Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Shen do junglowania się nadaje, prawda? Bo właśnie sobie zagrałem practise i chciałem junglować to od noobów mnie wyzywano "only udyr, ww and fidle can jungle u faggot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:15, SiDi napisał:

Shen do junglowania się nadaje, prawda? Bo właśnie sobie zagrałem practise i chciałem
junglować to od noobów mnie wyzywano "only udyr, ww and fidle can jungle u faggot".


Ludzie to idioci, nie przejmuj się. Shenem można dosyć dobrze junglować, a do tego jest on niezłym zaskoczeniem jak ni z tego ni z owego teleportuje się do kogoś na lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:15, SiDi napisał:

Shen do junglowania się nadaje, prawda? Bo właśnie sobie zagrałem practise i chciałem
junglować to od noobów mnie wyzywano "only udyr, ww and fidle can jungle u faggot".


Shenem sie bardzo latwo jungluje. Wiem (po czesci z doswiadczenia), ze junglowac moga: amumu, malphite, rammus, chogath, nunu, olaf, master yi, jax, shaco, tryndamere, warwick, udyr, xin i akali. Pewnie jeszcze jakimis da rade, ale o nich nie wiem albo nie ma sensu junglowac (np heimer).

edit: zapomnialem o fiddlu (i pewnie o paru innych) + wydaje mi sie ze gangplank moglby junglowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amumu, malphite, rammus, chogath, nunu, olaf, master yi, jax, shaco, tryndamere, warwick, udyr, xin i akali. + fiddlestick, nasus, pantheon, evelynn (anti-jungle), nidalee (ale to od 6 levela, więc jej raczej nie liczyć) i tyle, reszta nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:15, SiDi napisał:

Shen do junglowania się nadaje, prawda? Bo właśnie sobie zagrałem practise i chciałem
junglować to od noobów mnie wyzywano "only udyr, ww and fidle can jungle u faggot".

Ludzie są bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 23:00, Wielki_Bubba napisał:

amumu, malphite, rammus, chogath, nunu, olaf, master yi, jax, shaco, tryndamere, warwick,
udyr, xin i akali. + fiddlestick, nasus, pantheon, evelynn (anti-jungle), nidalee (ale
to od 6 levela, więc jej raczej nie liczyć) i tyle, reszta nie ma najmniejszego sensu.


Junglowanie Nasusem nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 23:12, BoloMaster napisał:

gram na EU


Jeśli bedziesz chciał to możemy razem zagrać mój nick w grze to Varrimatrass, ale mam dość wysoki lvl więc możemy też pograć na moim drugim końcie, mój nick to KISS1MY2ASS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 06:30, Wielki_Bubba napisał:

Czy ja wiem, jest wystarczająco szybkie, a daje przewagę solo lane, więc może być.


To Nasus powinien mieć solo lane, kiedy ktoś inny jungluje. Do tego junglując ma mniej creepów do stackowania Siphoning Strike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrajcie sobie Malaphitem. Istna kosiarka. Nie do ubicia. Do tego jeden skill (nazwy nie pamiętam) ma dodatkowe obrażenia równe 70% armor. Kupcie i miejcie fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem przed chwilą fajną grę w ranked:) pierwszy raz pickowalem morde w ranked i odrazu gra, gdzie naprawdę wiedziało się że to ja ciągnę cały team. Dostawaliśmy na początku, na up linii xin i malz mieli chyba po 0/3, ale jak przyszło do gangów to enemy team się od mordy odbijał:) Nie ma to jak z przegranej gry zrobić win:)

20101015200723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 20:07, Nightdew napisał:

Ale miałem przed chwilą fajną grę w ranked:) pierwszy raz pickowalem morde w ranked i
odrazu gra, gdzie naprawdę wiedziało się że to ja ciągnę cały team. Dostawaliśmy na
początku, na up linii xin i malz mieli chyba po 0/3, ale jak przyszło do gangów to enemy
team się od mordy odbijał:) Nie ma to jak z przegranej gry zrobić win:)


Miałem podobnie tyle że na normal game. Jestem jedynym tankiem, lane raczej trzymam, niezbyt mam jak pchnąć. Staty na początku średnie, kasa głównie z minionów. Potem w mid również nic specjalnego, koszą nas, 3/3/3 w statach, dopiero pierwszy sunfire cape. A potem zaczęła się jazda. Jako że miałem już dość życia, do team fightów wpadałem pierwszy, wychodziłem ostatni, najczęściej z duchem. Pod koniec miałem 8/4/15 :D Miałem więcej killi niż Jax który miał 30 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja u swojego sweetaska daję Thornmail + Force a Natue (zestaw tanka), buty Mercurki, Frozen Malletkę dla czystego funu i Guinsoo z braku perspektyw na cokolwiek konkretnego. Tak opakowany Nunu jest praktycznie niezniszczalny, można wrzucić jeszcze Sunfire bądź Banshee dla niezniszczalności +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować