Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 09:28, Markush napisał:


> to będzie aż szesnasta kobieta
Osiemnasta jeśli zaliczyć Urgota do kobiet.


Nie chcę wam psuć światopoglądu, ale tu macie fragment Story Urgot''a:

"Urgot finally met his end at what should have been his finest hour. Because of his military background, he often accompanied detachments into foreign territory to carry out judgment."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 15:10, Madoc napisał:

Nie widzę problemu w tym, że jest dużo kobiet w LoLu. Ktoś widzi?


Niektorych duze cycki u zenskich czempionow oburzaja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 13:13, Rizzan napisał:

Nie chcę wam psuć światopoglądu, ale tu macie fragment Story Urgot''a:

Ja wiem, że on nie jest kobieta, ale sam fakt, że ktoś pomyślał, że to kobieta... Nie mogłem się powstrzymać.

Bubba --> Niee, jest 17 kobiet.
Akali, Anivia, Annie, Ashe, Eve, Janna, Katarina, Kayle, Miss Fortune, Morgana, Nidalee, Poppy, Sivir, Sona, Soraka, Tristana i Lux. Można też policzyć Ezreala, ale bądźmy poprawni politycznie.
I dlatego Urgota policzyłem jako 18, ekhm... "kobietę"

A i ja tam nie widzę problemu, że jest dużo żeńskich czempionów, dla mnie to mogłoby być ich więcej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie pomału te ranked. Wydawałoby się, że powinni grać ludzie którzy mają perfekcyjnie dopracowane postacie, a jest czasami gorzej niż na normal. Gdy myślący team się trafi to jest spoko, ale gdy ludzie nie znają itemków, skili itd to żal. Mam nadzieję, że to tylko na low levelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 16:48, Nightdew napisał:

Denerwuje mnie pomału te ranked. Wydawałoby się, że powinni grać ludzie którzy mają perfekcyjnie
dopracowane postacie, a jest czasami gorzej niż na normal. Gdy myślący team się trafi
to jest spoko, ale gdy ludzie nie znają itemków, skili itd to żal. Mam nadzieję, że to
tylko na low levelach.

Można wiedziec który masz leavel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 17:18, Mange napisał:

Można wiedziec który masz leavel ?


Hmm bawienie się w ranked ma sens na innym niż 30 lev? A low levele miałem na myśli mało wygranych w ranked czyli osoby, które dopiero tam startują. Ostatnio co grę mam leavera. Już nawet na normal rzadziej się zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, świetnie się gra tankiem. Może na początku wszyscy mają mniej więcej tyle samo Armoru oraz Magic Resistance, ale później to jak mam prawie 200 któregoś z nich to fajowo się biegnie na pałę i nie traci nic zdrowia ;)
Raz miałem grę ja jako Shen, potem Morde, Singed, Gragas oraz Garen. Ja szedłem w typowego tanka, Morde oraz Singed w takich off tanków, Gragas szedł tylko w AP, no a Garen to wiadomo. Na początku gra była wyrównana, ale około 30 minuty to ciężko im było nas zabić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 00:30, Stein napisał:

Pytanie. Czy te nerfy i buffy, które były zapowiadane, są już dodane? Chodzi mi głównie
o morgane.


Niet. Not yet. Sprawdzałem na Jaxie i nadal jest po staremu. Trzeba jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 18:22, SiDi napisał:

> Pytanie. Czy te nerfy i buffy, które były zapowiadane, są już dodane? Chodzi mi
głównie
> o morgane.

Niet. Not yet. Sprawdzałem na Jaxie i nadal jest po staremu. Trzeba jeszcze trochę poczekać.


To są zmiany na następny patch więc chyba łatwo się domyśleć kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 18:56, necron1501 napisał:

Mam nadzieję że jak najpóźniej. Mój core item :P Malady zostanie zamieniony na jakieś
gówno -.-

Sorry za glupie pytanie, ale czy to ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 19:17, miszcz929 napisał:

> Mam nadzieję że jak najpóźniej. Mój core item :P Malady zostanie zamieniony na jakieś

> gówno -.-
Sorry za glupie pytanie, ale czy to ironia?


Nie sądzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2010 o 19:17, miszcz929 napisał:

Sorry za glupie pytanie, ale czy to ironia?


Zależy :D Na pewno nie jest core, ale jego zamiana na gówno AS + AP, ani trochę mnie nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 19:31, necron1501 napisał:

Zależy :D Na pewno nie jest core, ale jego zamiana na gówno AS + AP, ani trochę mnie
nie cieszy.


A powinna, bo nie będziesz już dłużej świecił Malady na postaciach, które go nie potrzebują lub powinny kupić zamiast tego Stark''s. Remake to idealny item np. dla Kayle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mAng3 - jak możecie to dodajcie mnie do friends. Może od czasu do czasu byśmy pograli bo nie widzi mi się gra z teamem dopasowanym przez grę, a nie zawsze z kolegami mam czas grać. Grałem ponad pół roku w dotę więc LoL ogarniam na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:16, necron1501 napisał:

Starks nie daje takiego kopa, a po drugie jest droższe. A Malady ma się w early game.


Cofam swoje słowa. Warto jednak iść w Stark :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 04:50, Corvin0451 napisał:

Ewidentnie mają kompleksy - to będzie aż szesnasta kobieta na 62 championów, normalnie
Rzeczpospolita Babska się kroi.

To przyjrzyj się jak wyglądają te kobiety chamy. Zresztą już kiedyś na ten temat rozmowa chyba było tu albo na głównym forum LoLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś doświadczony gracz TT? Mam kilka pytań odnośnie tego trybu i Tarica. Jak radzilibyście budować Tarica pod 3v3 i jakie postacie do teamu z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować