Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2010 o 21:51, Ostrowiak napisał:

Banshee dla niezniszczalności +1

Banshee się bierze raczej, żeby Ci ulti nie przerwali. A nie, żeby być niezniszczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoj tam, rzadko kiedy w pub-gejmsach się trafiaja goście co kojarzą, że ten kudłaty coś robi. A do ogarniaczy faktycznie przydatne, dziemks za cynk.

nubas grający nunu off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 21:51, Ostrowiak napisał:

Frozen Malletkę dla czystego funu i Guinsoo z braku perspektyw na cokolwiek konkretnego.


Wat for ? Te itemy niczego Ci nie dadzą do możliwości tankowania, dpsu też nie zwiększą, jedynie te 700 hp z malleta, ale imo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulti = ultimate? Znaczy się ta ostatnia umiejętność, co aktywuje się po wylevelowaniu poprzednich?
Poza tym, jaką postacią zacząć grę bardziej hmm... nie mag tylko raczej walka ręczna? Assassin trochę z lipy wzięty, bo akurat wziąłem i ciężko się gra taką klasą początkującemu[lepiej nie mówić, jaki był stosunek k/d ;e]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:59, RazorBMW napisał:

Ulti = ultimate?

Tak.

Dnia 16.10.2010 o 10:59, RazorBMW napisał:

co aktywuje się po wylevelowaniu
poprzednich?

Ona się aktywuje na 6 lvlu.

Dnia 16.10.2010 o 10:59, RazorBMW napisał:

Poza tym, jaką postacią zacząć grę bardziej hmm... nie mag tylko raczej walka ręczna?

Na początek zawsze dobry Master Yi do walki wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na ogarnięcie gry to granie każdą dostępna postacią z rotacji. W ten sposób znajdziesz fajną dla Ciebie postać i przyjemną do grania. A ,że będziesz miał więcej deadów niż killi to nic bo przecież od razu nie będziesz pro killerem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:59, RazorBMW napisał:

Ulti = ultimate? Znaczy się ta ostatnia umiejętność, co aktywuje się po wylevelowaniu
poprzednich?


Tak. I to jest najlepszy skill danej postaci.

Dnia 16.10.2010 o 10:59, RazorBMW napisał:

Poza tym, jaką postacią zacząć grę bardziej hmm... nie mag tylko raczej walka ręczna?
Assassin trochę z lipy wzięty, bo akurat wziąłem i ciężko się gra taką klasą początkującemu[lepiej
nie mówić, jaki był stosunek k/d ;e]


Co do meele champów to możesz wypróbować Garena, Warwicka, Master Yi, Xin Zhao, Olaf. Nie są trudne do ogarnięcia, więc może na nich trochę się poduczysz. Najprędzej nazbierasz na Mastera (450 IP) bo niestety żadnej z tych postaci nie ma w darmowej rotacji na ten tydzień. A tymczasem spróbuj może pograć Pantheonem lub tankiem Nunu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:09, sirufok1987 napisał:

> Ulti = ultimate? Znaczy się ta ostatnia umiejętność, co aktywuje się po wylevelowaniu

> poprzednich?

Tak. I to jest najlepszy skill danej postaci.


Niekoniecznie. Jest to po prostu szczególny skill spełniający odpowiednie zadanie. IMO nie można dzielić skilli na mocniejsze i słabsze u danej postaci, bo zazwyczaj większość skilli spełnia inne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jakie są najbardziej optymalne składy 3vs3? Bo właściwie zawsze grałem 5vs5, ale ostatnio się przerzuciłem z kolegą i gra się dużo przyjemniej. Moje pierwsze doświadczenia mówią mi, że nie ma sensu brać postaci full tank / full support, lepiej sprawują się jakieś hybrydy z przewagą skuteczności w walce i przeszkadzaniu przeciwnikowi niż leczeniu / wzmacnianiu / tankowaniu. Kolega grałby Ashe, a ja kogoś muszę kupić (nowe konto EU), najbardziej myślę o Garen, Warwick, Annie, Shaco, Shen, ale może są lepsze zestawienia? No i jeszcze nie mamy trzeciego kolegi do party, ale już szukamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:22, Wielki_Bubba napisał:

Niekoniecznie. Jest to po prostu szczególny skill spełniający odpowiednie zadanie. IMO
nie można dzielić skilli na mocniejsze i słabsze u danej postaci, bo zazwyczaj większość
skilli spełnia inne zdania.


No nie wiem, bo np. taki Nunu pierwszymi trzema skillami nie zrobi Ci nic, a ulti potrafi zdobyć multi killa.

A Twoje wytłumaczenie że jest to "szczególny skill spełniający odpowiednie zadanie" jest co najmniej zabawne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to ten skill E co ma Nunu daje slowa na 4 sekundy a jego CD to 5 sekund (a z CDR nawet mniej). Slow może być prawie cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:36, SiDi napisał:

Z tego co się orientuję to ten skill E co ma Nunu daje slowa na 4 sekundy a jego CD to
5 sekund (a z CDR nawet mniej). Slow może być prawie cały czas :D

Jak ma ene...
Lecz masz racje - jestem po grze jako Nunu(przegranej, ostatnie 15 min 3v5..) i wszystkie umiejętności są przydane, slow jest świetny, jak masz blue stone''a to można tak jedną osobę trzymać i trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:25, sirufok1987 napisał:

No nie wiem, bo np. taki Nunu pierwszymi trzema skillami nie zrobi Ci nic, a ulti potrafi
zdobyć multi killa.

A Twoje wytłumaczenie że jest to "szczególny skill spełniający odpowiednie zadanie" jest
co najmniej zabawne;)


Załóżmy, że weźmiemy ulti Ryze. Ono samo z siebie nic nie robi, ma na celu wzmocnienie Ryzaka, ale bez użycia innych skilli samo jest g warte. Ulti Akali, teleportuje Cię do wroga, ale dmgu robi tyle co nic. Po czymś takim widać, że ulti to nie jest pr0 dmg skill, ale bardziej wyspecjalizowana umiejętność, unikalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 13:16, Wielki_Bubba napisał:

Załóżmy, że weźmiemy ulti Ryze. Ono samo z siebie nic nie robi, ma na celu wzmocnienie
Ryzaka, ale bez użycia innych skilli samo jest g warte. Ulti Akali, teleportuje Cię do
wroga, ale dmgu robi tyle co nic. Po czymś takim widać, że ulti to nie jest pr0 dmg skill,
ale bardziej wyspecjalizowana umiejętność, unikalna.


Meh... I można by tak w nieskończoność.
Są postacie, które samym ulti potrafią poważnie namieszać, a są inne których ulti, że tak się wyrażę, jest po prostu wspomagaczem do innych skilli.
I nie wymieniaj kolejnych przykładów bo to jest bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - jaka postać potrafi rozwalić w 1 vs 1 na midzie Katarinę? Na razie zauważyłem że chyba żaden istniejący mag, a już na pewno nie Annie/Anivia/Ryze.
PS Nie mam na myśli postaci, które na mid się zasadniczo nie nadają. Bo Shena to ja tam jakoś nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 17:35, ziptofaf napisał:

Szybkie pytanie - jaka postać potrafi rozwalić w 1 vs 1 na midzie Katarinę? Na razie
zauważyłem że chyba żaden istniejący mag, a już na pewno nie Annie/Anivia/Ryze.


Zależy czy ktoś ogarnięty czy nie. Annie na lajcie ją rozwali po osiągnięciu 6 lvl bądź zmusi ją do powrotu do bazy. Podobnie Morde. Nawet Shenem ja wytrzymałem na środku (było nas 4 i nikt nie poszedł na środek to się ja zdecydowałem). Wczoraj grałem ze znajomym, który gra Tryndamere i na środku sobie radził świetnie (przeciwko Katarzynie). Wszystko zależy od tego czy ktoś potrafi grać i wie co przeciwnik może mu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 17:35, ziptofaf napisał:

Szybkie pytanie - jaka postać potrafi rozwalić w 1 vs 1 na midzie Katarinę? Na razie
zauważyłem że chyba żaden istniejący mag, a już na pewno nie Annie/Anivia/Ryze.
PS Nie mam na myśli postaci, które na mid się zasadniczo nie nadają. Bo Shena to ja tam
jakoś nie widzę.


Z magów to Valdek, Malzahar, może Veigar. Z DD to napewno Twitch, Miss Fortune, Ezreal, Teemo, Tristana. Ogólnie dużo zależy od gracza, jak ogar to będzie wiedział co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne uczucie, gdy się wie, że zespół wygrał dzięki tobie :D Mecz wyrównany, obydwie drużyny tyle samo wież, tamci przewaga w killach około 10. Jakoś się stało że jeden wielki team fight w krzakach obok barona. Fart chciał, że wróg został osłabiony, a żyłem tylko ja. Rzuciłem ulti od mordy na koga i zaczęła się rzeź. Triple kill i we dwóch (ja i duch) zniszczyliśmy wrogą bazę :D

20101016183549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować