o to ze 100% ap) to tez bedziesz budowal milion armora? BO TAK KAZE
GUIDE?
Każdy, kto ma trochę więcej oleju w głowie wie, że przeciwko casterom bierze sie m.resist.
Ja podałem build przeciwko w miarę zbalansowanej wrogiej drużynie. I nie krzycz, bo nie
brzmisz przez to mądrzej.
> I nei wiem po co kupujesz warmoga. 700 hp za 3k kasy. Sa lepsze itemy.
Podawaj te lepsze itemy, pro graczu.


Przeciwko zbalansowanej druzynie kupujesz sam armor? Co do itemow to banshees veil, sunfire cape. Tak wiem, daja o 300 mniej armora ale przy okazji inne statystyki (ktore prawde mowiac czynia ciebie tankiem, bo np Vlad ktory ma 4k hp i tak pada na pare hitow) i fajne pasywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skille Lux:

Prismatic Wave: Fires a wave to the target location and back, granting bonus magic resistance to allied targets in its area of effect. Lux is also struck by the wave upon return and enters stealth for a short duration.

Lucent Singularity: Creates a zone that slows enemy units (zone lasts 5 seconds). Can be detonated to deal magic damage to enemies in the area.

Light Binding: Fires a ball of light towards a target location, binding the units hit. The units take magic damage. Can hit up to two targets with the second target receiving a reduced effect.

Finales Funkln (Ultimate): After a short delay, Lux fires a laser pulse in front of her dealing damage to all enemy units in the area, as well as blinding them for up to 3 seconds.

Illumination (Passive): Lux''s damaging spells illuminate the target for 6 seconds, granting her vision of the target. Lux''s next attack ignites the debuff, dealing magic damage to the target.

Ciekawie to wygląda. Chyba się skuszę, zobaczymy jak to będzie wyglądać na spotlight, ale zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wybierania hero w ranked leave oznacza przegrana oraz leave do statów? Właśnie wylazłem, stwierdziłem że nie ma sensu - po wyborze jungle shaco w moim wykonaniu, padły picki temo, eve, twitch i ww który krzyczał, że to on idzie do jungle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 23:34, mlynar911 napisał:

Kolejna babka champ. Ci kolesie z Riot na prawdę mają jakieś kompleksy ;d przypominam.
Urgoth Miss Fortune, Sona .. I teraz ta babka znowu z Demancji. Ehh

Ewidentnie mają kompleksy - to będzie aż szesnasta kobieta na 62 championów, normalnie Rzeczpospolita Babska się kroi.

@Nightdew: Tak. W takiej sytuacji jak twoja to faktycznie lose/lose situation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 09:28, Markush napisał:

> to będzie aż szesnasta kobieta
Osiemnasta jeśli zaliczyć Urgota do kobiet.


Rozumiem, że Urgot jest tak dużą babą, że liczy się za 2 ? 16+1=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 08:44, Lisun napisał:

A tu moja pierwsza gra Masterem Yi :).
PS. Pantheon ma takie staty, bo wyszedł zaraz po rozpoczęciu gry :/


Slaby build. Masz 0 kupionego AD. Najlepiej jest junglowac i zrobic sobie wriggle''s lantern. Nastepnie mozna kupic zeala dla aspd i movement speeda albo yoummu ktore da wiecej ad i kryta, a przy okazji na Active masz drugie ulti. Jak ma sie yoummu to juz na pewno trzeba zlozyc tego zeala, ktory buduje sie w phantom dancera. No i potem cos defensywnego/phantom dancer/bloodthirster/lw (duzo armora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę meczy i chwilowo robię taki build:

force of nature, dobre na początek, mam dobry regen.
Boots of Swiftness, dobre do gonienia jak i ucieczki
sunfire cape
Thornmail lub kolejny sunfire cape

Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować