Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Nie no, nie mogę z tymi ranked. Jak trafiły się normalne gry to 5 win chyba z rzędu, a później znowu seria 5 lose oczywiście ponieważ 1 gra -leaver, 2 gra-afk, 3 gra gościu wraca po afk na 4 lev kiedy inni maja 12, 4 gra gościu 0/6/0 i idzie afk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:04, Wielki_Bubba napisał:

Po co stackować tyle armora na team, który ma sam magic dmg ? Tę tristanę pomijam, bo
ona miała itemy, z którymi robiła jakies 100 dmgu na strzał.


Wiem, ale potem po rajdzie kupiłem byle co i poleciałem znów do ich bazy, nie patrzyłem zbytnio na to co biorę :P Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu stracilem wiare w mm. 1 gra, win przed 25 minuta. Jak sie okazalo w moim teamie wszyscy po ok 1350 elo, oprocz pantheona (1580), w enemy 3 osoby unranked...
W 2 grze szczescie sie odwrocilo, enemy team dostal ludzi z 1400+, moj team unranked premade ap teemo i trist (tez ap..). Surrender w 32 minucie.
Szczerze mowiac, nie pamietam kiedy zdazrzyla mi sie ostatnio naprawde wyrownana gra na ranked. Praktycznie zawsze jest to calkowita dominacja jednej ze stron od poczatu do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 21:08, miszcz929 napisał:

Szczerze mowiac, nie pamietam kiedy zdazrzyla mi sie ostatnio naprawde wyrownana gra
na ranked. Praktycznie zawsze jest to calkowita dominacja jednej ze stron od poczatu
do konca.


To jest niestety problem w większości gier online. I w BC2 i w LoL''u nie miałem od dawien dawna wyrównanej partii. Albo jedna strona cały czas przegrywa z kretesem albo druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak dziwi mnie ta rozpietosc elo miedzy graczami, zwlaszcza, ze na mecz czekalem w obu przypadkach niecale 30 sekund. Wolalbym poczekac nawet 2 minuty i grac z ludzmi na moim elo, niz pozniej meczyc sie przed cala gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez... Ale mnie ta gra dzisiaj irytuje :/ Same przegrane. Nie ma to jak mieć w każdej grze feederów/afkerów/leaverów. Dwa mecze pod rząd 2x leaver, wcześniej koleś poszedł afk ok. 10min, wrócił w 25 i zaczął feedować ~~ A do tego ciągle gram z idiotami którzy myślą, że jak grają Rammusem to mogą wbijać 1v5 nie czekając na swój team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to miałem 2 gry pod rząd gdzie wroga drużyna w 99% zwyczajnie była bezużyteczna, nie umiała grać.

Zgaduję że za to czeka mnie niedługo 10 gier pod rząd przegranych, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 21:46, SiDi napisał:

Ile tak na oko jest graczy? Mówię o EU + US. Z 500 tysięcy? Wnioskuję po fanach na facebooku.


Ja myślę, żę około 10x więcej, bo zakładam, że około 1/10 właśnie korzysta z takich pierdółek jak darmowa tristana czy cuś w tym stylu, a może nawet się okazać, ze jeszcze mniej.

Szacuję poziom 5-10 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:40, rtyrtyrty napisał:

Zgaduję że za to czeka mnie niedługo 10 gier pod rząd przegranych, nie?

Mniej więcej. Ja od czasu gdy zdobyłem przewagę 30 winów więcej niż lose''ów (da się ;)) to tylko dwa razy odważyłem się wejść na normal game (teraz gram tylko w premade''ach, najlepiej 5 osobowych). Bo jak spróbowałem normala to zdarza się że dostajesz ludzi poniżej 30 levela, z kolei wróg same 30-stki, a to już absurd.
Ogólnie ciekawy ten matchmaking, chyba chodzi o to, żebyś nadrabiał za resztę teamu skillem i inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:52, ziptofaf napisał:

> Zgaduję że za to czeka mnie niedługo 10 gier pod rząd przegranych, nie?
Mniej więcej. Ja od czasu gdy zdobyłem przewagę 30 winów więcej niż lose''ów (da się
;)) to tylko dwa razy odważyłem się wejść na normal game (teraz gram tylko w premade''ach,
najlepiej 5 osobowych). Bo jak spróbowałem normala to zdarza się że dostajesz ludzi poniżej
30 levela, z kolei wróg same 30-stki, a to już absurd.
Ogólnie ciekawy ten matchmaking, chyba chodzi o to, żebyś nadrabiał za resztę teamu skillem
i inteligencją.

Ja nie dawno pierwszy raz wbiłem więcej winów niż lose''ów , jakoś się utrzymuje +5 przewagi winów ale coś czuje że kolejne 11 meczów pod rząd przegranych nadchodzi. Widziałem nawet ludzi którzy 12 pod rząd przegrali :/

Najgorsze jest to że matchmaking robi za ciebie drużynę, a to ona jest tu najważniejsza. Praktycznie od tego tylko i wyłącznie zależy czy będzie twoja drużyna dostawać od startu do końca, czy ich. Raz na milion zdarza się że jest wyrównany mecz ale wtedy można liczyć na darmowe disconnecty i problemy z internetem/prądem/jednym i drugim/gra się wykrzaczy/komp padnie/wszystkie z powyższych na raz.


Ale naprawdę Anivia w jednej z takich gier mnie dobiła, stoję sobie Chogathem pod nexusem bo już wygrywamy, A anivia mnie atakuje. z dobrą minutę albo i więcej zajęło jej zabicie mnie, a miałem jeszcze Guardian Angela. Nie dali rady mnie zabić zanim zniszczyliśmy nexusa, a ja się nie broniłem nawet, ani nie atakowałem nexusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie narzekam na rankingowe. Owszem, raz zdarzyła się zupełna porażka, gdzie po 5 minutach widac było że przegramy, ale generalnie jest o wiele lepiej niż na normalu. Walka o junglowanie w 1 minucie, wardy, walka o smoka ;) Zdarzają się oczywiście gry, gdzie jedna strona miażdży drugą, ale poziom jest i tak wyższy.
Natomiast mam serdecznie dość bluzgania i "urmom". Niektórzy naprawde zbyt poważnie trakują elo, płaczą, "bo ten ma XXX a ja YYY", bluzgają od 1 killa. Czy wygrana czy przegrana, idzie ignore. Ofc, żeby to w ogóle działało - daje gościa na ignore w jednej grze, i dostaje go zaraz w następnej... I od początku słysze jego gadanie, wtf? To chyba nie o to chodzi?
TLDR - poziom wyższy, chamstwo gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - co wnerwia najbardziej to chat zdychający co drugą grę. W normalu to mały problem, tutaj... uh... Zwykle z ludźmi można się dogadać, kto weźmie tanka kto junglera, ale trzeba wiedzieć, że osoba X nie ma Y, a nie zgadywać, czy 5 gracz wykupił komplet tanków ;) Ogólnie część klienta nie będąca samą grą jest fatalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:47, Luigius napisał:

> Ile tak na oko jest graczy? Mówię o EU + US. Z 500 tysięcy? Wnioskuję po fanach
na facebooku.

Ja myślę, żę około 10x więcej, bo zakładam, że około 1/10 właśnie korzysta z takich pierdółek
jak darmowa tristana czy cuś w tym stylu, a może nawet się okazać, ze jeszcze mniej.

Szacuję poziom 5-10 mln.


Oj przesadziłeś i to moim zdaniem zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie wedlug xfire lol jest na 3 miejscu z srednia liczba graczy na poziomie ponad 20 000 per day, wiec jest niezle trzeba przy tym zauwazyc ze nie kazdy ma xfire wiec wynik ogolny jest kilkakrotnie wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, jak zatrzymać najedzonego i ogarniającego Cho''Gatha? Grałem dziś mecz na takiego i praktycznie sam wygrał mecz. Po 30 minucie był już wielki jak Pałac Kultury, na koniec miał pewnie ponad 5k HP... udało nam sie go tylko raz zgankować, potem koniec. Idzie sobie i zjada wszystko, grrr...

P.S. Kupiłem sobie Ezreala, wiem że ostatnio go nerfowali ale po prostu mi sie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 17:02, KofeinowyPablo napisał:

Powie mi ktoś, jak zatrzymać najedzonego i ogarniającego Cho''Gatha?

Najedzonym i ogarniajacym Kog''Mawem... czy jakimkolwiek innym carry z Madredami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować